Kolejna żenada pogubionego Nenada

O godzinie 18:00 na stadionie Termaliki w Niecieczy, początek meczu 16. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, pomiędzy drużyną Sandecji Nowy Sącz a zespołem Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zachęcamy do śledzenia raportu na żywo z tego spotkania, na łamach naszego serwisu.

1 min. – Pierwsza akcja Lecha lewą stroną po której nikt nie oddał strzału.
4 min. – Zmarnowany rzut wolny przez złe dośrodkowanie Majewskiego.
7 min. – Gliwa dotyka ręką piłkę poza polem karnym. Powinna być czerwona kartka dla golkipera Sandecji.
11 min. – Sandecja nie może wyjść z własnej połowy i od 4 minut powinna grać w 10 gdyby nie kolejny błąd sędziego.
14 min. – Wrzutki Lecha ze stałych fragmentów gry są niezłe, choć brakuje po nich celnych strzałów.

17 min. – W 3 ostatnich meczach po kwadransie Lech przegrywał 0:1. Na razie 0:0 i ma 92% posiadania piłki.
19 min. – Kocioł w polu karnym Lecha po rożnym. Putnocky łapie piłkę na linii.
23 min. – Sandecja gra bardzo siłowo. Lech ma z tym problemy.
26 min. – Niezła indywidualna akcja Jevticia. Brakowało tylko strzału.
30 min. – Mecz się wyrównuje.

34 min. – Z dominującego Lecha jak na początku pozostało wspomnienie.
35 min. – Piszczek zagrał w pole karne. Do piłki nie doszedł Kolev.
39 min. – Lech sprawia wrażenie jakby nie miał siły dalej biegać.
43 min. – Fatalny strzał Gałeckiego po przypadkowej akcji.
45+2 min. – Groźne dośrodkowanie Jevticia wybił obrońca.
45+2 min. – Zablokowane uderzenie Majewskiego.
45+2 min. – Niecelne uderzenie Koleva na koniec I połowy. Do przerwy 0:0.

47 min. – Strzał Brzyskiego z powietrza wyłapuje Putnocky.
50 min. – Gra się zaostrza.
53 min. – Niezły strzał Kostevycha nieznacznie minął bramkę.
55 min. – Niecelne uderzenie Gytkjaera po zamieszaniu w polu karnym.
60 min. – Było gorąco pod bramką Lecha po strzale Szufryna.

64 min. – Nic nie gramy. Trener nie reaguje.
65 min. – Niecelne uderzenie Trochima.
70 min. – Tym razem niecelne uderzenie Trochima z wolnego.
75 min. – Katastrofa = strzał Trałki.

78 min. – Na razie zanosi się na remis.
84 min. – Trwa kopanina w środku pola.
88 min. – Nie ma z czego strzelić gola.
90 min. – W końcu coś się działo. Zablokowane uderzenie Rakelsa i niecelny strzał Barkrotha.