Zimowe sparingi klubów z Ekstraklasy – część III

lottoWszystkie kluby z którymi będzie rywalizował poznański Lech w rundzie wiosennej piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018 są obecnie w trakcie zimowych przygotowań do wiosny. Od 15 stycznia co tydzień w poniedziałek aż do tygodnia w którym rozpocznie się piłkarska wiosna 2018 sprawdzamy jakie wyniki w zimowych sparingach osiągają ligowi rywale Kolejorza.


Miniony tydzień był tym tygodniem zimy podczas którego ekstraklasowe kluby rozegrały najwięcej zimowych sparingów. Zagłębie Lubin nie strzeliło żadnego gola w 4 ostatnich meczach kontrolnych, Sandecja nie pokonała jeszcze nikogo zza granicy, z Austrią i Partizanem zremisował Górnik, Termalika ograła juniorów Lokomotivu Moskwa aż 10:0, Jagiellonia rozprawiła się z azerskim Kapazem wynikiem 8:1, Cracovia pokonała dwie niżej notowane zagraniczne ekipy, Pogoń zanotowała zwycięską serię 4 towarzyskich meczów z rzędu, Wisła Płock przegrała dwie kontrolne gry z Rosjanami, natomiast Śląsk wciąż rozegrał dotąd tylko 2 sparingi w których na dodatek poległ. Poniżej komplet dotychczas rozegranych meczów towarzyskich przez kluby LOTTO Ekstraklasy 2017/2018.


Stan na 29.01.2018, godz. 16:30
Zimowe sparingi klubów z Ekstraklasy – część III:

Lech Poznań

Polonia Środa Wielkopolska 4:3, Zorya Ługańsk 3:1, FC Etar Veliko Tarnovo 4:3, Hajduk Split 0:1

Arka Gdynia

Miedź Legnica 2:1, Bytovia Bytów 3:2, FC Botosani 2:0, Vorskla Połtawa 1:2. Sileks Kratovo 1:1, Zorya Ługańsk 2:2

Cracovia Kraków

Puszcza Niepołomice 2:0, Zagłębie Sosnowiec 2:2, Stal Mielec 3:1, Siarka Tarnobrzeg 1:2, Akademija Pandev Strumica 4:1, Krylia Sovietov Samara 2:0

Górnik Zabrze

MFK Karvina 2:2, Spartak II Moskwa 6:2, Austria Wiedeń 1:1, Kazanka Moskwa 4:2, Partizan Belgrad 0:0, FK Teplice 0:3

Jagiellonia Białystok

Vorskla Połtawa 1:2, Viitorul Constanca 0:2, Kapaz Ganza 8:1

Korona Kielce

Sepsi OSK 0:0, Politehnica Iasi 3:2, Olimpik Donieck 0:0, Amkar Perom 0:3

Lechia Gdańsk

Karabach Agdam 1:1, Universitatea Craiova 0:1, GKS Kolbudy 4:0, Pogoń Siedlce 4:1

Legia Warszawa

Barcelona Guayaquil 2:3, Atletico Nacional 0:2, Silkeborg 2:0

Piast Gliwice

GKS Jastrzębie 2:0, MFK Karvina 1:1, FC Sfintul 6:1, CSKA Moskwa 0:0

Pogoń Szczecin

Błękitni Stargard 3:0, Chojniczanka Chojnice 1:1, Flamurtari Vlore 2:1, FC Voluntari 3:2, Altach 1:0, Aktobe Lento 4:1

Sandecja Nowy Sącz

Poprad Rytro 3:0, Zemplin Michalovce 1:1, Politehnica Iasi 0:0, FK Mariupol 1:1, Dynamo Tbilisi 1:2

Śląsk Wrocław

Miedź Legnica 1:2, Mlada Boleslav 0:1

Termalica Nieciecza

Zagłębie Sosnowiec 1:2, Astra Giurgiu 0:0, Dinamo Bukareszt 0:1, Lokomotiv Moskwa (juniorzy) 10:0

Wisła Kraków

Villareal II 1:2, Videoton Fehervar 1:0, Shanghai Shenxin 0:0

Wisła Płock

Gryf Wejherowo 4:4, FK Ufa 0:1, Ural Oblast 1:2

Zagłębie Lubin

Odra Opole 3:0, Beroe Stara Zagora 2:1, Anży Machaczkała 0:3, Grasshoppers Zurych 0:0, Universitatea Craiova 0:2, Hobro 0:0

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <







Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.