Wystaw swoje oceny po meczu z Arką

W wyjazdowym meczu z Arką Gdynia, piłkarze Lecha Poznań zaledwie zremisowali 0:0 oddając przez ponad 90 minut zaledwie 1 celny strzał. Kolejorz przez większą część spotkania nie miał pomysłu, jak sforsować defensywę „Arkowców”, którzy grając dzisiaj z kontry byli bardzo groźnym zespołem. Lechici nie umieją wygrać na wyjeździe od 20 sierpnia.

Skład Lecha Poznań w meczu z Arką Gdynia:

Burić – Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych (79.Tomasik) – Trałka, Gajos – Barkroth (79.Koljić), Radut, Jevtić – Gytkjaer (58.Khoblenko).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.

[polldaddy poll=9937081]

Wyniki głosowania przez użytkowników serwisu ogłosimy w osobnym newsie we wtorek

61 komentarzy

1. Andrzej pisze:

Ehhh ta jesień, tej drużynie potrzeba KATA< KATA I JESZCZE RAZ KATA!!!

2. JR (od 1991 r.) pisze:

Zbyt wolno i bez pomysłu. Rozne Jevtica to dramat. Szkoda, że nie potwierdzilismy mistrzowskich aspiracji?

3. Radomianin pisze:

tragedia…. człowiek czeka , ma nadzieję… a oni zmęczeni kurwa po urlopach kurwa!!!!

4. kibic pisze:

dalej nic

5. Vivo pisze:

Zeszłorocznej nędzy ciąg dalszy …

6. tylkoLP pisze:

Kiła i mogiła w wykonaniu Jevtica na tle słabego Lecha.

7. Pawel68 pisze:

Nic się nie zmieniło.Żadnej taktyki,pierwsza połowa przechodzona.Na co k… Oni liczą ,że ktoś się przed nimi położy?O jakich nadziejach na MP my mòwiliśmy?Co prawda pierwszy mecz.Ale co z tego mieli zapierdalać i wygrać a tu co k….,jeden celny strzał przez cały mecz!!!!Żygać się chce na to wszystko!!!Kogo wyròżnić Jasia za to ,że rozpaczliwie się broniliśmy?O przepraszam kopacze z pseudo trenerio wywalczyli 1 pkt po ciężkim boju!Dobranoc!

– Wrzucanie piłek na pałę

Niestety pomimo tego, że bardzo się cieszyłem, że mecze lecha wróciły to po raz kolejny po meczu rozczarowanie, złość i smutek.

Drużyna gra dokładnie tak samo w poprzedniej rundzie, a sam mecz prawie nie dało się oglądać. Zatrzymała nas Arka, czyli solidny średniak w lidze. Więc się raczej na mistrza nie nastawiajmy niestety.

Warto podkreślić, że na plus Buric, który uratował mecz i ciągnął dobre strzały. Smutne jest to, że z Arką najlepszym piłkarzem jest nasz bramkarz. A dużo łatwiejszych drużyn w naszej lidze już nie ma…

10. Lolo pisze:

Szkoda. Była szansa a znów null. Nadal walczymy

11. paqero pisze:

Buric na plus wybronił kilka piłek bo mmogło być gorzej, tylko te jego wybicia to tragedia

Kostevicz w defensywie słabo kilka razy ograny szczególnie w pierwszej połowie, plus za to że udzielał się w ofensywie
    Gumny nieźle, Dilaver, Janicki bez większych błędów
    ogólnie obrona nienajgorzej chociaż Arka miałą kilka naprawdę grożnych akcji

Pomoc- niestety bardzo słabo, ciężko kogolwiek wyróżnić, Jevti niedokładny jak nigdy – te wrzutki do nikogo, kto mu tak nakazał grać, nie pamiętam aby Darko kiedyś wcześniej tyle półgornych prostopadlych wrzutek do nikogo kopaleł
    Radut nijaki, Barkroth też zawód, Gajos bez strat ale grał na alibi, może jedynie Trałka na plus chociaż denerwuj mni że przy każdym wolnym stoi na spalonym, nie rozumiem – już jedną bramkę Gajosa nam anulowali przez to ustawienie.
    CHociaż dzisija stały fragmenty tragedia, poza jedną wrzutką Raduta po której oddaliśmy jedyny celny strzał.

W ataku Gytkjaer od początku dużo biegał i był aktywny, ale ciężko go ocenić bo cała gra ofensywna nie istniała, miale jedną setkę ale niestety zachował się jak junior, nawet nie trafił w bramkę
    Khoblenko aktywny, walczył ale jak nie było praktycznie żadnych składnych akcji to z pustego i Salomon nie naleje. Koljic chyba nie miał nawet kontaktu z piłką, widziałem go w 94 minucie ale Janicki mu wykopał piłkę sprzed nóg niestety.

12. Radko1922 pisze:

Po co walczyć i się starać, jak się można opier*alać!

• t.g. pisze:

Ależ Oni walczą właśnie i się starają zamiast myśleć i grać w piłkę i piłką. Wystarczy popatrzeć na Koronę i dzisiaj Jagiellonię ani jedni ani drudzy nie walczyli i nie biegali bezmyślnie po boisku a próbowali grać w piłkę no i Jagiellonia miała tego Czecha a Korona Cvijanovicia no i tego Zubrowskiego czy jak Mu tam, zaś Lech ma Jevticia w sam raz na ósemkę i nic więcej.

13. bruno pisze:

Totalny piach, do którego niestety przyzwyczaił na Zenad. Drużyna bez pomysłu na sforsowanie obrony Arki, druga linia bez ochoty do gry, obrona w miarę, ale Panowie gubili się, o ataku nie wspomnę, gdyż pomoc niestety nie istniała.

14. kibic. pisze:

Bardzo słabo przygotowany Lech do sezonu brak szybkości ,agresywności ,pomysłu na grę przegrali większość pojedynków o górne piłki. Takim zawodnikom jak Gajos ,Trałka . Barkrot,Radut należy podziękować oni Lecha już nie pociągną . Cały sztab szkoleniowy bez wyjątku do wymiany.

15. tomekmec pisze:

czy ktoś może mi przypomnieć kiedy ostatnio wygraliśmy jakiś mecz strzelając bramkę na wagę zwycięstwa w ostatnich pięciu minutach?

16. kb55 pisze:

Niech mi już nikt nie mówi, że z tym składem walczymy o najwyższe cele. Chłopaki grali jak na sparingu, a nie o majstra. Nic się od jesieni nie zmieniło, ten sam skład i gra.

17. paqero pisze:

Treneiro 1+

„Każdy wie jaki jest nasz styl gry i nadal tak będziemy grać” – no comments, plusik za to że się uaktywnił i zapobiegł walkowerowi za 3 granyc spoza UE, może na kierownika drużyny by się nadawał ??

• Alcatraz pisze:

Opamiętał chyba? Za zmiany trener odpowiada, kierownik tylko wykonuje jego polecenia.

18. Bart pisze:

-Jak tam panie Bielica? -Bez zmian. Słaba taktyka i słaba gra, taka sama jak w poprzednim roku. Można mieć milion napastników i tak to nic nie da jeżeli nie dostają piłki. Nasz pomysł to gra skrzydłami mając jednego skrzydłowego na boisku. Jevtić bezbarwny, a Gajos tylko się kopał z przeciwnikiem. W następnym meczu Gajos i Jevtić powinni sobie odpocząć, a za nich Radut i Majewski plus Stium na lewą stronę ale znając Bielicę na to nie ma szans. Jedno pytanie. Co oni robili na tym obozie?

19. Ekstralijczyk pisze:

Burić z Gumnym ”Top” w tym meczu.

20. Alcatraz pisze:

Burić – dobry występ

Gumny – najlepszy nasz skrzydłowy, zważywszy na to że grał na obronie o czymś to świadczy.

Janicki – 4

Dilaver- 4

Kostevych – 4

Tomasik – słaby występ, grał krótko ale wchodząc osłabił naszą lewą stronę, trema

Trałka – 4

Gajos – 4

Barkroth – skrzydłowy musi kreować, dryblować albo być za szybki , nic z tych rzeczy dziś Szwed nie zaprezentował, kontuzja Makuszewskiego mocno odczuwalna. Jóźwiak?

Koljić – nic nie pokazał bo nie dostał żadnego podania.

Radut – nasza defensywna dziesiątka. Kompletnie bezproduktywny. To że piłka mu nie przeszkadza, nie odskakuje to za mało. Chyba ostatnie pół roku w Poznaniu?

Jevtić – nasz lider, jak powiedział Rutek , no i faktycznie Lech grał dziś tak jak Jevtić. Co najmniej dwie groźne kątry po jego stratach.
    Gytkjaer – wykonał jeden sprint o tyle był to lepszy Gytkjaer od tego z jesieni( cała runda) wciąż za mało.

Khoblenko – walczył

Mam nadzieję że to był falstart, że z napływem cieplejszych dni się rozpędzimy. Cierpliwość mi się skończyła po pierwszym meczu.

• kkslech pisze:

Gajos 4?! Trałka 4 ?!

• anonimus pisze:

Kostevych 4 ???

Tak to widzę! Nagonka na Gajosa mnie śmieszy,, bo zwyczajnie nie mamy lepszego gracza na pozycję 8.
      Oceniając piłkarzy staram się ocenić ich na podstawie pełniony ról na boisku. Trałka odpowiada za rozbijanie , Gajos też oraz zawiązanie akcji po przechwycie. Kostevych miał problemy w obronie trochę, ale był asekurowany, gra wysoko i to jest wkalkulowane w system gry. Podobnie gra Gumny zresztą.

• MARIO pisze:

JEBNIJ SIĘ W W TĄ PUSTĄ DYNIE

MARIO – poziom argumentów użytych przez ciebie na super wysokim poziomie. Cała wizytówka twojej inteligencji.

21. Bryx pisze:

Jutro urodziny, ale Lech ani myślał zrobić mi prezentu, a z meczu wynikało to tak, że bliżej było raczej przykrej niespodzianki:

Jasmin Burić 5 – Piłkarz meczu, w I połowie był to Dilaver, ale w drugiej Jasmin obronił jeszcze dwa świetne strzały i to on został tutaj z mojej strony nominowany

Wołodymyr Kostewycz 2 – Cudem się uratował niezłą drugą połową przed jedynką, bo w pierwszej połowie żenada i dramat, Zarandia robił go jak chłopca

Emir Dilaver 4- Bardzo dobry mecz, w pierwszej połowie jak profesor, w drugiej już trochę słabiej, ale miał znacznie więcej roboty

Rafał Janicki 2 – Sporo błędów na środku, dużo piłek przepuszczał, zaspał przy sam na sam Jurado (na szczęście nie doszedł do piłki) i raczej niepewny w interwencjach

Robert Gumny 3 – Niezły mecz, w II połowie pokazał Kostewyczowi, że Zarandia to nie Messi i też można go zatrzymać

Pomoc:

Łukasz Trałka 3 – Z pary DP znacznie lepszy, pewny w interwencjach i co najważniejsze, podania do przodu były celne

Maciej Gajos 2 – Nudny, bezproduktywny do bólu, w I połowie jeszcze mu sie chciało, w drugiej nie grał właściwie nic
    Niklas Barkroth 2 – Miał być wielki ponowny debiut w Lechu i duże oczekiwania, a było odbijanie się od rywali jak piłeczka i przegrywanie pojedynków. Co jest Niki – liga to nie sparingi?

Mihai Radut 3 – W przeciwieństwie do Darko to jemu chociaż dośrodkowania wychodziły, bo chyba każda piłka pachniała chociaż dobrą sytuacją. Szkoda, że nie oddawał strzałów

Darko Jevtić – 2 – MA-SA-KRA. Tyle strat co on miał w I połowie, a i w drugiej niezbyt dobrze to wyglądało. Jakby mu ktoś wagon węgla położył na plecy.

Christian Gytkjaer 2 – Tylko dlatego nie 1, że doszedł do jednej sytuacji, tylko co z tego skoro nie trafił w światło bramki

ZMIENNICY:

Khoblenko 2 – Nie wniósł wiele do gry, znaczy na poczatku mu się jeszcze chciało, potem już nie za bardzo

Tomasik i Koljić grali za krótko, ale o ile Piotr jeszcze był przy piłce o tyle Kojjić chyba nie bardzo

TRENER
    Nenad Bjelica 2 – Tylko dlatego, że uchronił nas przed walkowerem, bo kierownik drużyny chciał wpuścić trzeciego piłkarza z poza UE na boisko, a wtedy 0:3 pewne. Taktyka to było gówno

Sędzia Bartosz Frankowski 3 – Udało mu się w miarę sprawiedliwie to sędziować, aczkolwiek też kilka razy gwizdał aptekarsko

Poziom meczu 2 – Zęby czasami bolały, ale aż tak tragicznie nie było jak w kilku innych meczach, głównie za sprawą Arki

Najlepszy gracz w zespole rywala:

Antoni Łukasiewicz- Stary jak szafa, ale ogarniał na DP tam bardzo dobrze, Gajos na niego grał i w sumie nie grał w ogóle. Nieco lepszy od Zarandii.

22. foxi85 pisze:

Nasze oceny, jak to zwykle przy okazji meczów naszych galacticos (rozegranych już po spotkaniu z warszawską tirówką): UJ, DUPA i KAMIENI KUPA , dziękuję ;(

23. El Companero pisze:

Krytyka potrwa tydzień do meczu ze śledziami, oby. Buric i Dilaver najlepsi, Jevtic najgorszy. Ale dziś nie mieliśmy ofensywy, Gajos z Trałką pilnowali tyłów, więc Gytkjaer znowu był osamotniony. A ci którzy mieli go wspierać zawiedli, czyli Radut nie wiedział co ma grać a Jevtic tylko osłabiał zespół i powinien zejść w przerwie.

24. stowoda pisze:

Gytkjaer -1,80 i ciągłe dośrodkowania na głowę. Niech ktoś mi przypomni ILE bramek strzelił GŁOWĄ?
    Jevtić … transfer pewnie na Cypr, Kostewycz cały czas coraz słabiej, para Trałka-Gajos… no comments, a co do Raduta to on CHOCIAŻ BIEGAŁ ( sprawdżcie statystyki).

25. angelo pisze:

Pomoc beznadziejna , praktycznie bez pomysłu jak rozbroić Arkę , skrzydła pomocy bez komentarza . Czar minionego lata nadal pozostał , nasz napastnik praktycznie bez wsparcia . Słabo to mało powiedziane .

26. leszek pisze:

pierwsze koty za płoty…
    bez zmian, tak jak jesienią…
    i o majstrze trzeba będzie powoli zapominać…
    a może jednak…
    nadzieja …
    KOLEJORZ !!!

27. J5 pisze:

Słaba forma Jevticia spowodowała, że ciężko było sforsować obronę tak głęboko cofniętego rywala. Darko w formie pewnie zaskoczyłby jakimś strzałem bądź zagraniem piłki Arkę. A tak trzeba przelknąć gorycz remisu. Arka groźna przy okazji kontr słabła coraz bardziej, i być może Lech coś by wcisnął do bramki gospidarzy gdyby nie pomysł Bjelicy gry dwoma napastnikami. Jeśli już tak chciał grać, to mógł napastnika wpuścić za obrońcę a nie za pomocnika.
    Sędzia Frankowski chyba na MŚ chce się załapać, tak srupulatnie ustawiał i rozdzielał zawodników przy okazji rożnych i wolnych, że chyba z dz

28. Sławek pisze:

Radut Majewskiemu nawet bez formy do pięt nie dorasta.

29. Tadeo pisze:

Najgorsze jest to że pomijając styl którego praktycznie nie było , że gramy to samo co jesienią.Uważam że po tym pierwszym meczu brak optymizmu i nadziei na zdobycie mistrzostwa staje się co raz bardziej realny. Z tym trenerem i tym stylem gry Lech co najwyżej może pomarzyć o załapaniu się na podium.Zdecydowanie najgorszym pilkarzem meczu był Jevtic.

30. J5 pisze:

Słaba forma Jevticia spowodowała, że ciężko było sforsować obronę tak głęboko cofniętego rywala. Darko w formie pewnie zaskoczyłby jakimś strzałem bądź zagraniem piłki Arkę. A tak trzeba przełknąć gorycz remisu. Arka groźna przy okazji kontr słabła coraz bardziej, i być może Lech coś by wcisnął do bramki gospodarzy gdyby nie pomysł Bjelicy gry dwoma napastnikami. Jeśli już tak chciał grać, to mógł napastnika wpuścić za obrońcę a nie za pomocnika. Słaba dziś i tak kreacja gry siadła już wtedy zupełnie.
    Sędzia Frankowski chyba na MŚ chce się załapać, tak dokładnie ustawiał i rozdzielał zawodników przy okazji rożnych i wolnych, że chyba z dziesięć minut mu to zabrało. Ciekawe, czy jak „inny”klub goniłby wynik, to czy też byłby tak skrupulatny. Falstart, za tydzień będzie lepiej. Inni też w końcu stracą punkty

31. tylkoLech pisze:

Buric, Gumny, Dilaver, Janicki – w takiej kolejności.
    Jevtic to dziś pan strata, chyba 11 strat, dwa razy poszły z tego groźne kontry. Podobnie Gajos. Z takim poziomem środka pola i skrzydłowych to Lech mistrza nie zdobędzie.

• stowoda pisze:

Masz rację i co tu gadać więcej ?
      Cieszyć się życiem i tyle…. no może przyszłym transferem Gumy jak najdalej od tego „naszego stylu grania”, bo ja po prostu lubię Gumę i dobrze mu życzę 🙂

32. MARIO pisze:

Oby nas śledzie nie rozklepały ale co tam wszyscy rączki do góry i DZIĘKUJEMY tylko wpierdol tu pomoże może się ockną i zaczną grać.

33. WybrzeżeKlatkiSchodowej pisze:

Wyjebać tego trenera i tyle. Od Maja przegrany PP ,Mistrzostwo, odpadnięcie z ligi EU i PP. Mało? On sie juz nie obroni.

34. Krzysiaczek pisze:

To uczucie gdy chcesz dać Bjelicy 1 za brak wszystkiego, ale w sumie uratował mecz przed walkowerem 0:3 więc chyba musisz dać 2.

35. Kaszkiet pisze:

Niestety… Jevtić był najgorszy w Kolejorzu… A jak on jest w słabej formie wtedy z przodu lipa…

36. VOJO pisze:

Gajos to totalne dno, celne podania tylko do własnych stoperów. Jevtic – katastrofa. Szwed i Rumun – kpina, co oni tu robią ? Nic się nie zmienia, nie da się tego oglądać i na Boga dość już chyba pierdzielenia o mistrzowskich aspiracjach, bo narażamy się tylko na śmieszność.

37. WW pisze:

Siermiężne granie w żółwim tempie.Ciągu na bramkę zero.Oczywiście na bramkę przeciwnika bo na swoją idzie im całkiem dobrze.

38. maya pisze:

Lech gra tak bezbarwnie, jak bezbarwny i bez jaj jest jego kapitan.

39. m2kwadrat pisze:

Nie ma co się załamywać. Jeszcze będzie dobrze.
    Tylko Kolejarz!!!

40. komor pisze:

Jeszcze nie ma tragedii, pozostało sporo meczów, ale za tą atmosferę wokół Kolejorza to sami są winni bo sami dymają w ten balon. Poco pierd..ą na wszystkie strony że są najlepszą drużyną i idą po MP ? Ani Arka ani nikt z ligi się tych „gróżb” nie przestraszy, przeciwnie, wszyscy już wiedzą jak mają z Lechem grać.

41. zgredzik pisze:

Zobaczcie co robił tak wychwalany Guma gdy Piesio odgrywał do Szwocha na 100% sytuację, albo gdy Piesio poszedł z kontrą i oddał groźny strzał. W obu wypadkach tylko statystował a on był za niego odpowiedzialny. W pierwszej połowie gdy Jasio obronił pierwszy bardzo groźny strzał,Guma zamiast wyjść i blokować stanął i obrócił się tyłem. Jasio był najlepszy a reszta grała raczej słabo. Będzie lepiej 🙂

42. Tadeo pisze:

@ maja .Trafiłeś w samo sedno z tą grą kapitana.Z takim bezjajowcem w środku pola Lech zawsze będzie miał problemy aby wygrać mecz.

43. kilo82 pisze:

Poza Jasiem ciężko kogokolwiek wyróżnić…

44. Kibic Lecha pisze:

Zgadzam się Pozycja Srodkowego pomocnika nie jest dla Gajosa W Lechu jest przynajmniej trzech doświadczonych zawodników którzy mogą robić to lepiej Jewtić Majewski Radut ja bym postawił na Jewtićia i Majewskiego a Gajos moze dać Lechowi duzo dobrego na pozycji ofensywnego pomocnika Ale to musi zrozumieć Bielica