Trwa sprzedaż biletów na ostatni mecz fazy zasadniczej

Za 2 tygodnie w sobotę, 7 kwietnia, o godzinie 18:00 na Inea Stadionie mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 odbędzie się ostatni mecz Lecha Poznań w sezonie zasadniczym 2017/2018 piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Tego dnia Kolejorz zagra u siebie z Górnikiem Zabrze z którym jesienią przegrał na wyjeździe 1:3, zatem po marcowej przerwie na kadrę będzie miał świetną okazję do rewanżu.

Starcie z rewelacyjnym beniaminkiem LOTTO Ekstraklasy będzie idealną okazją, aby wygrać z Górnikiem i odskoczyć zabrzanom w ligowej tabeli. Aktualnie trwa sprzedaż wejściówek na najbliższy domowy bój Lecha Poznań przy Bułgarskiej, który będzie ostatnim spotkaniem Kolejorza w sezonie zasadniczym LOTTO Ekstraklasy 2017/2018.

Bilety na wiosenne spotkania Kolejorza przy Bułgarskiej w sezonie 2017/2018 można kupować przez internet, w kasach stadionu, sklepie klubowym w Pestce, Kupcu Poznańskim, galerii Avenida, Malta oraz Posnania czy we wszystkich stałych punktach partnerskich. Przy zakupie biletów nie jest wymagana karta kibica. Wejściówki do Kotła osobom poniżej 13 lat nie są sprzedawane.

Rabaty biletowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Godziny otwarcia kas stadionu:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Soboty: 10:00-15:00
Niedziele i święta: nieczynne
W dniu meczu: od 10:00 do końca I połowy (w soboty i niedziele od 10:00 do końca I połowy)

Bilety na mecz Lech – Górnik (sobota, 7 kwietnia, godz. 18:00)