Wystaw swoje oceny po meczu z Wisłą P.

ocenyW niedzielnym meczu z Wisłą Płock, piłkarze Lecha Poznań znów zagrali słabo. Tym razem trafili jednak na jeszcze słabszego rywala, dlatego po prawie 2 miesiącach przerwy w końcu wygrali. Dzięki zwycięstwu 2:1 ekipa Kolejorza traci do lidera już tylko 4 punkty.

Skład Lecha Poznań w meczu z Wisłą Płock:

Putnocky – Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych – Trałka, Gajos – Makuszewski, Jevtić, Radut (83.Barkroth) – Gytkjaer (61.Nielsen, 71.Rakels).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.

[wpgform id=’137309′]
Nicki Bille Nielsen i Nicklas Barkroth grali za krótko, by byli poddanie ocenie

Trener Nenad Bjelica:

1 – fatalnie (nietrafiona taktyka, nietrafione zmiany)
2 – słabo (słaba gra i mierny występ piłkarzy)
3 – przeciętnie (Lech grał źle)
4 – dobrze (mecz bez historii, wygrał Lech)
5 – bardzo dobrze (pewne zwycięstwo Lecha i udane zmiany)
6 – świetnie (wysoka wygrana Lecha nad mocnym rywalem)

Poziom meczu Lecha Poznań:

1 – bardzo słaby mecz zakończony porażką (kompromitacja)
2 – słaby mecz zakończony stratą punktów (rozczarowanie)
3 – przeciętny mecz i szczęśliwa wygrana Lecha (cieszy tylko wynik)
4 – dobry mecz i spokojne zwycięstwo Lecha (występ bez historii)
5 – bardzo dobry i efektowny mecz Lecha (takie mecze chcemy oglądać)
6 – pogrom za sprawą efektownej i efektywnej gry (długo nie zapomnimy tego spotkania)

[polldaddy poll=9883314]

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

[polldaddy poll=9883313]

Wyniki głosowania przez użytkowników serwisu ogłosimy w osobnym newsie we wtorek

46 komentarzy

1. ojciec pisze:

Raduta ratuje dziwna asysta przy dziwnym golu.

Radut 4 solidny występ
    Gytkjaer 4 strzelł gola z niczego aktywny w presingu dobrze rozgrywa oby zaczął serie strzelecką
    .Rakels 1 wkurwiał mnie miał najwięcej sił a nie pamiętam ani jednego sprintu ani jednego wygranego pojedynku Jeżeli w tej sytuacji klubowej jakiej jest nie daje z siebie 200% na boisku to znak że nie jest zainteresowany grą w Lechu out w zime Tomczyk in

• zoto pisze:

Obiektywne oceny to będą jak każdemu odejmiesz 1 pkt

• Olos77 pisze:

Jevtic i Makuszewski 5? Jevtic naciągane 3! Większość jego zagrań niecelnych i wieczne straty. Że biegał? A co ma robić? Siedzieć na leżaku? Gra w Lechu to musi zapierdalać! Maki poza fartowna bramką występ do zapomnienia! Gumny słabiutko jak cały Lech. Dużo strat i źle się ustawial. Ogólnie brak wyróżniającej się postaci. Wolno ,statyczne i bez polotu!

• ojciec pisze:

Radut 4? chyba jak przyjdzie z bratem. Sens jego występu ratuje jedynie asysta szczęśliwa.
      Poza tym kopał w czoło i siebie i innych.

• Peterson pisze:

Ale 3 punkty są? Bo takiej passy każda wygrana cieszy a Legia? Też nie gra super piłki a jest viceliderem trzeba posprzątać Lecha w zimowym okienku i dopiero wtedy myśleć o goleniu 3-0

a zapomniałbym
      Majewskie 6 najlepszy występ w Lechu od początku tego sezonu 😉

• Michu73 pisze:

Jevtic najgorszy mecz w sezonie. W drugiej połowie chował sie za zawodnikami Wisły. Od 70min słaniał sie na nogach. Podsumowując, na nic więcej nie zasłużył niż naciągana „2”. Ogólnie to rzeczywiście pojechałeś ostro z tymi ocenami:)

4. zoto pisze:

Ocena Nenada nie działa

5. Bryx pisze:

Nie oceniam tym razem bo widziałem od 67 minuty, wybrałem skoki, ale niewiele pozytywnego widziałem.

6. Jkl pisze:

Dla mnie graczem meczu Majewski, poza 18 i odrazu wygrywamy

7. tiffosi pisze:

Grali dwaj ligowi średniacy: jeden, który seryjnie remisuje z drugim który seryjnie przegrywa. Po męczarniach wygrał ten, co ostatnio remisował.

8. kibol pisze:

Trałka najlepszy, a najgorsi obrońcy (wszyscy)

9. Michał pisze:

Ojciec zgadzam się z tobą

• Jan Kibic od 1976 r. pisze:

Peterson……..pierdol.sz jak mały Kaziu po dużym piwie.Oceniasz tych paralityków na 4 albo5 punktow???.Ktoś ci powiedział tylko wynik czy z nadmiaru trunków przysnołeś.Weź się chlopie nie kompromituj z tymi swoimi ocenami.

• Grimmy pisze:

Mecz tragiczny. Zero postępów w grze na przestrzeni kilku miesięcy, ja nie wiem co Bjelica z nimi robi na treningach. Chodzą słuchy, że jak na treningu grają, to kilkoma bramkami rozwalają Barcę czy Man City. I to w pierwszej połowie. Później wyłączają konsolę i rozchodzą się do domów. Beznadziejnie przygotowani fizycznie. Jevtić w drugiej połowie wyglądał, jakby oddychał rękawami. Co do samego meczu, to byłem całkowicie spokojny o korzystny wynik po pierwszej połowie. Miałem absolutną pewność, że gdyby Wisła P strzeliła bramkę wyrównującą w 90 minucie, to jeszcze ich obrona zdążyłaby Lechowi sprezentować gola przed ostatnim gwizdkiem. Dobrze, że graliśmy z Wisłą, a nie Koroną czy Arką, bo nie byłoby co zbierać. Oby do zimy, jak najwięcej punktów, a później może jakoś to ogarną.

11. roby pisze:

Radut dno, dno dno co on tu robi nie wie nikt…!

12. Pawel68 pisze:

Jedynie cieszy wynik…

13. Kibic Lecha pisze:

Nie oceniam piłkarzy indywidualnie bo ta ocena to zero jak gramy dobrze w Defęsywie to zle w ofęsywie i odwrotnie . Nigdy dobrze tylko zle

14. Biniu pisze:

Najlepsi u nas wg. mnie – Gumny i Tralka. Gytkaer chyba najlepszy mecz w Lechu. Nie mam na myśli tylko bramki.

• obiektywny pisze:

Gumnemu mecz zupełnie nie wyszedł , chyba najsłabszy Lechu , jechali z nim jak z dzieciokiem
      ogólnie cała obrona bardzo słabo (nie dotyczy bramkarza)

15. fox pisze:

Słaby mecz cieszy tylko wygrana.Trudno kogoś wyróżnić,więc 4 dla Trały za grę obronną,4 dla Gumnego , 4 dla Gytkiera i Makuszewskiego za bramki i tyle.Reszta trójki dwójki i nawet jedna jedynka dla Raklesa.Putnocky grał dobrze ale dałem mu 3 za te idiotyczne wykopy diabli wiedzą do kogo.

16. ArekCesar pisze:

Biniu-Gumny najlepszy? Dla mnie bardzo słabiutki jego mecz. masę niecelnych podań. W 1 połowie jedynie jedno dośrodkowanie do Jevtica. W drugiej dobre przejęcie piłki w końcówce przy groźnej akcji gości.
    Ogólnie bardzo słabiutki mecz Lecha. Najlepsza ocena ode mnie to 3. Darko też słabiutko, cała druga połowa chodzona.
    Nicki chyba zakończył przygodę z Lechem kolejną kontuzją…nosa.

• Biniu pisze:

Czy gdzieś napisałem ze Gumny zagrał wspaniały mecz? Chłopak zrobił z dwa błędy (w maksie) miał słabsze 10-15 min. ale w polu karnym czyścił wszystko, dobrze się podłączał, centra w punkt na Jewticza itd. Był jednym z najlepszych na boisku (orłów nie było) i to ewidentnie. Tak to widziałem. Obejrzę powtórkę a tv to może zdanie zmienię ,ale nie sądzę.

Arek, Guma nie zagrał źle na tle całego zespołu. Ładnie chodził do przodu, coś próbował grać z Makim. Miał jedną kluczowa interwencje w obronie (skasował 1 na 1 tego Gruzina, mogło być groźnie). Mam podobne zdanie jak Biniu. W ogólnej miernocie jeden z lepszych u nas.

17. leszek pisze:

Mecz bardzo słaby w wykonaniu Lecha. Wazna wygrana. Niestety było to dość szczęśliwe zwycięstwo. Trudno kogoś wyróżnić może Makiego i Trale. Z taką grą mamy coraz dalej do majstra. Opowieści Żenada stały się Co najmniej nudne jak nie śmieszne. Ale cóż cały cały czas nadzieja…

18. obo pisze:

Bardzo słaby poziom meczu kopanina Reprezentant kraju strasznie zawiódł Jevtic zgubił forme bo zimno kostewych stracił zęby w ataku a w obronie kryje na radar i jest ciągle mijany.W sumie szczęscie wygrac grając bez napastnika a po co Putnocky wykopy robi no chyba by złapali oddech stoperzy bo wszystkie wykopy strata.Dalej grają na 7-8 miejsce w tabeli.

19. J5 pisze:

Trałka 4, Makuszewski i Gytkjaer 4 za bramki, Rakels 2, reszta 3. Lech niestety prezentuje poziom gry z pogranicza górnej i dolnej ósemki. Dopóki starczyło sił w pierwszej połowie wyglądało to jako tako, a po przerwie jak zwykle. Na początku meczu grali środkiem, szły prostopadłe podania w pole karne i czasami prostopadłe podania przez dwie linie. Nieźle to wyglądało. Po stracie gola gra Lecha siadła, i tylko zła interwencja stopera i przytomność umysłu Gytkjaera uratowała trzy punkty. Resztę meczu lepiej przemilczeć po przerwie Lechici ewidentnie opadli z sił. Z taką grą o mistrzostwie można zapomnieć. Słaby mecz, cieszą tylko trzy punkty

20. Tadeo pisze:

Jedno marzenie to aby ta runda jak najszybciej się skończyła, bo od oglądania tej żenady można zawału się zabawić. Cieszą 3 pkt.i tyle w temacie meczu.Spokojnej nocy wszystkim zagorzałym kibicom Lecha.

21. Coach pisze:

Najsłabsi byli Lasse Nielsen i Majewski.
    Z 5 do wywalenia od zaraz.

22. 07 pisze:

Nie da oglądać się tego na trzeźwo. 3 graczy z 3 reszta z 2. To jest żenada. Jak im nie wstyd tak grać w Poznaniu?

23. do boju pisze:

jaki TRENER TAKA GRA.dZIEKI kamil jozwiak ZE JESTES W SWOIM KLUBIE juz niedlugo bedziesz kolega GUMY z boiska

24. KKS Krystian pisze:

Myślę że warto dodać że Barkroth znów zagrał świetną piłkę którą niestety Darko zepsół.
    Dużo osób na niego narzeka a on wiele nie gra a ma kilka asyst a miałby przynajmniej kilka więcej gdyby inni nie marnowali jego b. dobrych podań.

• leftt pisze:

Zawsze powtarzam: to jedyny skrzydłowy, który popatrzy zanim poda. Reszta wrzuca na pałę, jakby dośrodkowanie było celem samym w sobie.

25. Jożik pisze:

Bardzo słaby mecz bez jakiegokolwiek postępu totalna żenada.Na tle słabej Wisły trudno kogoś wyróżnić.Trała jedyny Walczak,Gajos znowu dno,obrona tragedia jak grzęzawisko. Z tygodnia na tydzień co raz gorzej,może zima nas uratuje.Boję się następnych meczów.Tej masakry nie da się oglądać

26. aliz pisze:

Ogladać było ciężko a co dopiero oceniać. Jedynie co ich ratuje przed jedynkami od góry do dołu – to wygrana. Dlatego wszystkim po równo 3, a miejsce w tabeli wyższe niz na to zasługują. Szkoda słów…

27. boro pisze:

Dla super snajpera wesołego Bila 7 za to ze prubuje sie kopnąć w łeb ale bramkarz go wyrenczył.

28. zeed pisze:

Co tu można dodać-da się zauważyć,że transfery wyglądają słabo,a juz trochę czasu minęło.Radut-to Majewski bis,nie chcę tu powiedzieć że obaj są drewnem,bo to nieprawda.Jedyną ich wadą są złe decyzje boiskowe.Co do Raduta,to broni go na razie fakt,że grał dużo mniej do tej pory niż Majewski.Następny ancymon NBN,co on robi w Lechu? kto to wie? Następny Barkroth-śmiem twierdzić,że Miłosz Przybecki nie byłby gorszy,za to chyba tańszy i może nie spieprzyłby tyle meczów.Porażka.Dilaver-daje radę.Największy plus do tej pory,to Situm.Myślę że w przerwie zimowej zmiana trenera.Janicki na razie cienko.Najbardziej zaangazowani w grę Makuszewski i Trałka

29. Jacek_komentuje pisze:

1. Jak gramy nieźle i nie punktujemy to wszyscy jesteśmy wkurzeni (np. Wisła) i jest wiele głosów, że nie ważne jak, ważne żeby były punkty. Więc jak gramy słaby mecz, ale punkty są, to trzeba to docenić. Nie zmienia to oczywiście faktu, że mecz był w wykonaniu Lecha niewiele lepszy niż poprzednie (ale jednak lepszy bo 3 punkty).
    2. Żaden z piłkarzy nie zasłużył na ocenę wyższą niż 4, a nawet te kilka czwórek trochę na wyrost.
    3. Zgadzam się z Biniem, że to był niezły mecz Gytkjaera. Był gdzie miał być, dobijał to co powinien – raz słusznie nieuznana bramka po spalonym, druga może niezbyt ładna ale trzeba wiedzieć gdzie być i jak dołożyć nogę. O czym mało kto mówi Gytkjaer jest moim zdaniem jednym z najlepiej ustawiających się grajków w naszym polu karnym przy rożnych dla przeciwnika. Wczoraj to również on ze dwa razy czyścił piłkę. Niby nie jego zadanie, ale doceniam zaangażowanie w grę obronną. Może to kontrowersyjne, ale dla mnie to był wczoraj gracz meczu Lecha (na ogólnie słabym tle).
    4. Radut po raz kolejny nie wykorzystał swojej szansy żeby pokazać, że jest wartościowym graczem. Już więcej szumu jest po wejściach Barkrotha i Rakelsa (chociaż akurat wczoraj Dennis nic nie zdążył pokazać, ale też miał być „9” a nie skrzydłowym). W tej sytuacji do czasu powrotu Situma skrzydła powinny być zestawiane spośród czwórki Makuszewski/Barkroth/Jóźwiak/Rakels. I muszą udowodnić, kto powinien być pierwszym zmiennikiem dla Makiego i Situma, jak ten drugi wróci do składu.
    5. Nie ma obecnie na środku pomocy alternatywy dla tria Trałka/Gajos/Jevtic i mam nadzieję, że tu już nie będzie żadnych eksperymentów.
    6. Defensywa (szczególnie Putnocki i Dilaver) trochę lepiej, mogliby ponownie zagrać w tym zestawieniu i dać odpocząć Nielsenowi.
    7. Wczorajszy mecz dał niezbędne trzy punkty, ale wcale nie uspokoił przed grudniem. Nadal jesteśmy daleko od przyzwoitego poziomu (o dobrym nie wspominając).
    Pozdro dla wszystkich wytrwałych :), lepsze czasy jeszcze nadejdą, właśnie skończyliśmy gówniany listopad.

30. Jam pisze:

Tragedia, jedna prawdziwie piłkarska akcja w meczu /20min./ Reszta chaos i rozpacz. Faktycznie chyba tylko jedynie Gytkier jako tako.

31. Witant pisze:

Kibice więcej widzą od trenera ..i to jest prawda. Od 70-ciu lat chodzę na mecze i twierdzę, że mecz ogólnie był nawet b. słaby. Trenerowi podobał się Radut, a w/g mnie powinien być zmieniony po 20-tu minutach. Trudno zwalać winę na trenera, ale kogo obciążyć za fatalną grę ? Przez rok Bylica nie nauczył piłkarzy żadnych fragmentów taktycznych, a widać gołym okiem jak gra Górnik czy Korona. Nasz poziom gry jest fatalny, gramy przede wszystkim za wolno, Te podania do tyłu i bramkarza powinny być karane-na to patrzeć się nieda. Wyskoki do stałych fragmentów gry też można ćwiczyć. Ciekaw jestem, nad czym tak ciężko pracuje p. Bylica. Ja osobiście nie widzę żadnych pozytywów. Co ciekawe, zawsze po trzech miesiącach drużyna siada. Tak było za Backero Rumaka Skorżę Urbana. Kto rozwiąże tę ” zagadkę ” ??

• Siódmy majster pisze:

Chodzisz na mecze od siedemdziesięciu lat czy od lat 70-tych?Jeśli to pierwsze to gratuluję pięknego wieku i podziwiam,że Kolejorz ma aż tak wiernych i zasłużonych kibiców.Tak czy owak SZACUNEK:)

32. angelo pisze:

Praktycznie nie wiem skąd te czwórki a nawet trójki , bo ja przez 90-ąt minut widziałem przerażający futbol . Uwsteczniamy się technicznie i fizycznie a Wisła strzelając gola pokazała w jakim stanie jest Lech , rozjechała Nas jak trampkarzy . Oj coś niedobrego dzieje się z tą drużyną .