88 zdjęć z niedzielnej porażki z Wisłą

W niedzielnym meczu z Wisłą Kraków, piłkarze Lecha Poznań zawiedli na całej linii. Kolejorz mimo prowadzenia po 18 minutach już 2:0 i setce na 3:0 w 23 minucie niespodziewanie przegrał u siebie z Wisłą Kraków aż 2:5 (2:1). Tak wysoka porażka i to przy dwubramkowym prowadzeniu to wstyd dla klubu, który wydarzył się na oczach blisko 14 tysięcy ludzi.

W piękny, sierpniowy i gorący dzień Kolejorz miał powiększyć lub co najmniej utrzymać przewagę nad rywalami w tabeli Ekstraklasy, a tymczasem dał się dogonić Jagiellonii Białystok. Po pierwszej porażce ligowek w tym sezonie Lech Poznań co prawda nie stracił pozycji lidera, ale nie prowadzi już samodzielnie. Zapraszamy do obejrzenia prawie 90 zdjęć autorstwa 2 meczowych fotografów z niedzielnej potyczki z „Białą Gwiazdą”.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski