Zgon Lecha Rutkowskich

O godzinie 17:45 na Stadionie Miejskim w Częstochowie, początek meczu 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2018/2019, pomiędzy zespołem Rakowa Częstochowa a drużyną Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia meczowego raportu na żywo z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

2 min. – Raków zaczął bardzo agresywnie. Gra ze sporą determinacją, ofensywnie.
3 min. – 1:0 dla Rakowa po cudownym uderzeniu Szczepańskiego z daleka.
4 min. – Kun wrzuca na głowę Musiolika. Broni Burić.
8 min. – Lech nie wie co się dzieje.
13 min. – Lech nie istnieje mając problemy z wyjściem za swoją połowę.

17 min. – Raków jest o klasę lepszy i znacznie szybszy od zawodników Lecha. Mógł już prowadzić 2:0, 3:0.
21 min. – Burić na raty broni strzał z dystansu.
24 min. – Lech gra wolno i bez pomysłu.
26 min. – Strzał Tiby broni Szumski!
29 min. – Gajos prostopadle podał do Dioniego, którego uderzenie zatrzymał Szumski.

35 min. – Lech przeważa, atakuje, strzelał Dioni, były 3 stałe fragmenty gry i nic.
42 min. – Nie zanosi się na bramkę dla Kolejorza. Prędzej Raków po kontrze może coś strzelić.
45 min. – Za mocne dośrodkowanie Dioniego z lewej strony.
45 min. – Do przerwy 0:1.

50 min. – Nic się nie zmienia. Lech nadal gra bez ambicji. Poddał się?
56 min. – Raków atakuje. Burić zatrzymuje akcje gospodarzy.
60 min. – Bomba Gajosa z daleka. Oczywiście niecelna.

64 min. – Wrzutka Kostevycha, ale zły strzał Gytkjaera.
68 min. – Wyrok na Lechu jest coraz bliżej.
72 min. – Koniec. 2:0 dla Rakowa po kolejnej szybkiej akcji.
72 min. – Nie ma bramki, ponieważ zawodnik rywala faulował Kostevycha. Sędzia po VARze zmienił decyzję.

76 min. – Nic się nie dzieje. Nie zanosi się na remis.
82 min. – Zostało około 13 minut.
87 min. – Lech broni się zamiast atakować. Wyrok jest już bardzo, bardzo blisko.
90 min. – Jeszcze 3 minuty.