Kolejna żenada wyrzuconego z ławki Nenada

O godzinie 15:30 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Okrzei 20, początek meczu 18. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, pomiędzy drużyną Piasta Gliwice a zespołem Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia meczowego raportu na żywo z tego spotkania, na łamach naszego serwisu.

1 min. – Pierwsza akcja Piasta i pierwsze dośrodkowanie Maka. Piłkę wyłapał Burić.
5 min. – Co za rajd Jevticia! Przebiegł środkiem przez prawie całe boisko po czym oddał celny strzał.
8 min. – Niezła wrzutka Makuszewskiego z prawej strony, jednak strzał głową Gytkjaera był zły.
14 min. – Mecz się nieco wyrównał. Gra toczy się w środku pola.

18 min. – Lech jest zbyt mało zdecydowany w odbiorze piłki. Oddał przez prawie 20 minut tylko 1 strzał.
19 min. – Celne uderzenie Vranjesa z wolnego wyłapuje Burić.
19 min. – Świetny rajd Barkrotha na lewej stronie. Podał w pole karne, lecz piłkę wybili obrońcy.
20 min. – Karny dla Lecha, jednak sędzia przez VAR go cofa. Nie było ręki po rzucie wolnym.
23 min. – Makuszewski przewrócił się w polu karnym. Nie ma karnego.
25 min. – Mocny strzał Gajosa. Nad bramką.

32 min. – Leży Gumny. Dość mocno oberwał w staw skokowy, ale będzie kontynuował grę.
34 min. – W ciągu minuty Lech zmarnował dwa stały]e fragmenty gry. Zupełnie bez zagrożenia bramki Piasta.
37 min. – Świetna interwencja Szmatuły po strzale Jevticia z około 20 metrów. Bardzo ładna akcja.
44 min. – Znowu mało się dzieje. Lech ma dziś spore przestoje, natomiast Piast nie umie znaleźć sposobu na nasz zespół.
45 min. – Od oglądania stałych fragmentów w wykonaniu Kolejorza bolą oczy. Słabe rozwiązania, fatalne strzały.
45+3 min. – Rajd Makuszewskiego i strzał w poprzeczkę! Szkoda, że to nie wpadło. Do przerwy 0:0, choć to Lech zdecydowanie przeważa.

48 min. – Zaspali środkowi obrońcy. Kostevych w ostatniej chwili przyblokował Papadopulosa.
50 min. – Barkroth do Gajosa. Ten przewrócił się w polu karnym, ale nie ma wapna. I nie będzie.
50 min. – Powtórki jasno wskazują, że był faul. Dla Lecha karnych jednak nie ma w tym sezonie.
54 min. – Dilaver pokazał Papadopulosowi, jak się gra twardo. Problem w tym, że czas mija, a do bramki daleko. Szkoda przede wszystkim ewidentnej jedenastki sprzed paru minut.
57 min. – Jevtić kolejny raz psuje dobrą akcję. Za długo czekał ze strzałem.
59 min. – Makuszewski do Barkrotha, Szwed do Gajosa, który przewrócił się w polu karnym.

63 min. – Bjelica wyrzucony na trybuny. Trałka z kolei leży i chce karnego.
66 min. – Płaski strzał Jevticia nieznacznie minął bramkę.
71 min. – Gra Lecha siadła. Od kiedy Bjelica siedzi na trybunach jest jeszcze gorzej, ale przynajmniej na boisko weszło 2 nowych piłkarzy.

77 min. – Istny chaos na boisku i kopanina. W Lechu nic nie funkcjonuje. Możemy tylko liczyć na szczęście i indywidualny błysk któregoś z piłkarzy.
83 min. – Stałe gry to chyba jedyna nadzieja Lecha, choć i one wyglądają słabe.
87 min. – Piast gra głównie z kontry.
90 min. – Jeszcze 4 minuty.
90+2 min. – Rakels uderza w poprzeczkę.
90+4 min. – Kolejna strata punktów.

GKS Piast Gliwice – KKS Lech Poznań 0:0 (0:0)

Żółte kartki: Bukata, Korun – Dilaver

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)

Widzów: 4560

GKS Piast: Szmatuła – Konczkowski, Korun, Hebert, Pietrowski – Bukata, Dziczek, Vranjes (46.Badia), Vassiljev, Mak (84.Valencia) – Papadopulos (68.Angielski).

