Kocioł w 2017 roku (FOTO)

W mijającym 2017 roku kibice poznańskiego Lecha łącznie 23 razy (10 wiosną i 13 jesienią) przychodzili na Inea Stadion mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17 na oficjalne mecze Kolejorza. Jak co roku w grudniu w fotograficzny sposób ukazujemy, jak prezentowała się trybuna fanatyków w mijających 12 miesiącach zarówno podczas rozgrywek krajowych i jak międzynarodowych..


Wiosną Kocioł wizualnie najlepiej prezentował się kolejno podczas meczu z Górnikiem Łęczna w dniu 95. rocznicy powstania Kolejorza, spotkania z Legią Warszawa oraz z Lechią Gdańsk w marcu. Po finale Pucharu Polski dwójka wyglądała już nieco gorzej.

Jesienią II trybuna wizualnie wyglądała bardzo dobrze podczas meczu z FC Utrecht, FK Haugesund, Legią Warszawa czy z Arką Gdynia. Pod koniec roku Kocioł mocniej się wyludnił, a najsłabiej prezentował się podczas ostatniego meczu z Termaliką Nieciecza, kiedy na Bułgarską przyszło tylko nieco ponad 8 tysięcy osób.

Poniżej znajduje się galeria Kotła za 2017 rok. Każda z 23 fotografii jest odpowiednio podpisana, a zdjęcia są ułożone w kolejności rozgrywania meczu. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do przeglądania fotek II trybuny.


>> Tak wyglądał Kocioł w 2016 roku
>> Tak wyglądał Kocioł w 2015 roku
>> Tak wyglądał Kocioł w 2014 roku
>> Tak wyglądał Kocioł w 2013 roku
>> Tak wyglądał Kocioł w 2012 roku

Tak prezentował się Kocioł podczas meczów w 2017 roku:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <