34 zdjęcia z Derbów Poznania

W sobotnim meczu towarzyskim rozegranym w Opalenicy, piłkarze Lecha Poznań pokonali kontrolnie w derbach miasta poznańską Wartę 2:0 (2:0). Dobrą formę podczas pierwszej sparingowej potyczki tego lata pokazali strzelec dwóch goli Kamil Jóźwiak oraz asystent przy oby tych bramkach Darko Jevtić. Dla obu klubów był to pierwszy towarzyski pojedynek od 4 lat.

Sobotni sparing Lecha z Wartą był dla Ivana Djurdjevicia dobrą okazją do przetestowania nowego systemu z 3 stoperami. W pierwszych 30 minutach gra Kolejorza w nowym ustawieniu wyglądała całkiem nieźle co lechici potwierdzili dwoma trafieniami w 5 i 15 minucie spotkania. Zapraszamy do obejrzenia nieco spóźnionej fotorelacji z sobotniej gry kontrolnej poznaniaków w Opalenicy.

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski