Udany koniec nieudanego roku

O godzinie 15:30 na Inea Stadionie mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17, początek meczu 21. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, pomiędzy zespołem Lecha Poznań a drużyną Termaliki Nieciecza. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO! z tego spotkania, na łamach naszego serwisu.

13:55 – Witamy z Bułgarskiej! Na ostatnim w tym roku przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! prosto z Bułgarskiej. Dziś liczy się tylko zwycięstwo! Nawet 1:0.

14:04 – Poniżej skład Lecha. Bez większych niespodzianek. Poza kadrą Majewski i Rakels, którzy mają odejść zimą.

14:05 – Otwarto bramy. Pierwsi kibice są już na stadionie.

14:05 – Obie ekipy dojechały na Bułgarską.

14:16 – Na razie bardzo fajnie się układa ta kolejka. Jeśli Lech dziś wygra skończy rok na podium i będzie tracił do lidera 2-3 punkty.

14:23 – Lech wygrał z Termaliką 3 ostatnie mecze wynikami 3:0, 3:0 i 3:1. Ostatni raz pokonaliśmy tutaj zespół z Niecieczy po 3 karnych. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo Lech także odniósł w konfrontacji z Termaliką.

14:36 – Ostatni raz Lech wygrał na koniec jesieni w 2014 roku. Wtedy po raz ostatni kończył jesień u siebie. Poznaniacy pokonali wówczas Lechię 1:0.

14:40 – Lech jeszcze nigdy w historii nie rywalizował u siebie 17 grudnia. Nie jest to jednak rekord klubowy. 2 lata temu Lech kończył rok 20 grudnia, lecz na wyjeździe.

14:45 – Bramkarze Lecha są już na rozgrzewce. Wyszli w koszulkach ze wsparciem dla Makiego.

14:53 – Poniżej skład Termaliki. Jest trochę zmian.

14:54 – 17 grudnia był kiedyś udanym dniem dla Lecha. W 2008 roku Kolejorz ograł na wyjeździe Feyenoord. Za to rok temu tylko zremisował w Krakowie z Cracovią 1:1.

14:57 – Kibiców powitał właśnie spiker życząc wszystkim Wesołych Świat.

15:14 – Na trybunach jest m.in. Maciej Gostomski.

15:18 – Na stadionie pustki. Kibice z góry II trybuny schodząc na dolne sektory Kotła.

15:22 – Spiker czyta składy. Za parę minut zaczynamy. Trybuny? Najniższa frekwencja w tym sezonie. Nie będzie nawet dychy.

15:27 – Ale stypa… Hymn Lecha śpiewają kibice. Obie drużyny są już na murawie.

1 min. – Pierwsza akcja Lecha. Niecelny strzał Raduta z daleka.
2 min. – Odpowiedź Termaliki i fatalny strzał Gergela.
4 min. – Jevtić do Gytkjaera. Ten z paru metrów trafia w bramkarza.
5 min. – Gytkjaer źle zamknął wrzutkę Jevticia z lewej strony.
8 min. – Fatalne zachowanie Putnockiego, który nie złapał piłki. Na szczęście jeden z obrońców zablokował strzał tuż przed linią.
13 min. – Mucha z problemami broni mocny strzał Raduta.

18 min. – Pachnie golem dla Lecha.
19 min. – Choć Lech przeważa to Termalika jest bardzo groźna z kontry. Przed chwilą uratował nas Janicki.
20 min. – Gajos psuje bardzo dobrą akcję złym strzałem.
23 min. – Wiele akcji Lecha kończy się na 20 metrze albo złym strzałem. Tak to my nie wygramy. W dodatku Putnocky gra bardzo niepewnie.
30 min. – Z utrzymywania się przy piłce niewiele wynika.

32 min. – Niepotrzebny strzał Jevticia z daleka. Trzeba myśleć rozgrywając akcje.
34 min. – Akcje Lecha są za wolne albo piłka zagrywana jest za wysoko.
36 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:0! Wrzutka Kosti prosto na nogę Gytkjaera. Bardzo ładny gol.
38 min. – Gytkjaer wyszedł sam na sam i mamy bramkę! 2:0! Piękna asysta Raduta.
41 min. – Gajos do Jevticia, który nie strzelił z paru metrów. Dlaczego nie próbował uderzać?!
44 min. – Kocioł pod bramką Lecha. Wybijamy.
45 min. – Do przerwy 2:0.

47 min. – Trochę nerwowy początek Lecha po przerwie.
47 min. – Gytkjaer do Gajosa, który oddał zły strzał. Szkoda.
50 min. – Celny strzał łapie Putnocky/
51 min. – Gytkjaer do Raduta i… nie ma gola! broni nogami Mucha!
54 min. – Trałka ma jakieś problemy i zaraz zapewne zejdzie.
56 min. – W Gdyni bez Situma. Żółta kartka.
60 min. – Gajos prostopadle do Gytjaera. Ten nawinął obrońcę, ale oddał zły strzał z lewej nogi.

61 min. – Mucha sparował niezłe podanie Kostevycha z lewej strony.
67 min. – Piękny strzał Jevticia, jednak minimalnie niecelny.
68 min. – Zablokowane uderzenie Raduta. Ąkcję świetnie rozpoczął Gytkjaer.
75 min. – Tempo gry trochę spadło.
75 min. – Już tylko 2:1. Tracimy gola po rożnym. Putiwcewa nikt nie krył.

76 min. – Dwa rożne Termaliki. Zamiast spokoju znowu będzie nerwówka.
82 min. – GOOOOOOLLLL!!!!!! Gytkjaer wjechał w pole karne i płaskim strzałem zdobył gola. Hat-trick!
85 min. – Niecelny strzał Jevticia. Juz widzieliśmy piłkę w siatce.
86 min. – Jóźwiak do Jevticia i… kosmos. No prawie.
90+1 min. – Jevtić najpierw źle wrzuca z wolnego, a później strzela. To nie jest jego dzień.
90+3 min. – Koniec. Piękny hat-trick Gytkjaera. Do wiosny zimujemy na pudle!

KKS Lech Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:1 (2:0)

Bramki: 36, 38 i 80.Gytkjaer – 74.Putivtsev

Asysty: 1:0 – Kostevych 2:0 – Jevtić 3:1 – bez asysty

Żółte kartki: Situm – Piątek, Putivtsev, Stefanik, Janjatović

Sędzia: Paweł Gil (Lublin)

Widzów: 8102

KKS Lech: Putnocky – Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych – Trałka (55.Tetteh), Gajos – Jevtić, Radut, Situm (76.Jóźwiak) – Gytkjaer (88.Nielsen).

Rezerwowi: Burić, L.Nielsen, Vujadinović, Tetteh, Jóźwiak, Barkroth, Nielsen.

Bruk-Bet Termalica: Mucha – Kupczak, Keckes (89.Kogut), Putivtsev, Maksimenko – Piątek, Janjatović (81.Miković) – Gergel (64.Guba), Iancu, Stefanik – Śpiączka.

Rezerwowi: Trela, Wróbel, Miković, Słaby, Kogut, Guba, Mrozik.

Kapitanowie: Gajos –

Trenerzy: Bjelica – Bartoszek

Stan murawy: Średni (miejscami grząska płyta boiska)

Pogoda: +2°C, pochmurno

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski

142 komentarze

1. fan pisze:

1-0

2. Bolek pisze:

Zamknąć jesień mocnym zwycięstwiem i ze spokojem niech rozpoczną urlopy.

3. milekamps pisze:

Dzisiaj mam nadzieję,zresztą jak zawsze że wygramy ten mecz i to w sposób przekonywujący,piwko kupione więc albo albo:-)

4. olek pisze:

Tej bolek oni to znaczy kopacze z poznanskiego Lecha na urlopach sa juz(jeszcze)od poczatkowego gwizdka sedziego w meczu finalu PP

5. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

kumple juz wyjechali zalicza wiele przystankow no wiecie jakich:) ja nie dalem rady brak siana ale przed telewizorem obejrze mam nadzieje ze wykorzystaja potkniecia i wygraja

6. Melon 1922 pisze:

Tylko zwycięstwo i jest szansa na uratowanie tej rundy.Pytanie co dalej z trenerem?Dać mu szanse czy wypad?

7. fan pisze:

wypad

8. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

Bjelica raczej zostanie

9. Michu87 pisze:

Ostatnia szansa dla nie których, żeby się jeszcze pokazać.

10. Bolek pisze:

Tej @olek, przynajmniej dzisiaj się rozchmurz, Święta idą 😉

11. Bezel pisze:

2:0 Gytkjaer i Trałka
    Kolejorz tylko zwycięstwo ?

12. Ekstralijczyk pisze:

Po prostu wygrać ten mecz i dopisać 3 punkciki do tabeli.

13. olek pisze:

Spoko Bolek:-3mam kciuki rowniez))fajnie jak 3pkt zostana w stolicy Wielkopolski.pozdrawiam,wesolych swiat i hej Lech.

14. Toruń pisze:

KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!!!

15. Bart pisze:

Do chuja wacława Jevtić znowu na skrzydle? Czy ten chorwacki sabotażysta serio nie widzi że on na tej pozycji traci swoje atuty?!?!

16. Czlo pisze:

Po prostu wygrać to! Po zwycięstwo Lech!

17. Peterson pisze:

Co wy z tym Jevticem na 10 ostatnio grał tam i nic ciekawego nie pokazał plus zapominacie o wymienność pozycji

18. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

Jevtic na skrzydle ale pewnie bedzie wchodzil do srodka wymienial sie z Radutem pozycjami

19. Biniu pisze:

Coś mi się w bance poprzestawiało. Modlę się o
    1-0 u siebie z Nieciecza. Albo coś ze mną jest nie tak ,albo z Kolejorzem.

• JR (od 1991 r.) pisze:

Koniec beznadziejnej rundy. Oby w lepszym stylu. Dla mnie to było deja vu, jakby to była era Urbana lub Bakero.

• Jarecki pisze:

Biniu. Z Tobą jest wszystko ok!
      Też tak mam 🙁

20. milekamps pisze:

@Biniu raczej z Kolejorzem ale nie można niczego wykluczyć:-)

21. legolas pisze:

Trochę dziwi mnie brak Jóźwiaka w pierwszym składzie, bo jednak dawał impulsy po wejściu w meczu z Zagłębiem. No ale Situm także za to Radut gra chyba o być albo nie być na wiosnę w tym zespole

22. Legat3 pisze:

Hej Lech! Tylko zwycięstwo…. to najważniejsze a co się stanie zima zobaczymy. Apel do panów Piłkarzy pokażcie że Wam zależy na tym klubie tak jak NAM!

23. Sonogo pisze:

Kurwa Jevtic na skrzydle? Masakra niech mi pozwola przygotowac Lecha na wiosne beda szarpac wszystkich po 4:0 zrobilbym z nich terminatorów maszyny do wygrywanie kazdy robilby 15km w meczu i szturm na bramke

24. legolas pisze:

Gytkjear ma za mało prostopadłych? Jak ma to widzicie jak to się kończy…

25. inowroclawianin pisze:

Gytkjaer to może se grać ale najwyżej w IV lidze.

31. Melon 1922 pisze:

Gramy jak równy z równym z termalicą dokąd zmierzasz Kolejorzu????!!!!

32. Czlo pisze:

Ehhh, gdzie się podział Lech 3.0? Tamta gra też nie była idealna, ale zawsze udawało się jednak wkulać te parę bramek.

33. sas pisze:

Situm dzisiaj chyba chce pobić niecelnych podań, Gajos dostaje piłkę w środku mając autostrade do bramki a ten zamiast zapierdalac do przodu zwalnia i rozgląda się na boki na końcu strzelając słabszą nogą. Cały Lech Bjelicy.

• Raul pisze:

(*Chodzi mi o grę w trakcie meczu, nie na papierze, przy grze z Majewskim nie ma takiej możliwości brania gry na siebie)

41. Koler pisze:

Jednak mamy napastnika za 3,2,1.

42. mól pisze:

Jest dobrze, jeszcze…!

43. Tomek27 pisze:

Jeśli Gytkjer jeszce cos strzeli , to cała zima będziemy gadac ze napastnika to my jednak mamy ?. No nic ważne ze 3 pkt blisko

44. Michu87 pisze:

No i pięknie ;> mamy napastnika tylko potrzebuje więcej piłek.

45. Czlo pisze:

Znowu trzeba podkreślić potężny wpływ Jevticia na naszą grę. Gdyby nie on, podejrzewam, że dalej byłoby 0:0.

46. Legat3 pisze:

Tak JEST!

47. Kuba1994 pisze:

Gytkjaer do czwartej ligi!!!! 😀
    Brawo drużyna!

48. sas pisze:

Kurwa wreszcie. Gra nie powala jak zawsze ale przynajmniej bramki wpadają.

• Grimmy tel pisze:

Ale nie jest też zła. Uważam, że zagraliśmy jedną z lepszych połów od początku sezonu. Wiele sytuacji, ładnie wymieniają piłkę, grają z klepki, wychodzą na pozycje. Fajnie wyglądają Situm – Radut – Jevtić. Dobrze ta trójka funkcjonuje ze sobą na boisku. Przydałby się ktoś lepszy za Gajosa…

• sas pisze:

Ok, ale gdyby nie było strzelonych bramek to inaczej byś na to patrzył. Przed pierwszym golem gra była tragiczna jak w poprzednich meczach.

49. Kuba pisze:

Może by tak zostawić Pomsa a pogonić Bjelice.

50. PS1996 pisze:

Wygląda to o wiele lepiej niż mecz z Cracovią 🙂

51. Przemo86 pisze:

W końcu dobry mecz w wykonaniu Lecha, szkoda że dopiero na koniec rundy

52. Mateusz pisze:

Czy dziś były jakies zgody na meczu ? Bo nie widziałem ,zadnych flag. Czy były w ogóle pozdrowienia dla zgód czy nie ? Bo nie wiem czy mi umknęło ?

53. Przemo86 pisze:

Chyba nie potrzebnie wyżej pisałem 🙂 Walczyć Kolejorz walczyć!!

57. Pawelinho pisze:

Hattrick Gytkjaera brawo 3:1 dla Lecha na koniec roku.

58. sas pisze:

Sześć sytuacji trzy bramki, jak na napastnika świetny wynik.

• Koler pisze:

Jak na napastnika? A jest jakaś pozycja na której byłby to słabszy wynik?

Na obrońcę byłby to wynik wysmienity- to jest zart- chodziło mi o tak krytykowanego napastnika

59. Melon 1922 pisze:

Szkoda,że tak późno Lechu.Święta jednak w dobrym nastroju czego wszystkim kibolom naszego Lecha życzę!!

60. Michu87 pisze:

Takiego Lecha jak dziś chcemy oglądać 😉

61. jero12 pisze:

Braaawo Gytkjaer i cały Lech !!! Takie mecze chcę oglądać, zwycięstwa.

62. 2wings pisze:

Dobry mecz Kolejorza przy żenującej wręcz wstydliwej frekwencji nie przystajacej Poznaniowi.

63. LECHITA Z WYSPY pisze:

Powiem krótko.
    Ci co tego meczu nie oglądali to niech żałują bo takiego Lecha chciało się oglądać i trzeba było czekać aż do świąt prawie.Ale warto było czekać patrząc na to jak wyglądała gra wcześniej.
    Gytkier wreszcie zagrał jak rasowy snajper a trzeci gol to był majstersztyk.
    Odrobina optymizmu na zimę w sercach kibiców i tylko 2 pkt do leglej.
    Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim kibicom oraz redakcji.
    HEEJ LEECH!!!!
    Pozdro

64. Antek pisze:

Jest jakiś promyk nadzieji na lepszą wiosnę może ten hat trick przebudzi Gytkjeara i coś konkretniej postrzela mała czystka w szatni i do boju!!!

65. leftt pisze:

Dzisiaj nawet dało się to oglądać, zwłaszcza drugą połowę, w której Słonie nie istniały. Był pressing, były szybkie podania w trójkątach, był pomysł. Tym bardziej należało wcześniej zabić ten mecz. A Gytkjaer? Cóż, ja w niego zawsze wierzyłem i mam to na piśmie. Niech wiosną to potwierdzi. Tetteh drugi mecz z rzędu przegrywa główkę po DSFG – w Lubinie się upiekło, tym razem Matus nie dał rady.

No ale Putiwcew był o głowę wyższy więc jakoś można Teteha wytłumaczyć.

• leftt pisze:

Może i masz rację, ale jeżeli już stał przy Putiwcewie to po coś stał. Jeżeli nie mógł wygrać główki to mógł chociaż tego Putiwcewa delikatnie potrącić, zaabsorbować. Tak, żeby strzelił niedokładnie i żeby sędzia nie gwizdnął. A tymczasem mieliśmy do czynienia z czyściutką, bezbłędną głowizną, tak jak sobie Słonie założyły.

66. Szamoni pisze:

Dzis Gytker byl taki jakiego chcialbym ogladac w kazdym meczu. Pokazal klase. Internaltom ktorzy go krytykuja tutaj mysle ze zamknol ryj!!!

• luck pisze:

Dlaczego nie zamknął nam już wcześniej, skoro jednak potencjał ma?

• El Companero pisze:

po prostu wział się do roboty i krytyka na niego podziałała.Tego sie od niego wymaga i tyle. Co nie znaczy, że jeśli przyjdzie nowy napastnik, Duńczyk będzie miał miejsce w składzie za darmo. Dziś sam mógł strzelić z 7 bramek. Więc ma nad czym popracowac.

67. Hubsonnn pisze:

i teraz nastaje pytanie, dobrze czy jednak niedobrze, że runda się kończy?

68. mr_unknown pisze:

Strata do lidera nie jest duża, a historia pokazuje, że Lechowi ostatnio o wiele lepiej się goni niż ucieka. Uciekać miał Lech za Smudy 08/09 a skonczyło się tragicznie.

69. Alcatraz pisze:

Pierwszy mecz z napastnikiem w składzie i da się wygrywać.

A tak na poważnie to właśnie powinno uzmysłowić zarządowi konieczność transferu na tą pozycję, chociażby w kontekście letniej batalii w europejskich pucharach, nowy nabytek i tak potrzebuje pół roku na aklimatyzację.
    Do tego kogoś na pozycję 8 do rywalizacji z Gajosem, trzeba też szukać następców na boki obrony, bo Gumny i Kostewycz będą raczej pożądanymi kąskami dla mocniejszych klubów. Robert to naturalny następca Piszczka w kadrze i absolutnie nie będę zdziwiony jego wyjazdem na mundial do Rosji.

70. JERICHO pisze:

Całkiem w porządku mecz z naszej strony. Parę razy nieco się zakotłowało, ale mecz pod nasze dyktando. Gytkjaer wreszcie zrobił to co do niego należało, a mogło być jeszcze lepiej. Rajd przy trzeciej bramce pokazał naszym skrzydłowym co powinni robić zamiast pałować dośrodkowania. Miły prezent od Lecha na te święta. Wesołych świąt i mistrzowskiego Nowego Roku!

71. PozyN pisze:

Wszyscy tak narzekają na Gytkjera a koleś ma 10 bramek, Robak po rundzie jesiennej miał o ile pamiętam tyle samo.

72. Bolek pisze:

Gytkjer jest dobrym napadziorem tylko musi mieć z kim grać. Ja tam wciąż jestem optymistą jeśli chodzi o nasze miejsce po 37 kolejce.

73. Pobiel pisze:

Brawo,dlaczego Lechu takich meczy było tak mało w tej rundzie,nawet niema się do kogo przyczepić ze zagrał słabo no może mały – dla Matusa,takiego Lecha chce się oglądać.

74. Mario1979 pisze:

Mam nadzieję, że ten mecz nie przesłoni nam połowę sezonu, który wiadomo jak wyglądał.
    Prezent pod choinkę w postaci dzisiejszej wygranej Lecha przyjmuję z wielką radością.
    Mam nadzieję, że wiosna będzie wyglądała zdecydowanie lepiej i doprowadzi nas do mistrzostwa.
    Wszystkim kibicom Lecha Poznań życzę zdrowych Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

75. PS1996 pisze:

W końcu mecz, który dało się oglądać 🙂

76. Lubelak pisze:

Mega cieszą 3 bramki Gytkjeara. Mam nadzieję, że na wiosnę będzie więcej takich popisów Duńczyka i nie skończy się tak jak w przypadku Ubiparipa, dla którego 3 bramki w pierwszym meczu były z tego co pamiętam wszystkimi bramkami w sezonie.

77. Gdzie są moje Kalesony? pisze:

Nie ma Majewskiego w wyjściowym i od razu gra wygląda tak jak należy

78. babol pisze:

Może się teraz odblokuje Duńczyk? Razi mnie skuteczność strzałów Jevticia, a was? Ogólnie dobre spotkanie, lepsze niż w ostatnich meczach. Będzie spokojna zima, ale do optymizmu jeszcze wiele brakuje.

79. Glos pisze:

Dobry mecz ze zdecydowana przewaga i kontrola przez wiekszosc spotkania. Mam nadzieje ze tym skladem pogramy czesciej, bez Majewskiego i Rakelsa. NBN tez nalezy pozegnac tej zimy a w jego miejsce niech wraca Tomczak. Dwoch kreatywnych ofensywnych zawodnikow i dwaj boczni obroncy do tego.. To moje osobiste zyczenia na nastepny rok. Ten skreslic ale nie zapominac ile jest do zmiany.

80. tylkoLech pisze:

Jak niewiele trzeba człowiekowi do szczęścia. Dzięki Kolejorz! Od razu lepszy humor na święta ☺

81. Tomasz 1973 tel. pisze:

Nareszcie coś co można nazwać dobrą grą!
    Nie ma Kalesoniarza, więc zaraz lepiej to wyglądało.
    Mam nadzieję, że już go w barwach Lecha wiosną nie zobaczę.
    Niech nam ten wynik nie przesłoni marazmu tego roku, beznadziei taktyki serwowanej przez Bielice.
    Bielica musi zimą odejść, ale jak znam zarząd znów zrobią ten sam błąd jak z Urbanę.

• Sharky pisze:

Mam nadzieję, że zostanie bo problem jak dla mnie nie leży w trenerze a piłkarzach. Jak tak dalej będzie w tej lidze, że trenerów zmienia się po słabszej części sezonu po której na dodatek będziemy mieć 2-3 pkt straty do lidera to nigdy nie będzie dobrze i czołowi piłkarze ligi dalej będą uciekać do ostatniego zespołu ligi włoskiej. Nie powielajmy błędów innych zespołów z eklapy. Wiosna za Bjelicy wyglądala dobrze i nie zdziwie się jak ta też taka będzie.

• tomasz1973 pisze:

Czołowi piłkarze ligi i tak będą uciekać gdziekolwiek, bo poziom tej ligi jest tak syfiasty, że nie ma się co dziwić, dodatkowo, każdy prezes, każdego kopacza, na którym może jakąś kasę zarobić sam wypchnie.
      A jaki był rok to mam nadzieję, że wiesz. Jaka była runda z tym fachmanem, to pokazuje tabela, zamiast 5-8 pkt przewagi, mamy 2-3 pkt. straty.

82. JRZ pisze:

Po Utrechcie i Legii trzeci bardzo dobry mecz w tym sezonie a to niestety trochę mało. Teraz czas na szał transferowy 😉

• tolep pisze:

Uczciwie mówiąc, mecz z Utrechtem był bardzo dobry tylko pod względem zaangażowania.

83. milekamps pisze:

No i jest powód do zadowolenia,w końcu

84. Siódmy majster pisze:

Ufffff!Ależ wielki kamień spadł z serducha i pierd… na girę.”Gira w gipsie” ale papa się śmieje.Cała liga grała dla nas i wreszcie my też dla NAS graliśmy.Nie ma mowy o zachwytach i ogłaszaniu cudownego zmartwychwstania Kolejorza ale wraca nadzieja.Czapkę Gwiazdora miał dziś Christian Gytkjaer,a w jego worku były 3 prezenty dla nas , kibiców.Dałeś Kolejorzu nadzieję i radość, teraz gracze niech się wybyczą i wiosną najdalej od trzeciej kolejki skok na fotel lidera i nie ma zmiłuj dla rywali 🙂

85. Biniu pisze:

Po tym meczu jest nadzieja, że po solidnie przepracowanej przerwie zimowej ,na wiosnę to wszystko zacznie się jakoś kręcić. Nie ma co przesadzać z zachwytem ale uwierzyłem w to. To co dziś zrobił nasz Napadzior to nie może być przypadek ,on to musi umieć. Niech skład się dogrywa ,może jakaś wódeczkę wypiją razem i będzie dobrze. Myśle że indywidualne umiejętności kilku z nich ma na gwiazdy ligi ,jeszcze niech razem w drużynie je pokażą i będzie gitarrra.

86. kibicinowroclaw pisze:

No Bjelica uratowal spokoj do wiosny. Zobaczymy co z tego bedzie ale w koncu jest jakas jaskolka:)

• kibicinowroclaw pisze:

ps. szkoda ze to ostatni mecz bo moze w koncu cos sie ruszylo i graliby tak seria

87. Zwierzak pisze:

Ciesza bramki naszego Dunczyka bardzo ladne bramki, oby sie wkoncu zazebilo i udalo zdobyc trofeum!!!

88. Didavi pisze:

Nareszcie dobry mecz. Napastnik strzela, pomocnicy kreują.
    Teraz czas na odpoczynek, poważne porządki w szatni i dwa, trzy konkretne wzmocnienia.
    Dobrze, że ta piłkarska jesień się wreszcie kończy.

89. Kks pisze:

Dzisiejsze 8 tysięcy na meczu to jakaś tragedia, ja wiem ludzie, ze są święta i każdy kupuje choinki i prezenty, ale żeby nie mieć 24 zł na bilet do Kotła…?

mało widowiskowa gra Kolejorza w ostatnich miesiącach, nieatrakcyjny rywal, kiepska pogoda i Swięta.

Możesz mieć pretensje że wolałem pierdolnąć whisky w domu?

90. Mateusz pisze:

Były jakies zgody na meczu ? Czemu nie było pozdrowień dla zgod ?

91. Ekstralijczyk pisze:

Zasłużone zwycięstwo Kolejorza. ??

92. ketjow1978 pisze:

Rywal słaby ale i takiego trzeba umieć pokonać. Jesień bardzo rozczarowała, straty na szczęście nie są duże, więc przy 2-3 wzmocnieniach i solidnie przepracowanej zimie nie jesteśmy bez szans. Tym bardziej, że u jedynego poważnego rywala szykuje się spora rewolucja personalna…

93. Michu73 pisze:

Brawo KOLEJORZ, brawo Gytkiear, dobry mecz, Situm+Radut+Darko – to ustawienie bardzo mi sie podoba i myśle, ze jak tak będziemy konsekwentnie grać to z meczu na mecz bedzie to wyglądać lepiej. Trzecia Gytkieara naprawdę klasa. Christian – szacunek??

94. Piotr pisze:

Macie się z czego cieszyć. Wygraną z kelnerami he he

95. kidd pisze:

jak pomyslę że są tu tacy co chcieliby Bartoszka na trenera Kolejorza…. Drużynę mistrzowską buduje sie od tylu- obronę już mamy, mam nadzieję że na wiosnę ofensywa będzie wzmocniona i odpali na dobre!

96. Chris65 pisze:

Do 30 minuty nic nie wskazywało że będzie lepiej niż poprzednio … Od razu trzeba powiedzieć otwarcie że Termalica nie przyjechała tutaj po remis . Grała otwartą piłkę.
    Wygrana cieszy . Strzelecka dyspozycja Gytkiera też . Szkoda że tak późno chociaż 10 bramek może wskazywać że strzela bramki w prawie co drugim meczu… Prawie robi wielką różnicę .. może wiosna będzie bardziej widoczny na boisku ( dot.meczy gdzie był statystą ).Najsłabszy na boisku Situm… Totalnie rozkojarzony . A poza tym Wszystkiego Najlepszego i głowa do góry. Ida święta więc taki prezent pod choinkę .. 3:1 … Może być

97. Mary pisze:

Światełko w tunelu na koniec roku, choć gra nie powalała. Dobre i to. Duńczyk się szaleju chyba napił 🙂 Darko też ale jemu wpaść do bramki nic nie chciało – szkoda. Mógł jeszcze NBN coś strzelić, mielibyśmy duński dzień. Na trybunach raczej stypa, smutne to. Popieprzona ta nasza liga. Gramy piach, że zęby bolą a lądujemy na podium. A właściwie czemu nie? Lider nic lepszego nie pokazuje przecież.

98. KOLEJORZ76 pisze:

Situm daj nam więcej jakości w ataku ma technikę strzał myślę że wiosna bedzie nasza i MAJSTER
    Hej Lech!!!

99. KOLEJORZ76 pisze:

Gytkier jest kilerem pola karnego i żyje z podań i dziś to było widać w końcu dostawa piłki i efekt … trzy bramy.