Trybuny i paląca się trybuna Wisły + FOTO

Niedzielny szlagier polskiej ligi pomiędzy Wisłą Kraków a Lechem Poznań z trybun obiektu przy Reymonta obejrzało ponad 20 tysięcy osób w tym liczna grupa kibiców Kolejorza. Mimo prowadzenia 1:0 „niebiesko-biali” nie dowieźli wygranej tracąc bramkę w ostatniej akcji zawodów. Mimo to, Wielkopolanie awansowali do europejskich pucharów.

Bez wątpienia najciekawszym momentem meczu było podpalenie swoich barw przez kibiców Wisły Kraków. W drugiej połowie kibice „Białej Gwiazdy” przedstawili oprawę z użyciem pirotechniki od której zapaliły się jej fany oraz krzesełka co wywołało wiadomą reakcję w sektorze Lecha Poznań. Mecz został przerwany na około 10 minut, a pożar dość sprawnie ugaszony. Poniżej trochę zdjęć trybun meczu Wisła – Lech.