Lechowy plebiscyt 2017: Kategoria 13, 14, 15 (wyniki)

Lech PoznańWe wtorek, 9 stycznia, o godzinie 23:59 na KKSLECH.com końca dobiegł coroczny i VIII już plebiscyt Lechowy za 2017 rok. Tym samym od środy, 10 stycznia codziennie przez kilka najbliższych dni aż do 18 stycznia prezentujemy wyniki trzech kategorii. Dziś nadszedł czas na publikację rezultatów Waszych wyborów w plebiscycie w kategoriach o numerach 13, 15 oraz 12. Jesteśmy więc już za płową prezentacji wyników.

W 13 kategorii na najbardziej denerwującą rzecz kibice najczęściej wskazywali oczywiście przykre wydarzenia. Najwięcej internautów głos oddało na finał Pucharu Polski, który przewijał się już we wcześniejszych kategoriach. W kategorii numer 14 piłkarzem z charakterem został wybrany Łukasz Trałka, który przez cały 2017 rok utrzymywał równą formę i nie obraził się, gdy stracił w czerwcu kapitańską opaskę. Najbardziej irytującym zawodnikiem zeszłego roku w kategorii 15 był Nicki Bille Nielsen, który o kilka procent pokonał Radosława Majewskiego.

6.1% – Matus Putnocky za równą dyspozycję przez cały rok

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Arajuuri za dobrą jesień mimo podpisania umowy z Brondby już latem