Trwa sprzedaż karnetów i biletów na mecz z Pogonią

W najbliższą niedzielę, 18 lutego, o godzinie 18:00, Lech Poznań wróci na Bułgarską, gdzie w swoim drugim wiosennym meczu zagra z Pogonią Szczecin. Aktualnie trwa sprzedaż biletów na domowy pojedynek z „Portowcami”. Wciąż można również nabywać dwa rodzaje karnetów na wiosenne konfrontacje Kolejorza, które w najbliższym czasie odbędą się na Inea Stadionie.

Karnet „Wiosna 2018” zawiera wstęp na wiosenne mecze w sezonie zasadniczym LOTTO Ekstraklasy 2017/2018 z Pogonią Szczecin, Śląskiem Wrocław, Jagiellonią Białystok, Lechią Gdańsk i Górnikiem Zabrze. Z kolei karnet „Wiosna 2018 + faza finałowa” zawiera wszystkie te spotkania + 3 lub 4 domowe mecze jakie Lech Poznań rozegra w grupie mistrzowskiej.

Osoby, które zakupią karnet na wiosnę 2018 będą miały wiele korzyści. Otrzymają m.in. 10% zniżki na zakupy w sklepach Kolejorza, darmową wycieczkę po stadionie Lecha Poznań, zniżkę na zakup biletów vipowskich czy parking przy stadionie podczas meczów za złotówkę.

Karnety na wiosenne spotkania Kolejorza przy Bułgarskiej w sezonie 2017/2018 można kupować przez internet, w kasach stadionu, sklepie klubowym w Pestce, Kupcu Poznańskim, galerii Avenida, Malta oraz Posnania czy we wszystkich stałych punktach partnerskich. Przy zakupie karnetu nie jest wymagana karta kibica. Karnety do Kotła osobom poniżej 13 lat nie są sprzedawane.

Plan gier Lecha Poznań w sezonie zasadniczym 2017/2018:

18.02, Lech – Pogoń godz. 18:00 (niedziela)
28.02, Lech – Śląsk godz. 20:30 (środa)
09-11.03, Lech – Jagiellonia
16-18.03, Lech – Lechia
06-08.04, Lech – Górnik

Rabaty biletowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Godziny otwarcia kas stadionu:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Soboty: 10:00-15:00
Niedziele i święta: nieczynne
W dniu meczu: 9:00 do końca I połowy (w soboty i niedziele od 10:00 do końca I połowy)

Bilety na mecz Lech – Pogoń (niedziela, 18 lutego, godz. 18:00)