Rezerwowi: Rusov, Rugasević, Badia, Zivec, Valencia, Jagiełło, Angielski.

KKS Lech: Burić – Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych – Trałka, Gajos – Barkroth (71.Jóźwiak), Jevtić (85.Majewski), Makuszewski – Gytkjaer (71.Rakels).

Rezerwowi: Putnocky, L.Nielsen, De Marco, Tetteh, Jóźwiak, Majewski, Rakels.

Kapitanowie: Szmatuła – Gajos

Trenerzy: Fornalik – Bjelica

Stan murawy: Średni (miejscami nierówna płyta boiska)

Pogoda: +0°C, pochmurno

komentarze 284

1. milekamps napisał(a):

Zapowiada się kolejny remis.co jak co ale napastnika to my nie mamy

2. woo napisał(a):

Dajcie spokój z tym varem. Żenującą piłkę gramy i to jest problem!

3. anber napisał(a):

Jevtic nic nie robi więcej niż kalesony

4. b@cca napisał(a):

Ta drużyna to jest dramat a jeszcze większym dramatem jest ten pajac na trybunach.

5. sas napisał(a):

Zauważyliście że Lech nie potrafi grać z kontry? Bjelica zabija wszystko w Lechu, kłóci się blazen z sedziami i tyle . Wyjebac tego czarodzieja z Chorwacji i to jak najszybciej.

6. Kkslech napisał(a):

VAR doprowadził do tego że mam gdzieś jak grają, całą swoją uwagę skupiam na tym, że jesteśmy krzywdzeni już po raz enty. Jeśli zremisujemy jesteśmy -7 pkt przez ewidentne błędy sędziów. Bjelica jesteśmy z tobą.

• Kkslech napisał(a):

Jestem*

• slash napisał(a):

Proszę Cię. Wszyscy nas jrzywdzą wszyscy są „be”. A my jesteśmy zajebiści, finezyjni i z polotem. Oglądasz czasem mecze Lecha?

• klaus napisał(a):

@Kkslech – Przestań beczeć

Przestań beczeć pisze osoba, ktora wstawie komentarze: „pajac znowu na trybunach” czy ” proszę, błagam na kolanach”

• bas napisał(a):

Kkslech w pełni się z tobą zgadzam krew mnie zalewa jak kolejny mecz jest podgwizdany przeciwko Kolejorzowi.Może i porywającej piłki nie grają ale nie zmienia to faktu że mamy teraz dobitny przykład dlaczego nasza Ekstraklapa jest taka słaba. Dopóki te czarne kutasy z gwizdkami będą tak sędziować to nic się nie zmieni.Wszystko robi się tylko po to żeby kurwiszon znowu zdobył mistrza.

7. Bolo napisał(a):

To jest Żenady Ekstraklapa :D

8. bolec napisał(a):

…żenada….

9. tomasz1973 napisał(a):

Chyba podwójne kalesony dzisiaj, bo coś ” w nogach grubszy”.

10. bolec napisał(a):

…a na ławce uśmiech na twarzach piłkarzyków

11. Marecki60 napisał(a):

Var jest do likwidacji. Nie ma kompletnie wpływu na błędy sędziowskie. Var generuje tylko koszty, a błędy sędziowskie jak były tak są.

12. woo napisał(a):

Daj spokój. Gramy taki syf, że wstyd.
    A Nenad się kompromituje.

13. Dominez napisał(a):

89 minuta tej żenady, a nasi Duńczycy sobie śmieszkują na ławce rezerwowych…

14. tom62 napisał(a):

I znowu jak równy z równym. Byle do wiosny.

15. Ja napisał(a):

Nie idzie tego oglądać znowu

16. asdf napisał(a):

Nie, var jest dobry. Nie ma ewidentny Ch błędów.
    Tylko stylowe sytuację.
    Tam Gajos wyjrbal się sam powiedzmy sobie szczerze

17. anonimus napisał(a):

Oglądam tą koncówkę żenady Nenady .. gdyby nie to że biorę antybiotyk to już kilka piw by poszło. na trzeźwo tej kopaniny nie da się oglądać. żeby z kandydatem do spadku nie strzelić 1 bramki?? Lechu dokąd zmierzasz??

18. Pawelinho napisał(a):

Ten remis to porażka i w sumie tak można podsumować to spotkanie.

19. Marecki60 napisał(a):

Jeszcze drobna uwaga straciliśmy punkty przez brak napastnika. Na plus Jevtic reszta towarzystwa na maksymalnie na 3.

20. tomasz1973 napisał(a):

0-0, czyli kolejne 2 pkt stracone. Stracone niestety po raz kolejny po beznadziejnej grze i tu tkwi problem. Oczywiście był fał na rzut karny i po raz kolejny var „zagrał” na niekorzyść Lecha, oczywiści były 2 poprzeczki, ale na miłość boską Lech za Bielicy stacza się w taki dół, że za chwilę nie będzie szans już na nic, nawet pomimo specyfiki tej ligi. Bielica dzisiaj „opuścił” już ławkę rezerwowych, może niech już nie wraca, do końca roku niech prowadzi zespół II trener, a zimą zatrudnić kogoś innego.
    Aha i jeszcze jedno, ani Gytkier, ani tym bardziej Rakels Lecha nie wprowadzą na tron, napastnika nam trzeba, ale takiego co wie, jak sie strzela bramki.

• seth napisał(a):

Nie zgodze sie z Toba bo obydwoje potrafia bramki strzelac tylko nas system gry za Bielicy to czysta patologia i profanacja pilki noznej .A Jevtic dzisiaj udowodnil ze 10 z niego zadna trzy pilki ktore mogl podac na czysta pozycje a on wali na pałe.

• tomasz1973 napisał(a):

Kolego, tak masz w tym rację, że Bielica swoją „taktyką” zabił resztki tego co oni potrafią i głównie Dunczyk z taką grą jest w zasadzie bezużyteczny, ale prawda jest taka, że sami od siebie też nic nie dają.
      Jevtic, to bardzo dziwny zawodnik, niby największe zagrożenie wynika z jego zagrań, ale dzisiaj faktycznie zawalił kilka kluczowych piłek. Mi w oczy rzuciło się głównie katastrofalne wykonanie stałych fragmentów gry. Nie wiem czemu uparł się na to, żeby wszystkie rożne bić na krótszy słupek, wyglądało to tak, jakby mu kazano, rzuty wolne to znowu niedoloty, które nie przechodziły do atakujących.

21. Raul napisał(a):

Kolejny raz kradzież, to jest kurwa skandal

22. Chris65 napisał(a):

Winny VAR… Rutkowscy konczcie tę Żenade.

23. seth napisał(a):

To jest czysta patologia co my gramy

24. Pablo napisał(a):

CIPY!!! CIPY!!!CIPY!!!

25. Katolik napisał(a):

cale szczescie juz koniec …. ale zeby bola dalej …

26. bober napisał(a):

Czy sędzia nie może wyrzucić Nenada od razu z klubu a nie tylko na trybuny? Przecież tego się oglądać nie da.. nie wierze w to, że Ci ludzie nie potrafią grać w piłkę.

Czy Ciebie nie mozna od razu zbanować, przeciez czytac sie tego nie da

27. LechFan17 napisał(a):

Nie, dosyć kurna, dosyć. To jest śmianie się nam w twarz. Pomylony VARiat przy linii kolejny raz w amoku drze się na sędziego co jest wyrazem bezsilności. Zawodnicy grają jak pipy, jakby nie mieli pojęcia w jakim klubie grają. Jak zobaczyłem jak te frajery się cieszą na ławce to po prostu mi łapy opadły. Mam w dupie to ile kosztuje zwolnienie Nenada. Mam to w dupie, choćbyśmy mu musieli wypłacić 100 mln euro. Niech wypierdziela na drzewo. Zrobił z tego klubu wrak, tydzień w tydzień te same błędy, te same tłumaczenia i robienie z nas debili. Piłkarze bez charakteru, bez dynamiki, bez krzty chęci. Wyjazd z Nenadem, póki ten sezon jest do uratowania. TEGO SIĘ NIE DA OGLĄDAĆ!!!

28. ketjow1978 napisał(a):

Totalny burdel na boisku. Bjelica może i jest trenerem ujowym, ale trybuny w naszej skopanej pozwiedza. Niech się ten rok kończy, bo patrzenie na naszego Lecha doprowadza mnie kurwicy

29. bombardier napisał(a):

@Bolek – Twój wpis o 12:28 – Jesteś największym szczekaczem
    w całej historii LECHA!
    Szczekaj dalej – jakoś nie było 4:0.

No Bolek, kolego nie popisałeś się, nie ma co! Jeżeli Tobie się podoba ta padaka, nazywając innych szczekaczami za to, że to gówno krytykują, to dziękuję za inwektywę, ale jak teraz nazwiesz siebie?

30. Michu87 napisał(a):

Niby lepiej gramy, a znowu tracimy pkt. Ehh… nie chce mi się tego komentować.

31. marcys napisał(a):

O czym tu gadać piast pokazał ,że jest równym przeciwnikiem dla lecha .Połowa tabeli to nasze miejsce .Cały tydzień trenują a efekt taki sam .Gra nie idzie .

• Grimmy napisał(a):

Jakim równym? Przecież Piast zagrał całkowity antyfutbol. Wiadomo, każdy ma prawo grać tak, aby uzyskać dla siebie korzystny rezultat. To do drugiej drużyny należy znalezienie sposobu na obejście czyjejś taktyki na mecz. Przeciwko nam czy Legii praktycznie wszystkiego drużyny w Polsce ustawiają podwójne zasieki i wyczekiwanie na jakąś kontrę. Żadna drużyna w Polsce nie umie grać przeciwko takiej taktyce, bo żadna nie umie grać atakiem pozycyjnym. Piast nie grał jak równy z równym z nami, Piast w ogóle nie był zainteresowany strzeleniem gola. Czy zasłużył na remis, jak najbardziej, bo nie dał sobie wcisnąć bramki. Czy zrobił cokolwiek aby samemu strzelić? Nie.

32. Stary kibic napisał(a):

To je cirkus. I skandaloza.

33. Piknik napisał(a):

Czy wygrywasz, czy nie…

34. legolas napisał(a):

Rutkowski gadał o 18 punktach w 6 meczach, punktów nie będzie, konsekwencji też nie… Rakels wchodzi na boisko żeby zjebać setkę a potem kopać się z Makuszewskim, Majewski nic nie pokazał, każdy stały fragment gry beznadziejnie wykonany. Karne nie gwizdane. Ogólnie tragedia

35. Kibol z Siedlec napisał(a):

Kolejna żenada Nenada.
    Jak długo Wiara będzie akceptować to co się dzieje? I’m się k… a nawet biegać nie chce…

36. w2r napisał(a):

wuefista Bjelica zarabia 30 tys. euro

37. maks napisał(a):

Kilka luźnych spostrzeżeń:
    1. Lech znowu ma prawo mieć pretensje do sędziów ale:
    – żadna z tych spornych sytuacji nie była ewidentna a
    – to Lech swoją postawą (ciągłe pretensje, wymuszanie fauli, dzisiaj dość ewidentne, ogólna nagonka na sędziów i VAR) sprawia że sędziowie nie są nam przychylni;
    2. Darko Jevtić – komentatorzy się rozpływali w komplementach a dla mnie to kilka pojedynczych zrywów – nie wiem jak się chłopak prowadzi, ale jak są na niego zbliżenia w transmisji to widać że ledwo dyszy – wydolnościowo wygląda to słabo – ciekawe jakie ma wyniki badań;
    3. Brakuje czegoś tej drużynie, na pewno polotu i płynności w grze – ale dzisiaj nie zagrali źle, z Cracovią tylko 3 punkty.

38. Kkslech napisał(a):

Logika większości komentarzy – po co sędzia, nie liczy sie przebieg meczu tylko wynik, 10 niesłusznych karnych phii wina piłkarzy przecież mogli strzelić 11.

• sas napisał(a):

Gościu jestes albo ślepy albo na przekór wszystkim chcesz coś udowodnić. Oglądasz w ogóle mecze czy tak jak niektórzy sluchasz w radiu? Widzisz że Lech nie ma żadnej taktyki, zero szybkości, zaskoczenia rywala? Chuj z tym varem, kibice Lecha powinni sie pogodzić z tym że jak tylko jest to mozliwe nas wydymają ale tak było zawsze ALE TU CHODZI O TA KURWA PADAKĘ KTORA GRA LECH.

Dlaczego mam się godzić że wiecznie jesteśmy oszukiwani.

bas- nie musisz się godzić, ale co to da? Mnie wkurwia gra Lecha a nie ten var, bo w tym roku gramy antyfutbol, naprawdę nawet za Skorzy gdy przegrywaliśmy wyglądało to lepiej.

Kiedyś grałem w ręczną a tam bardzo łatwo podgwizdać mecz i wiem jak się czułem gdy sędziowie nas ruchali a my byliśmy lepsi a mecz przegrywaliśmy.Łapy opadały więc nie dziwię się Bielicy że szlak go trafia na ławce. Fakt nie gramy porywającej piłki ale ile razy można być oszukanym. Kolejna drużyna która gra przeciwko nam na zasadzie przerywania gry w każdy sposób bo wie że czarne kutafony tak i tak będą puszczać sporne piłki.

Kkslech może Ty jesteś Bielicą i w ten sposób próbujesz się wybronić.Może wytłumaczysz logicznie jak można nie wykorzystać tylu sytuacji w tym dwóch strzałów w poprzeczkę?Myślę że trzeba dać piłkarzom wolne do czwartku

bas- ale Frankowski odgwizdał karnego którego nie było więc mówienie że nas ruchają jest nie całkiem w porządku. Nie wiem jak Was ale mnie osobiście wkurwiają ,,upadki” Makuszewskiego bo ten co mecz zawsze z dwa trzy razy leży. A ten faul na Gajosie to taki 50-50, raczej do odgwizdania ale niekoniecznie.

39. LechFan17 napisał(a):

Chyba czas zaczać cykl „Żenada Nenada” tak jak to było z „Manianą Urbana”.

40. tylkoLech napisał(a):

Rozumiem, że można mieć pretensje do gry Lecha, ale gdyby dostał chociaż jedną z jedenastek, które mu się należały, skończyłoby się ze 3-0. Poza tym w każdym niemal meczu przeciwnik nie chce grać w piłkę, skupia się wyłącznie na przeszkadzaniu. Nie dziwię się też Bjelicy. Poza jednym karnym z Legią, Lech wyłącznie traci na stosowaniu VAR. Jeśli można mu coś zabrać?VAR jest stosowany, jeśli warto coś sprawdzić na korzyść Lechar,nigdy nie został użyty.
    Brawo dla Jasia , dobry, pewny mecz.

• LechFan17 napisał(a):

My z tak słabym Piastem powinniśmy do przerwy prowadzić 3-0 nawet bez karnych. Ta gra to jest skandal.

• JRZ napisał(a):

Tak jak ktoś wyżej pisał Var jest zupełnie niepotrzebny. Sędziowie na boisku interpretują kontrowersje według własnego uznania a ci przed telewizorkami według swojego. Sędzia na boisku nawet dostając podpowiedz z varu może ja zignorować i mieć ja w dupie czego przykład mieliśmy w Gdańsku (Marciniak-Musiał).

• Anonim napisał(a):

Brawo.Spokojnie, rzeczowo to napisałaś.Gra Kolejorza,miernota Bjelicy i wszystkie pechy i nieszczęścia to jest problem Lecha.Ale do jasnej cholery ile razy ten jebany VAR ma nas jeszcze wyruchać zanim PZPN położy kres temu KRYMINAŁOWI?

• Siódmy majster napisał(a):

Anonim z 17.40 to ja, siódmy

41. bolec napisał(a):

od początku powinien grac Rakels, duńczyk jest totalną porażką, te jego zdobyte gole to jakieś czyste przypadki

42. To je circus napisał(a):

Najsłabsi Jevtic, Trałka i Gajos.

43. Bart napisał(a):

chujdupaikamienikupa, nie wierzę już że cokolwiek z tym trenerem wygramy

44. JRZ napisał(a):

Ja już od dwóch-trzech kolejek oglądam to na spokojnie. żaden var mnie już nawet nie wkurwia bo każdy widzi ze ruchają nas (i będą dalej ruchali) z nim czy bez niego a ja zwykły oglądacz chuja mogę zrobić. Ja tylko czekam aż ktoś od nas nie wytrzyma i wypierdoli w ryj któremuś „arbitrowi”. Mozna pisać o słabej grze i braku szczęścia ale prawda jest taka ze na błędach sędziów straciliśmy już 6-7 punktów i będzie tego więcej.

Dokładnie

• El Companero napisał(a):

var varem , ja juz kilka razy pisałem o tym pesudo systemie, ale to wina tego że sędziowie sa nieudacznikami i nie dorosli ido varu. Na dodatek pseud- sędziowie warszawiaki wiedzą ze mogą się varem podeprzeć żeby komuś zaszkodzić a innemu pomagać. I tak za tydzien w Poznaniu tez będą takie historie. Ale problem dzis był w piłkarzach i ich umiejętnościach. A tych im brakuje. O clownie którego wywalono po raz kolejny na trybuny nie wspomnę bo szkoda strzępić język.

45. Brzoza napisał(a):

Co się stało z tą drużyną…

46. luck napisał(a):

Niech redakcja opublikuje na stronie te uśmiechnięte gęby z ławki, żeby wiedziały, że jak na miasto wyjdą, to nie będą już incognito.

47. To je circus napisał(a):

Jevtić wolny i sztywny jak wóz z węglem

48. Alcatraz napisał(a):

Lech był lepszy ale jak wiele razy w tym roku nieudolny.
    Brakuje błysku, czyli dynamiki, siły i determinacji.
    Dziś trochę lepiej wyglądała organizacja gry na skrzydłach były wyjścia i obiegi obrońców ale dośrodkowania słabe i słaby napastnik.
    Jevticiovi odcieło prąd , Makuszewskiemu również.

49. JR (od 1991 r.) napisał(a):

Niestety, ale nie sposób już bronić tej drużyny i Bjelicy. Ta grupa piłkarzy nie są zespołem. Nie są w formie i sztab im w tym nie pomaga. Każdy tu gra wyłącznie na siebie i na własną rękę. Jevtic nie ma żadnego wsparcia w swoich poczynaniach. To samo Rakels, nikt nie poszedl za jego rajdem.

50. Antek napisał(a):

Niech komentarzem będzie zachowanie naszej ławki rezerwowych w 90 min.Wszyscy uśmiechnięci nic sie nie stało ….smutne to brak ambicji i woli walki najbardziej boli…Jesli sędzia nie gwiżdże karnego to powinni byc podwójnie wkurw..ni i zmotywowani a tego nie było…widocznie im nie zależy na mistrzostwie..Tylko Lech!!!

51. ojciec napisał(a):

Upadła teoria o Gytkjaerze pokrzywdzonym przez pomoc. Rakels ogarnął więcej sytuacji podbramkowych w kwadrans. Na Cracovię niech wyjdzie on albo Kurminowski.
    A Kurbiel niech zmieni Jevticia bo na Majewskiego nie da sie obecnie patrzeć.

• ojciec napisał(a):

Oczywiście Moder, nie Kurbiel. Już z nerwów mi się mylą nazwiska.

52. endrjiu napisał(a):

Bjelica papa.

53. arek z Debca napisał(a):

Na cale szczescie udalo sie wywiezc punkt z tego ciezkiego teren i jeszcze tak zimno bylo. 3 dni wolnego sie nalezy.

• endrjiu napisał(a):

W pucharze nie gramy, w europejskich rozgrywkach tez juz nie gramy takze śmiało mogą nawet i 4 dni odpocząć ;)

54. Melon 1922 napisał(a):

Nenad=Rumak=Bakero =wypierdalać.Brac Zielińskiego do konca sezonu a dalej zależy od wyniku na koniec.

55. bolec napisał(a):

obrona ok, Gajos słabo, Trałka słabo, Jevtic słabo, Makuszewski bardzo słabo, szwed bardzo słabo, duńczyk beznadziejnie, trener fatalnie…

56. LechFan17 napisał(a):

Myślicie, że Stokowiec dałby radę w Lechu?

57. gumis83 napisał(a):

Ponieważ niesluchałem jeszcze konferencji Nenada to wyrecze pajaca „”” Lech grał super nasza gra wygladała swietnie tylko brakło szczescia, sedzia nas skrzywdził kosmici zaczarowali bramkę, w ogóle mamy zespół na miare LM i skandalem jest ze Piast i inne zespoły tego nierozumieja tylko walczom i takim gwiazdorom zabieraja punkty przeciez to skandal!!!!!. Dlatego ja Nenad uwazam ze w nastepnych meczach bedzie lepiej i przeciwnicy połorza sie pod naszymi nogami i wbija sobie samoboje. I prosze aby nie mówic takich komentarzy ze tyrener słaby a piłkarze to szrot który w poloni by był w klubie kokosa, a napastnicy to cyrkowi błaźni a nie piłkarze za 600 tys euro pensji.
    kurwa kolejny sezon psu w dupe

58. JRZ napisał(a):

jeszcze jedno. Nie wiem co powiedział Bjelica ale absolutnie nie dziwi mnie jego wkurwienie bo będąc na jego miejscu i będąc jawnie dymanym od kilku spotkań reagowałbym tak samo a może nawet i gorzej. W takiej sytuacji broniłbym każdego trenera Lecha nawet gdyby był nim Urban czy Rumak.

Ale nie zauważyłeś że on tylko zajmuje się kłotniami z sędziami? Na Bułgarskiej siedzę niemal nad nim więc widzę go przez całe spotkanie że stoi jak słup a jedyne co go rusza to tylko wtedy kiedy wydaje mu się że Lecha skrzywdzono i może sie pokłocić z technicznym.

• Klaus napisał(a):

@sas w stosunku do Bielicy jestem negatywnie nastawiony juz od PP z Pogonią, ale myslałem że jego zachowanie w stosunku do sędziów tylko mi w oczu się rzuciło. Jak mucha pływać nie umie to mówi że gó…o za rzadkie…

59. Legat3 napisał(a):

Czekam na mecz cały tydzień tak jak My wszyscy( z tym że mieszkam w Łomianki/ Warszawa i niestety jest trudniej -:) ).i co i jest h…. Zaczynam niestety wierzyć w słowa malkontentów że na chwile obecna jesteśmy tylko średniakiem tej ligi. Nie tak miało być, nie tak. Wierzyłem w trenera ale wszystko prysło! Z kibicami kochającymi ten klub, z tymi piłkarzami powinniśmy takiego Piasta ( z całym szacunkiem dla niego) jechać w pierwszej połowie a co mamy ano to że człowiek od rana w dzień meczu zaczyna sie zastanawiać czy damy radę bo ten Piast to jednak ma nóż na gardle, gra u siebie itp itd ehhhhhhhh do du.. do czego to wszystko doszło. Najgorsze że się Kocha ten KLUB z dziada, pradziada i serducho boli jak cholera. Nedad odejdź! sam nie wierze że to pisze bo niby kto ma przyjść kolejny cudotwórca…. Jedyna opcja to DJUKA bo to jeden z Nas!( jeśli nie wyjdzie będzie mniej boleć)ale czy nie jest dla Niego za wcześnie? Ehh i kolejne 7 dni……..

@Legat3-Ja uważam,że jak Djuce nie wyjdzie to będzie …BARDZIEJ BOLEĆ.Bo wtedy nie będziemy w stanie pocieszać się niczym.I w nic już nie będziemy mogli wierzyć.

60. Bronks napisał(a):

Kolego Rakels (napastnik) dostał piłkę rozpędzony na jednego obrońcę I co robi ? Zatrzymuje sie i czeka na wsparcie bo sam gry jeden na jednego nieopanował, zresztą jak wszystkie nasze „9”.

Bo tak właśnie uczy ich Bjelica, powoli od tyłu z tysiącem podań między obrońcami. Zero przyspieszenia, szybkiej gry z pierwszej piłki, dumny Lech nie będzie tak grał jak Górnik bo jemu tak nie wypada.

61. woo napisał(a):

Bjelica won!
    Nie da się tego oglądać. Najsłabszy Lech od lat.

62. t.g. napisał(a):

MOże i żenada ale na pewno nie Nenada a sędziego, jak w tym PZPN-ie nie ukarzą tego sędziego a Bielicę to na następny mecz nie należy wychodzić w proteście. Ktoś musi zacząć bo inaczej ta klika sędziowska zniszczy do reszty polską piłkę.

63. foxi85 napisał(a):

Brawo, cenny punkt z gorącego terenu w Gliwicach, brawo nasze Galacticos, mam nadzieje, że sztab szkoleniowy wznowi treningi dopiero w środę, tak aby chłopaki mogły trochę odsapnąć…

• Royber napisał(a):

Po takim ciężkim meczu powinni dostać wolne co najmniej do niedzieli. W siedem dni może się zregenerują i z Cracovią zagrają na jako takim poziomie.

64. waclaw napisał(a):

K o n i e c z LECHEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

65. Legat3 napisał(a):

Siódmy majster! Czyba masz racje przyjacielu…. Ehhh w du… z tym wszystkim!

66. Marcin napisał(a):

RUMAK albo Urban.
    Wracajcie!

67. Kuba napisał(a):

Jeśli w przedmeczowym wywiadzie trener stwierdza, że nie ma żadnej presji ze strony zarzadu to o czym my to mówimy!!!! Kuźwa ludzie!!! Wywalić wszystkich, zacząć od Rutkowskiego! Poprostu brak słów, muszę sobie odpuścić oglądanie naszej cudownej drużyny za dużo zdrowia mnie to kosztuje.

68. 3r napisał(a):

Smuda wróć!

69. tylkoLech napisał(a):

Według Redakcji i części kibiców winny jest tylko jeden – trener. Szkoda, że to nie jest takie proste. Trener się pogubił i ma problem. Trochę go usprawiedliwia oszukiwanie Lecha w kolejnych meczach. Możecie sobie krzyczeć, że to nieważne. Nigdy się z tym nie zgodzę. Tylko 3 ewidentne przekręty – Lechia, Wisła i dziś. 6 pkt więcej, w sumie 35. Który byłby Lech w tabeli? Nie pierwszy przypadkiem. Trudno się dziwić, że uczciwego człowieka, to wkurza. Zamiast krzyczeć głośno na wszystkich portalach i forach, jak robiła to warszawka po Kielcach, my nie. My jesteśmy tacy dumni. Lech ma dominować, jechać wszystkich, a jeśli nie, to winny trener. Pamiętam, gdy Wisła zwolniła Moskala. Mieli od cholery remisów, a w niewydrukowanej tabeli byli w czołówce. Trener poleciał, sędziów za błędy nikt nie rozliczyl. Tak samo będzie z Lechem, bo pomijając, że nie zachwyca grą, to z sędziami nikt nie wygrał.
    A może kilka słów o uchachanych Dunczykach i Szwedzie na ławce rezerwowych, widocznie remis ich tak ucieszył.
    I jeszcze pytanie – kto jest winien, że Lech nie ma napastnika?

Zaraz sie zrobi nagonka jak na Arajurego który w się niby cieszył po przegranej. Kurwa był remis a nie porażka i może sie zdarzyło cos zabawnego więc sie uśmiali. Mało piłkarzy po meczach przegranych stoi z rywalem i sie cieszą jak głupi z bateryjki?.

• Alcatraz napisał(a):

Sędziowanie to temat znany od lat , jest jeszcze gorzej z tym VAR. Stał się narzędziem w rękach oszustów.

Sam Lech z trenerem mają swój problem. Dla mnie ten problem to ta słynna rewolucja. Przyglądam się sytuacji klubu AC Milan we Włoszech i widzę wiele analogi. Oni kupili 2 napastników za prawie 70 milionów euro i mają podobne problemy z napadem. Bonucci według wielu ekspertów najlepszy stoper. Wzmocnienia w pomocy, a grają gorzej niż przed wzmocnieniami.
      Na pewno trzeba czasu oraz okresu przygotowawczego. Widać to najlepiej po Skandynawach.
      Lech gra praktycznie cały rok bez przerwy, ma siłę do biegania, ale taka jak maratończyk.
      Zal dziś było patrzeć na Jevticia w końcówce.
      Trener w tym wszystkim też się pogubił.
      Niepotrzebnie kombinuje zmieniając pozycje zawodnikom.
      Jevtić na skrzydle traci swoje walory na grę defensywną która nie jest jego atutem cierpi na tym cała lewa strona szczególnie w defensywie.
      Mamy 2 ofensywnych pomocników Jevtić oraz Majewski nie grają rywalizując ze sobą, obaj nie mają sił na cały mecz więc mogą się wykazywać.
      Makuszewski gra za dużo i to dziś było widać , choć wystawienie Szweda zamiast defensywnego skrzydłowego Raduta dało nam równowagę.
      Situm jak wróci do zdrowia oraz Jóźwiak muszą grać w rotacji żeby zawsze Lech miał skrzydła pełne gazu.
      Granie z napastnikiem jest wariantem który nie istnieje w Lechu za sprawą braku napastnika.
      Gytkjær sam nie jest wstanie sobie nic wypracować w obecnej formie, a pytanie czy ta forma może być lepsza to zagadka.
      Bolonczki i mankamenty Lecha są bardzo złożone, duży akcept sędziowski w tle .

bolączki

70. roby napisał(a):

Jest plus po meczu, w następnym nie będzie trzeba oglądać go przy ławce rezerwowych, dwa kilometry mułu…