Blisko 100 zdjęć z wygranego meczu z Pogonią (akt.)

W chłodny, niedzielny i lutowy wieczór Lech Poznań po 2 miesiącach przerwy wrócił na Inea Stadion. Po wyjazdowym falstarcie wiosny ekipa Kolejorza przed własną publicznością już nie zawiodła pokonując Pogoń Szczecin 2:0 (1:0). Blisko 15 tysięcy kibiców nie mogło narzekać na brak emocji, choć gra „niebiesko-biała nie była jeszcze taka jak wszyscy by tego oczekiwali.

Mecz z „Portowcami” stał pod znakiem efektownej pierwszej połowy oraz bardzo słabej w ofensywie drugiej odsłony. Mimo rozczarowującej gry po przerwie Lech Poznań do strzelonego gola w pierwszej połowie dorzucił w 81 minucie drugą bramkę, której autorem był cieszący się na zdjęciach Emir Dilaver. Zapraszamy do obejrzenia dwóch meczowych galerii autorstwa naszych dwóch fotografów.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski