Wasze oceny za mecz z Jagiellonią. Jevtić najlepszy, Majewski najsłabszy

ocenyDarko Jevtić (średnia ocen: 4,50) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Jagiellonią Białystok. Zaraz za nim byli Matus Putnocky oraz Rafał Janicki. Najsłabszym zawodnikiem był tym razem Radosław Majewski (średnia nota: 1,80). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania zawodników.

Poziom meczu Jagiellonia – Lech 1:1

2 – słaby mecz zakończony stratą punktów (rozczarowanie)

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Arvydas Novikovas – 62%

Skład Lecha Poznań w meczu z Jagiellonią Białystok:

Putnocky – Gumny, L.Nielsen, Janicki, Kostevych – Trałka, Gajos – Barkroth, Jevtić (84.Tetteh), Radut (64.Majewski) – Nielsen (67.Gytkjaer).

26 komentarzy

1. Peterson pisze:

Nie no o co chodzi z Radutem i Barkhortem nie zagrali fatalnie. Ten pierwszy wzorowo wywiązywał się z zadań defensywnych a Niklas zapieprzał ładne 90 minut czyli więcej niż większość drużyny. Obaj mieli parę rajdów mniej niż Maki i Situm racja ale na 3 zasłużyli

• JR (od 1991 r.) pisze:

Zwlaszcza Barkroth zaliczył kompromitujace zawody. Biegać bez sensu każdy potrafi. Nie potrafił podać, uwolnić się jakimkolwiek zwodem. Zrobił tylko jedna akcje, która spartolil Radut i tylko dlatego Barkroth 2 Radut 1. To Gumny ma więcej piłkarskiej fantazji niż Szwed.

2. J5 pisze:

Mecz zawalił Gytkjaer wtedy, kiedy nie wykorzystał 100% okazji na 2:0. Wtedy byłoby po meczu. Dno zagrał Majewski, jak i wszyscy zmiennicy. Radut chociaż mierny w ofensywie, był bardzo dobry w destrukcji

• Bart pisze:

Zawaliła drużyna i trener który te drużynę ustawił. Jaka wina Gytkjaera w tym, że po wyjściu z szatni cały zespół przestał grać? Czy to wina Gytkajera że przez całą drugą połowę pachniało golem dla Jagielloni? Gytkjaer kazał im przestać grać wysokim pressingiem jak w pierwszej połowie i wycofać się czekając aż Jagiellonia wyrówna? Owszem, Gytkjaer zmarnował dwustuprocentową sytuację, ale nie róbmy z niego kozła ofiarnego bo dużo lepszym napastnikom też zdarza się marnować doskonałe sytuacje. Przypomnijmy sobie ile np w całym poprzednim sezonie Lewandowski marnował setek w Bayernie, albo schodząc bardziej na ziemię, ile Robak w poprzednim sezonie namarnował.

3. Siódmy majster pisze:

No to mamy czarno na białym,ze był to mecz słabiutki.Ocen dwa z hakiem,plus jedna jeden z hakiem jest więcej niż cztery z hakiem.Nędza znaczy się .Kilka tysięcy oceniających się zapewne nie myli 🙁

4. Oleg pisze:

Majewski, Tetthe, Nicki Bille Nilsen, Rakels, Sprzedać zimą i kupić lepszych!!!

• Slawol pisze:

Teteh jest dobry

• Siódmy majster pisze:

@Slawol-gdybym był rasistą to bym powiedział,że Tetteh jest dobry ale na bigos dla ludożerców.Rasistą nie jestem więc powiem tylko ,że to nygus,człapacz,gracz kompletnie beztroski i nieodpowiedzialny,pozbawiony liczb i mający przebłyski wyłącznie jak mu się chce.A mu się nie chce.Do tego łapie kretyńskie kartki.Nie wiem ile gracz musi zawalić meczów aby wśród kibiców nie znaleźli się tacy, którzy uważają go za dobrego?

• kibol pisze:

Aziz Tetteh to nygus

5. milekamps pisze:

Szczególnie NBN i Maja.w Chinach zrobią furorę.chyba

6. old lawica pisze:

zrobił zarząd rewolucję, której się wszyscy domagali, wyszła jak wyszła, ale jest pierwsze, lub drugie miejsce, czyli sytuacja komfortowa by wygrać ligę. Teraz czas na ewolucję, czyli wzniesienie na wyższy poziom piłkarzy, którzy są, a to rola trenera i konkretne 1-2 wzmocnienia {napastnik!} zimą, by zespół był gotowy na puchary, a nie szukanie piłkarzy w czerwcu, na plaży z kartą na ręku, no i zatrzymanie choć na rok najlepszych, albo zrezygnować z gry w pucharach, by nie wstydzić się znów po odpadnięciu w drugiej rundzie

7. Tadeo pisze:

Ludzie pamiętajcie się z tym waszym biadoleniem.Grały z sobą dwie drużyny z czołówki, remis Lecha na wyjeździe nie jest żadną tragedią , wiadomo jak ciężkie mecze bywają z Jagiellonią. Lechowi jak narazie jeszcze dużo brakuje do klasowej drużyny, więc cierpliwości i wiary w sukces.Wierzę w. Bielicę i w to że mistrzostwo bedzie nasze.Wzmocnienia oczywiście że są potrzebne. W miejsce słabego Majewskiego oraz solidnego i skutecznego napastnika.Panowie i panie tylko Lech i trochę wiecej optymizmu.

8. andi pisze:

Dzisiaj Majewskiego, ani Tetteha nikt z młodych w ważnym meczu nie zastąpi. Jóżwiak grał w rezerwach (może to dobry znak). Guma gra regularnie. Ale patrząc na rezerwy, gdzie bez wątpienia jest sporo talęntów (już pukają do 1-go zespołu).To należy ich wprowadzać ostrożnie. Nie wyobrażam sobie Modera, Orłówskiego, Kurminowskiego dzisiaj w pierwszym składzie w meczu z Jagielonią. W kocówkach meczu, owszem. Ale gdy już wynik jest ustalony, a przeciwnik..zkonsumowany..Nie twierdzę że od czerwca nic się nie zmieni!! Grał będzie Tomczyk, wróci Serafin. I co najważniejsze…II-liga…To warunek!! Dlatego należy ją wspierać już teraz siłami 1-go zespołu. Może wsparciem w szkoleniu młodzieży będzie rozbudowana współpraca z Norwegami!! Co do zmian, już zimą, należy podziękować: NBN, LN i Rakelsowi. To minimum. Majewski i Tetteh do lata będą przydatni. Ale napastnik i pomocnik potrzebny jak deszcz. Z uszanowaniem. Miłej niedzieli Wiara.

• ScoobyCMG pisze:

W wiekszosci zgoda. Oprocz Majewskiego. Jak dla mnie zwykly pozorant, na dzis smialo mozna go nazwac hamulcowym, egoista oraz sciemniaczem z wielkim fuksem.

9. Pele pisze:

Niebawem mecz z Wisłą
    Proponuje zastanowić się jak powstrzymać Carlitosa…

10. Biniu pisze:

Co Wam ten Barktroth zrobił? Nie zagrał jakoś arcy-wybitnie ale jakieś padaki też nie było. Zrobił akcje ewidentnie bramkową (z Raducem). Raz ładnie wychodził ale spalił. Coś tam próbował i czasem wychodziło a czasem nie. Wyraźnie zdechł w końcówce (stąd to podanie do bramkarza przed wyrównaniem) ale jak gra cały czas ogony albo wcale to można to zrozumieć. Zresztą wszyscy rękawami na końcu oddychali. Co by o meczu nie powiedzieć to wszyscy zagrali z zaangażowaniem ,wiem że to podstawowy warunek i niby nic wielkiego jednak czasem nawet tego brakowało. Mecz w sumie średni ale bez kilku podstawowych zawodników i wynik z zaciśniętymi zębami ale do przyjęcia ( ciężko mi było napisać o tym wyniku do przyjęcia)

11. Kibic Lecha pisze:

Jevtic grał piach w drugiej połowie. Człapał po boisku. Za długo trener zwlekał ze zmianą . Dopiero jak wszedł Tettech to Lech zaczął stwarzać sytuacje. Radut i Gitkye oddali strzały.

• Jol pisze:

Hahaha. Tettehowi mozemy co najwyzej podziekowac za strate bramki. Krycie na radar srodkowych pomocnikow Jagi rozgrywajacych pilke przed naszym polem karnym pierwsza klasa. Gosc wszedl na 5 minut a biegal wolniej niz Jevtic przez 85 minut na wysokim poziomie. Jak dla mnie Tetteh to zbedny żelbetonowy kloc, ktorego nalezy jak najszybciej wyrzucic za burte.

12. paqero pisze:

Tetteh wszedł na boisko w 84 minucie, na pozycję defensywnego pomocnika. W jakim celu trener wstawia defensywnego pomocnika przy wyniku 1-0 pięć minuc przed końcem meczu ?
    To chyba jasne, że w celu wzmocnienia defensywy, niestety ta zmiana tylko nas osłabiła. 3 minuty po wejściu była kacja bramkow a Jagielonni przy której Tetteh nie zrobił nic żeby ją przerwać.
    Za takie człapanie i brak ataku na przeciwnika, zjebka należałaby mu się nawet na treningu, nie mówiąc już o wejściu na ostatnie 5 minut meczu.

Bez tej zminay prawdopodobnie wynikudalo by sie wybronić, niestety nie jest to pierwszy mecz w którym Tetteh po wejściu na końcowe minuty zachowuje się podobnie i tracimy punkty.

Co nie zmienia faktu że zarówno Jevtic jak i Bakroth nadawali się do zmiany kilkanaście minut wcześcniej bo oddychali rękawami.

13. Jol pisze:

Pierwszy z brzegu przyklad – mecz z Legia wiosna na Bulgarskiej. Wchodzi Tetteh bronic wyniku i tracimy dwie bramki. Na miejscu Bjelicy juz dawno stracilbym do niego cierpliwosc.

14. slavus pisze:

patrzę na tak wysokie oceny i sobie myślę, że ja chyba oglądałem jakiś inny mecz

15. WW pisze:

Sytuacja w tabeli nie jest zła.Jaga to trudny rywal.Martwi to,że zawodnicy nie wyciągają wniosków z własnych błędów.Maj dobry technicznie,ale bez przeciwnika.Kolejny raz błędy w ustawieniu po wejściu Tetteha.Niestety mecz zawalili wszyscy,a może jednak(na dzień dzisiejszy) to był sukces?

16. Sere pisze:

Jedni chwalą, inni ganią Lecha za grę z Jagielonią,a ja się pytam trenerów dlaczego zawodnicy Lecha w drugiej połowie człapali?.Oglądałem trening Lecha w tygodniu i muszę stwierdzić,że to co zobaczyłem niestety potwierdziło się w meczu ligowym.Zespół nie jest przygotowany fizycznie przez trenerów.

17. Kibic Lecha pisze:

Bramke zawalił kalesoniarz co zamiast asekurować Kostewicza przyglądał sie przed polem karnym jak Jaga jebła na remis.