Sonda: Kto przydałby się zimą?

Runda jesienna LOTTO Ekstraklasy powoli, powoli zbliża się do końca, do końca roku pozostało już tylko 7 spotkań, natomiast za Lechem Poznań od 29 czerwca jest już 21 spotkań na wszystkich 3 frontach. Po minionych, często różnych od siebie meczach i przeważnie bardzo emocjonujących można było wyciągnąć wiele wniosków zarówno na temat gry drużyny jak i postawy poszczególnych piłkarzy.


Powoli zbliża się zimowe okienko transferowe. Decyzje o tym kogo pozyska Lech Poznań w najbliższym okienku jeszcze nie zapadły. Na ten moment mimo wszystko nie należy spodziewać się tak wielu ruchów transferowych, jak latem. Przyjścia poszczególnych zawodników na poszczególne pozycje są uzależnione przede wszystkim od tego, czy ktoś odejdzie. Trzeba również pamiętać, że kilku piłkarzy jest wypożyczonych do końca sezonu, a Lech Poznań chcąc ich wszystkich zostawić na kolejne rozgrywki 2017/2018 musiałby się liczyć z wydatkiem ponad miliona euro.

Wykorzystując mimo wszystko kolejny tydzień oczekiwania na bardzo ważny mecz z Górnikiem Zabrze ruszamy na KKSLECH.com z kolejną nową sondą. Po obserwacji ostatnich meczów na pewno wielu z Was wyrobiło sobie zdanie na temat potrzeb klubu zimą. Chętnie poznamy Wasze zdanie na temat kogo Wy widzielibyście w najbliższym okienku w Lechu Poznań? gdzie widzicie największą konieczność sprowadzenia kogoś nowego? lub na którą pozycję widzielibyście nowego zawodnika, który wzmocniłby ją lub chociaż zaostrzył rywalizację? Ankieta potrwa tydzień i dostępna jest także w „Śmietniku Kibica”. Jej wyniki ogłosimy w przyszły poniedziałek.


*Vereist
  Dit is een vereiste vraag

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 102

 1. ŁKS napisał(a):

  W sumie parę pozycji
  Rezerwowy bramkarz
  Lewy obrońca
  Lewy skrzydłowy
  Środkowy Pomocnik
  Napastnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.