Sonda: Czego najbardziej brakuje tej jesieni?

Trwająca runda jesienna sezonu 2017/2018 nie obfituje w zbyt dużą liczbę spotkań. Meczów jest najmniej od paru lat, dlatego nie ma się co dziwić złości kibiców, kiedy Lech Poznań przygotowuje się cały tydzień do ligowego meczu, a czasami nawet przez dwa tygodnie, by w weekend nie potrafić wymienić 2-3 podań czy stworzyć sobie ani jednej dobrej sytuacji.

Tak było właśnie we wrześniu, kiedy w spotkaniach ze Śląskiem Wrocław i Pogonią Szczecin drużyna Lecha Poznań nie stworzyła praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką rywala. We wrześniu oddała raptem 4 celne strzały w 3 meczach zdobywając 1 bramkę. Ostatni raz Kolejorz odpadł z Pucharu Polski już w 1/16 rozgrywek 5 lat temu, przed 2 laty o tej porze rywalizował co 3-4 dni na 3 frontach, a podczas ostatnich jesieni zawsze grał w Pucharze Polski.

Meczów było więcej, emocji również, sprawy Lechowe toczyły się także w środku tygodnia, a rzeczy, którymi można było się zajmować było po prostu więcej. Teraz czeka się od przerwy na kadrę do następnej przerwy na kadrę. W między czasie Lech Poznań rozgrywa tylko 4 mecze pomiędzy którymi czasami jest aż 9 dni przerwy. Życie klubu z Bułgarskiej od kilku tygodni w trakcie tygodnia toczy się spokojnie, bez żadnych ciekawszych wydarzeń i od meczu do meczu. Na dodatek od teraz do końca listopada na Inea Stadionie „niebiesko-biali” podejmą tylko 2 przeciwników.

Wykorzystując więc drugą tej jesieni, ale już przedostatnią w tym roku kalendarzowym przerwę na obozy reprezentacji narodowych ruszamy na KKSLECH.com z kolejną okazjonalną sondą. W niej pytamy Was czego najbardziej brakuje wam w Lechowym życiu tej jesieni? Ankieta dostępna jest poniżej oraz w „Śmietniku Kibica”. Wyniki sondy ogłosimy tradycyjnie w osobnym newsie za tydzień. Wszystkich kibiców Kolejorza zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na ten temat.