LECH POZNAŃ MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!

W rewanżowym meczu finałowym piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów Starszych U-19 sezonu 2017/2018, Lech Poznań pokonał Cracovię Kraków 2:0, wygrał w dwumeczu 4:0 i po 23 latach został Mistrzem Polski do lat 19 zdobywając ten tytuł 3 raz w historii! Kolejorz będzie jesienią reprezentował Polskę w Młodzieżowej Lidze Mistrzów! MISTRZ! MISTRZ KOLEJORZ!

Od pierwszych minut rewanżu obie drużyny chciały atakować. Po szybkiej akcji Tupaja w 2 minucie prawą stroną 3 minuty później odpowiedziała Cracovia, jednak strzał głową Strózika był niecelny. W 11 minucie gry lewą flanką urwał się Zimmer, który mając wiele czasu na podanie zagrał w pole karne bardzo niedokładnie. W 16 minucie na strzał z dystansu zdecydował się jeden z graczy Cracovii. Futbolówka po jego strzale minimalnie minęła bramkę Mrozka. W 22 minucie kolejną dobrą okazję w rewanżu mieli lechici, ale Bartkowiaka w ostatniej chwili zatrzymał obrońca Cracovii. Kilkadziesiąt sekund później lewą stroną pola karnego przedzierał się Sobol. Oddał strzał, który został obroniony przez bramkarza. W 31 minucie meczu groźnie w pole karne dośrodkował Zalewski, którego wrzutkę wyłapał golkiper przeciwnika. Po chwili równie dobrym dośrodkowaniem odpowiedziała Cracovia, którą świetną interwencją powstrzymał Pleśnierowicz. W 36 minucie Sobol kapitalnie wypuścił w pole karne Skórasia, który nie potrafił dobrze podać piłki do wbiegającego jednego z lechitów. W 41 minucie Lech w końcu objął prowadzenie. W polu karnym faulowany był Sobol, a jedenastkę na gola pewnie zamienił Pleśnierowicz. Kolejorz po tej bramce nie zatrzymywał się. Najpierw na bramkę uderzał Tupaj, a po chwili golkiper Cracovii aż 2-krotnie ratował swój zespół z opresji. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem tylko 1:0.

Po zmianie stron początkowo więcej atakowała Cracovia. W 50 minucie celny, choć płaski strzał oddał Pik, który pewnie obronił Mrozek. W 53 minucie Lech prowadził już 2:0. W sytuacji 1 na 1 znalazł się Sobol, który mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył swojego 24 gola w tym sezonie. W 60 minucie mocny strzał z ostrego kąta oddał Skóraś. Bramkarz „Pasów” co prawda obronił to uderzenie, lecz ze sporymi problemami. W odpowiedzi 3 minuty później zakotłowało się pod bramką Mrozka po rzucie rożnym. Mimo 2 prób piłka nie wpadła do siatki poznaniaków. W 70 minucie świetnie piłkę w pole karne zagrał Sobol, ale żaden z wbiegających w pole karne piłkarzy nie zamknął akcji. W kolejnych minutach lechici już tylko kontrolowali zawody. W poczynania poznaniaków wdarło się wiele nonszalancji tak jak choćby w 88 minucie, kiedy gola podcinką z karnego chciał strzelić Skóraś. Pomocnik Lecha zabawił się posyłając futbolówkę nad poprzeczką. Kolejorz ostatecznie wygrał 2:0, w rewanżu 4:0, zdobył Mistrzostwo Polski U-19 po 23 latach przerwy i będzie reprezentował Polskę w Młodzieżowej Lidze Mistrzów!

Finał CLJ U-19 2017/2018 (rewanż)
Lech Poznań – Cracovia Kraków 2:0 (1:0)
Bramki: 41.Pleśnierowicz – k. 53.Sobol
Asysty: 1:0 – bez asysty, 2:0 – Bartkowiak
Żółte kartki: Kanach, Krzempek, Kajpust
Czerwona kartka: 87 min. – Kajpust (za drugą żółtą)
Widzów: ok. 400
Skład Lecha: Mrozek – Zalewski, Skrzypczak, Pleśnierowicz (70.Maćkowiak), Zimmer – Norkowski, Kryg (77.Andrzejewski), Bartkowiak – Skóraś, Sobol (81.Szymczak), Tupaj (58.Kamiński).

Przed północą zapraszamy na KKSLECH.com na fotorelację z dzisiejszego finału we Wronkach w tym z ceremonii medalowej

W dotychczasowej historii Lech Poznań był Mistrzem Polski U-19 łącznie 3 razy (wcześniej ostatni raz w 1995 roku). Kolejorz na swoim koncie ma też 5 wicemistrzostw i 7 razy plasował się na miejscach 3-4. Triumfator CLJ 2017/2018 został Mistrzem Polski Juniorów Starszych i będzie jesienią reprezentował Polskę w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.

Największe sukcesy Lecha Poznań w Mistrzostwach Polski U-19:

Mistrz Polski Juniorów Starszych: 1987, 1995, 2018
Wicemistrz Polski Juniorów Starszych: 1998, 2009, 2010, 2012, 2015
3. miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Starszych: 1937, 1985, 1992, 1994, 2014, 2016, 2017

• JR (od 1991 r.) pisze:

Zasadą powinno być, że najlepsi z Akademii powinni przed wypozyczeniem zagrać w 2-3 meczach przynajmniej po kilka minut. Moder nie zaliczyl ani minuty właściwie i poszedł na wypożyczenie, a występ w seniorach buduje pewna więź i jest przedsmakiem dobrej kariery w Lechu dla chłopaków.

4. Grimmy pisze:

Sobol jest tak półka wyżej niż reszta. Bardzo dojrzały piłkarsko. Naprawdę z przyjemnością patrzy się na niego. Oby Djuka dał mu potrenować z pierwszą drużyną, może jakieś wypożyczenie, a jego rozwój jeszcze może przyśpieszyć.

• John pisze:

Sobol dobrze gra ciałem,dobrze się zastawia ,przepycha tych graczy Cracovii jak chce.
      Ma przy okazji zmysł do szybkiej gry kombinacyjnej ,dużo widzi.
      Może imponować jego gra, w tak młodym wieku, taka dojrzała gra.

5. Cinek pisze:

Pleśnierowicz 1:0!!! Koncentracja jeszcze przez godzinę i potem można świętować

6. Nafi77 pisze:

Brawo – różnica klasy jeśli chodzi o rozegranie i dojście do przeciwnika. Sobol mocno się wyróżnia, trzeba go rzucić na głęboką wodę.

7. jaskoff pisze:

@Grimmy
    Do Sobola dodałbym jeszcze Pleśnierowicza ale z racji tego, że to środkowy obrońca, jeszcze trochę czasu potrzebuje zanim wejdzie do pierwszej 11 dorosłego Lecha.
    Dobrze, że nasi seniorzy są na tym meczu, bo widzą jak należy grać w meczu o najwyższą stawkę. Młodzi wykazują się dużą dojrzałością i organizację. Niech starzy się uczą.

• Grimmy pisze:

Pleśnierowicz już w zimie z pierwszą drużyną był na obozie. Bjelica (wiem, to wątpliwa rekomendacja) bardzo ciepło się o nim wypowiadał. Bjelica mówił, że od następnego sezonu, zamierzał dołączyć go do pierwszej drużyny na stałe.

8. mól pisze:

Duża przewaga Lecha w II linii, oraz przewaga techniczno-taktyczna i pasów nie ma. 3 mamy kciuki-powodzenia!

9. Cinek pisze:

Sobol 2:0 ! 24 bramka w sezonie. Tego już nam nikt nie zabierze

Ale jaka cała akcja! Piękna bramka Sobola, a z Bartkowiaka będzie dobry rozgrywający. Brawo, brawo, brawo.

10. tomasz1973 pisze:

2-0 Sobol! Ależ akcja, ależ bramka!!!

11. roby pisze:

Brawo chłopaki oby najlepsi przeszli do pierwszej drużyny nie mówię, żeby od razu…

A ja chętnie zobaczyłbym, choćby w sparingach, jak Sobol dałby sobie radę w pierwszej drużynie.

12. Jol pisze:

Naprawdę z przyjemnoscia oglada sie nasza mlodziez 🙂 zapraszamy do I druzyny!

13. Grimmy pisze:

Ale ciasteczko puścił Bartkowiak do Zimmera, że aż zakrzyknąłem: „ulala”

14. robson pisze:

No to zarząd ma już alibi żeby nie ściągać kolejnego napastnika. Mamy Sobola. 🙂

• lpw1922 pisze:

Ale to chyba dobrze, że mamy?

• robson pisze:

Dobrze, ale nie jestem pewien czy już teraz jest w stanie wzmocnić pierwszą drużynę. Przeskok z piłki juniorskiej do seniorskiej bywa trudny. Chociaż fizycznie jest już dobrze zbudowany, więc to powinno mu ten przeskok ułatwić.

15. El Companero pisze:

Skóraś chyba zapatrzył się w swojego byłego idola Majewskiego… Mamy Ligę Mistrzów : ) Pod ciężarem tego trofeum załamie się Rutkowa gablota…

16. tolep pisze:

Mrozek ma dwa wyjścia. Albo iść do jakiegoś klubu seniorskiego i mieć siano, albo iść do fryzjera. Z taką grzywką to ja mu szczęścia w miłości nie wróżę.

• Promień pisze:

Chłopaki wygrywają Mistrza a ty się chłopaka fryzury czepiasz ? Naprawdę ?
      Musisz mieć nudne życie . Ciekawe jak reagujesz na CR7 .. Albo nie, nie chce wiedzieć.

17. tomasz1973 pisze:

No i super! Gratulacje, dobrze, że chociaż Młodzi coś wywalczyli!

A Ivan zaciągnął na stadion we Wronkach całą I drużynę, że by zobaczyła jak się zdobywa mistrza i żeby pogratulowali młodym! Tak ma to wyglądać!

Tez się uśmiałem jak to zobaczyłem ? a w ogóle to Vujadinovic się odnalazł

18. MP pisze:

Brawo Młodzi brawo Djuka za zabranie drużyny na ten mecz niech się uczą od najmłodszych

19. Dubliner pisze:

Brawo dla chłopaków!

20. zoto pisze:

no i pięknie 🙂

21. tomasz1973 pisze:

A Gargamel już swojego exela uaktualnia- młodzi 200 tys wygrali!

22. jaskoff pisze:

Będzie 200 tysięcy złotych na transfery. Uffff, możemy być zatem spokojni…

23. Szczun pisze:

Oj posypią się zakazy stadionowe we Wronkach 🙁 race na trybunach, ten młody co siedział na płocie Chciał chyba krzyknąć brama otwarta, do tego Junior był tego wszystkiego świadkiem a on chce przecież współpracować z władzami w kwestii chuligaństwa, eh jak się sypie to po całości

24. Piknik pisze:

Gratulacje chłopaki 🙂 Takie małe pocieszenie po nieudanym sezonie w piłce seniorskiej. Brawo!

25. mól pisze:

Gratki „Juniory”. Mistrz, mistrz KOLEJORZ!
    „W górę serca, niech zwycięża LECH…”!!!

26. tylkoLech pisze:

Gratulacje i wielkie brawa! To czysta przyjemność oglądać tych chłopaków. Sobol klasa, a Zimer to taki Lechowy Dawid Luis.
    Fajny gest ze strony trenera Djurdjevica, że cała pierwsza drużyna była na meczu i gratulowala młodym. Niech się uczą, jak wygrywać ważne mecze

27. John pisze:

Przed kilkoma zapowiada się niezła kariera.Coś reporterzy wspominali,że kilku ma może pójść na wypożyczenie do 1 ligi.Zobaczymy kogo Ivan weźmie do 1 zespołu,Sobol ,Pleśnierowicz,Zimmer na LO naprawdę wymiata i jest ciężko go przejść.
    Skóraś coś o Termallice wspominali,Zalewski do Jastrzębia niby.Niech idą i się ogrywają ,ważne żeby grali.
    No i powinni się w Lechu zabezpieczyć w przypadku kilku zawodników, kontraktami.
    Tam skautów nie brakowało podobno.
    Żeby nie było powtórki z rozrywki,bo Legia może łapy wyciągać.

I niech do nas wracają lepsi

• ScoobyCMG pisze:

Szczerze… jeśli którykolwiek z nich poszedłby za kasa do warszawskiej lafiryndy, to znaczy, że nie był materiałem na gracza kolejorza. Pewne rzeczy dla wychowanków powinny być i wierzę, że sa święte- szacunek do barw i nienawiść do wroga. Kasa przyjdzie- patrz Linetty, Kownaś i inni.

28. Bronks pisze:

Gratulacje. Sprawiliście mi wielką radość. Pokazali fajna piłkę. A Sobol i Zimmer powinni dostać szansę na trenowanie z pierwszym zespołem

29. roby pisze:

Brawo oby jak najwięcej przyszłych lechitow w pierwszym składzie, gratulacje.

30. ArekCesar pisze:

Komentatorzy mówili, że Sobol ma dołączyć niby do kadry Ivana. Oby.
    Mi poza tym w tych kilku ostatnich meczach podobała się gra Skórasia. Chłopak ma taki klej i kiwkę, że jechał rywali jak chciał. Karny wiadomo przecwaniaczył, ale te jago dogrania z linii końcowej na wbiegającego napastnika super.
    No i można by jeszcze pochwalić wielu innych Zimmer, Tupaj, Bartkowiak, Pleśnierowicz. Będzie z nich paka, tylko szkoda, że nie pograją wszyscy w YCL z rywalami z Europy.
    Jeszcze raz dzięki chłopaki za ten kawał dobrej roboty i uratowanie honoru Lecha i nas kibiców.

31. legolas pisze:

Na wstępie olbrzymie gratulacje za postawę i determinację w obu dwumeczach, starzy powinni się uczyć jak pokazywać pazur na boisku.
    A co do samych zawodników, powiem tak widząc ich grę to jestem spokojny o Lecha za kilka raz, tylko pytanie co teraz ? Ciekawe kto trafi do pierwszego zespołu? Myślę że Soból i Pleśnierowicz to pewniaki na ten moment, patrząc głównie przez pryzmat biedy na tych pozycjach. Bardzo też jestem ciekaw tego jak rozwinie się Zimmer, ale trzeba pamiętać że nadal mamy Puchacza w Sosnowcu i jesień będzie dla niego kluczowa w kontekście gry w Lechu. Jeżeli chodzi o środek pola to Norkowski chyba najciekawszy, choć oczywiście nie można skreślać pozostałych.

32. Ekstralijczyk pisze:

Brawooooooo.! ??????

33. Ostu pisze:

Wystawić Ich teraz na fali przeciwko 1 drużynie. Ciekawy byłby wynik i gdzie jesteśmy z 1 drużyną

Nie no, nie odfruwajmy w chmury. Pierwszy zespół mógłby młodych powieść nawet dwucyfrowym wynikiem. Są zdolni, so dobrzy, wygrali mistrzostwo zasłużenie, ale to tylko juniorzy.

Grimmy- cenię Twoje opinie, ale… jeśli pierwsza drużyna nie poprawiła się ZNACZACO w porównaniu z runda finałowa, to nie byłbym pewny, że młodzi by nie dali rady. Pobili by ich zręcznościa, szybkościa i młodzieńcza fantazja.

@ScoobyCMG
      I vice versa.
      Pozdrawiam.

34. melon1922 pisze:

Plan 2020 wykonany przed czasem a wy narzekacie ciekawe co teraz zrobi zarząd ? Fajnie się to oglądało brawo ?

35. JERICHO pisze:

Brawo, brawo, brawo! Wreszcie to przełamanie. Bardzo dobrze, że Ivan zabrał I drużynę żeby zobaczyli jak się zdobywa trofeum neutralizując przeciwnika. Skóraś chyba już nie będzie próbował strzelać karnego jak Panenka 🙂

36. Glos pisze:

Powiem szczerze ze zwatpilem w ten zespol po pierwszym meczu z legia. Widac to byla taka mala „zapasc”, po ktorej bylo juz tylko lepiej. Gratuluje mlodym tego tytulu, to musi byc cudowne uczucie. Niech pamietaj i daza do tego by ciagle cos takiego czuc.
    Swietne zachowanie Ivana, az mi go zal ze sie w takie uklady wpakowal. Wspolpraca z tymi „zarzadcami” bedzie go kosztowac duzo nerwow. Widac ze podchodzi do pracy w klubie bardzo profesjonalnie”. Kilku takich Ivanow w klubie i mielibysmy mnostwo radosci.

37. bas pisze:

BRAWO CHŁOPAKI.Mam nadzieję że co niektórych zobaczymy w I zespole za niedługo.To jest nasza przyszłość. Dobrze wyszkoleni technicznie i głodni wygranej, nie to co dziadki z I zespołu.Rutek podpisywać kontrakty i na wypożyczenie aby się ogrywali i niech wracają. Jest tam parę perełek.

38. 07; pisze:

Jak mówiłem byłem na meczu. Była też I drużyna. przyjechali z Opalenicy. I …. podczas hymnu Lecha żaden I drużyny nie podniósł dupy, aby wstać….. – to mówi wszystko. Wstali kibice i Ci z ławki….. szok.
    Co do meczu. – Wygrali zasłużenie. Lech był zdecydowanie lepszy piłkarsko. Kilku chłopaków naprawdę fajnie gra. Miło się patrzy. Fajnie zachowali się kibice. Warto było przyjść na ten mecz.

39. stowoda pisze:

Oglądałem to co można było oglądać czyli mecze ze Śląskiem, Ległą i te z Cracovią.
    Nie boję się powiedzieć że najlepsi w tych meczach byli – Skóraś, NORKOWSKI (!!!) , Zimmer, Tupaj, Pleśnierowicz no i oczywiście Sobol.
    Teraz będę patrzył jak potoczy się kariera chłopaków z tej „Złotej Drużyny”.
    Trzymam za nich kciuki bo to ciekawa grupa juniorów.
    BRAWO a ci tu piszący co mają muchy w nosie niech poszukają ich też w swojej dupie !!!!

40. Legat pisze:

Brawo!

41. Grimmy pisze:

W kontekście naszego mistrzowskiego Lecha, warto odnotować, że tytuł zdobył zespół złożony z roczników 2000 i młodszych. W innych drużynach, w tym Cracovii, Legii czy Śląska grało sporo chłopaków z rocznika 1999. Z całym szacunkiem do młodych piłkarzy Cracovii, nasi juniorzy piłkarsko wyglądali na ich tle, jakby byli 2 lata starsi. A w drużynie Cracovii, w tym dwumeczu wystąpiło kilku chłopaków z ekstraklasowym doświadczeniem! Jeśli chodzi o kulturę gry, to deklasowali swoich rywali. Takich zespołowych, często koronkowych akcji, jak nasi przeprowadzali, to na darmo było szukać u ich rywali. Oglądałem mecze innych drużyn między sobą, na przykład Cracovia – Śląsk, to bramki często padały nie w wyniku drużynowego wysiłku, kombinacyjnej gry, składnego budowania ataku, tylko takie siłowe przepchanie się z piłką, błąd obrońcy – no taka rąbanka. Nasz zespół wyróżniał się na tym tle. Brawo dla chłopaków, jeśli podejdą do tego niewątpliwego sukcesu, jako jako nagrody za dotychczasowy trud włożony w treningi, ale, co ważniejsze, też impulsu do jeszcze bardziej wzmożonej pracy nad sobą, to przynajmniej kilku z nich może zrobić spore kariery. Brawo, pokazali dużą klasę, ale niech nie zapominają, że tytuł młodzieżowego mistrza Polski, to tylko przystawka przed daniem głównym. Tutaj gratulacje dla obecnego zarządu. Wiele spieprzyliście w Lechu, ale akademia jest tym, co wychodzi Wam dobrze. 4 mistrzostwa z zrzędu u-17, pierwsze mistrzostwo u-19 po 25 latach. Teraz weźcie się za dorosłą drużynę, bo to jej triumfy są solą tego biznesu.

• Ostu pisze:

W świetle tego, że ci z 1 nawet dupy nie podnieśli to nie wiem. A gdyby nawet to młodzi zrozumieli by ile ich czeka jeszcze,czeka pracy. A gdyby jednak nie to co ? Jesteś pewien, że jest taka możliwość ?

@Ostu, wybacz, ale nie rozumiem Twego komentarza.

42. Alcatraz pisze:

Gratulacje !!! Mnie osobiście też bardzo to MISTRZOSTWO POLSKI ucieszyło. Dzisiejszy mecz jak powiedział kapitan pod pełną kontrolą.

43. JR (od 1991 r.) pisze:

Trzeba zadbać, żeby po młodzieżowej LM ktoś nam nie podkupil naszych juniorów. Ta młodzież to jedyna nadzieja dla Kolejorza!

44. 07; pisze:

Mnie najbardziej podobał się duet stoperów – Skrzypczak – Pleśnierowicz. Skóraś przygwiazdorzył karnym,bo mógł być najlepszym wraz z Sobolem. Fajnie grał Kryg i Tupaj.

45. kilo82 tel pisze:

Brawo chłopaki, wielkie gratulacje!

46. jero12 pisze:

Super, gratuluję !!! Wielkie brawa i dzięki !!!

47. J5 pisze:

Wielkie gratulacje: ))). Milo bylo zobaczyć naszych świetnych, triumfujących piłkarzy!. Mistrz Mistrz KOLEJORZ!!!

48. Grimmy pisze:

@Redakcjo,
    Jedyna pozytywna rzecz, która spotkała nas w przeciągu całego sezonu, może wartoby więc zmienić „temat tygodnia”?

49. urwis pisze:

Psychologiczna terapia grupowa i plaster na dupę. Hala, SMS, Pomorzanin, Gwarek – m.in. takie drużyny zdobywały MP w tej kategorii wiekowej – ktoś wie coś o przyszłości triumfatorów? Oczywiście też Lech, Górnik , Wisła , Legia i wiele , wiele innych – wiemy co się , chociaż w przybliżeniu i procentowo ( w jakich ligach, ilu weszło do drużyny pierwszej itp.) z nimi stało ? Tak, że podnieta – to niezła rzecz , ale w innej sytuacji. Chyba , że ktoś uwielbia substytuty, no zdarza się.
    Piszę nie z rozgoryczenia i starczej fobii jako senior – ale całkiem zwyczajnie mnie interesują wyniki i triumfy pierwszej drużyny, a nie szukanie substytutów podniet. Może Redakcja ma jakieś zestawienia, nawet cząstkowe – co z takich tytułów wynikało później?

Po co szukać tak odległych przykładów. Wisła Kraków w 2014 roku zdobyła młodzieżowe mistrzostwo Polski, w bardzo dobrym stylu pokonując Cracovię, bodajże 7 – 0 w jednym z meczów. Wszyscy rozpływali się nad młodymi z Wisły, wróżyli im wielkie kariery, miała to być złota generacja, czy tam rocznik, wiślackiej młodzieży. To było 4 lata temu. Żaden z nich nie przebił się do pierwszej drużyny. Żaden z nich nie gra w ekstraklasie. Nawet chyba nie grają w pierwszej lidze. A nawet jeśli to indywidualne przypadki. Większośc błąka się po 3 ligach. Co wyróżnia młodzież z Lecha na tle innych, to praca u podstaw jaką się wykonuje z młodymi piłkarzami od początku ich przygody z piłką. Oraz szlifowanie talentów tych, którzy najbardziej się wyróżniają już w dorosłej piłce, plan wprowadzania ich do dorosłej piłki, pomoc w przejściu z juniora do seniora. Lech robi to najlepiej w Polsce, więc przynajmniej kilku z tych chłopaków powinno zrobić sporą karierę. Nie wszyscy. Za 10 lat, część z nich nie będzie nawet w piłkę zawodowo grać, ale ci najlepsi – dzięki wsparciu klubu, swojej własnej pracy, talentowi, mogą grać nawet w reprezentacji.

50. Ostu pisze:

Wybacz Grimmy skróty myślowe, pytam tylko czy jesteś pewien, że 1 by wygrała, zwłaszcza przy takiej postawie o jakiej pisze 07

Jestem przekonany, że wygrałaby. I to wygrałaby wysoko. Jeszcze w rundzie jesiennej, w listopadzie, pierwsza drużyna grała sparing z Tarnovią Tarnowo Podgórne, z którym rezerwy chwilę wcześniej odpadły z pucharu. Pierwsza drużyna wygrała 7 – 0, a sam Nicki Bille Kebabsen strzelił 5 bramek. Juniorska piłka, a seniorska, to dwa różne światy. Nie zapominajmy o tym.

51. BartiLech pisze:

Mamy Ligę MISTRZÓW ! HEJ KOLEJORZ

52. daro pisze:

chyba ze Legia awansuje do fazy grupowej to wtedy już nie

53. Bolek pisze:

Brawo dla chłopaków. Co niektórzy mają spory potencjał.
    Oby tego sukcesu nie zaprzepaszczono.

54. Andrzej pisze:

Kilka perełek. A Sobol? Materiał na baaaardzo dobrego napastnika. Szkoda tylko, że od 01.07.2018 nie będzie już u nas.

55. hmmmm pisze:

To mogła być wisienka na torcie, a jest wisienka zamiast tortu. Dla młodych gratki.

56. Siódmy majster pisze:

Chwila radości w oceanie nędzy i smuty.Dobrze ,że ta dzielna młodzież osłodziła nam choć trochę ten gorzki czas.Oby jak najwięcej z tych chłopaków zrobiło kariery na miarę Karola,Bediego i Kownasia 🙂

57. Mary pisze:

Brawo młodzi! Oglądałam mecz jednym okiem w pracy. Teraz obejrzałam powtórkę. Fajne obrazki. Radość młodych, gratulacje od Ivana i naszej zawsze przegranej pierwszej drużyny, radość kibiców i sympatyczne gesty w stronę Cracovii… Ale piękny obrazek zepsuł widok Piotrusia z Gargamelem. Przypomnieli mi, że Lech to tylko maszynka do robienia pieniędzy i żadnego pożytku z młodych długo mieć nie będziemy. I jeszcze „Klima trzymaj się”. Panie Rutkowski nie idź Pan tą drogą…

58. smigol pisze:

Gratulacje!!!

59. michuk pisze:

Zdradz nam kolego o niku Andzej gdzie od 1 lipca 2018 bedzie grał Hubert Sobol , jak mniemam masz ciekawe informacje wiec chętnie przeczytam co stanie sie z tym utalentowanym napastnikiem Lecha

60. Andrzej pisze:

Umowa Sobola jest do 30.06.18. Nie pamiętam aby ogłaszano podpisanie nowego kontraktu. A że jest on najepszy w Polsce z rocznia 2000 to ofert ma pewnie100. Może ktoś mnie sprostuje?

61. R. pisze:

Sobol będzie włączony do I zespołu.

W dodatku w jego umowie jest zapis umożliwiający przedłużenie kontraktu o kolejny sezon.

Jak już coś piszecie to przydałoby się, żebyście orientowali się chociaż w małym stopniu o sytuacji danego zawodnika.