Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Kibu Vicuny oraz tymczasowego opiekuna gospodarzy, Dariusza Żurawia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 16. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019, KKS Lech Poznań – Wisła Płock.

Kibu Vicuna (trener Wisły P.):”Szkoda, szkoda tych doliczonych minut w I połowie. Mieliśmy za duży respekt do Lecha w pierwszej połowie meczu, który był wyrównany. Straciliśmy przypadkowe bramki po indywidualnych akcjach. Po przerwie mieliśmy więcej sytuacji, graliśmy piłką i jeszcze Burić świetnie wybronił strzał Furmna z rzutu wolnego. Lech ma fantastycznych piłkarzy, więc zawsze będzie grał o mistrzostwo. Także w tym sezonie.”

Dariusz Żuraw (tymczasowy trener Lecha):„Nerwowo zaczęliśmy ten mecz. Wisła zaczęła lepiej, strzeliła bramkę, a w naszych piłkarzach było widać nerwowość. Potem było lepiej, przycisnęliśmy Wisłę, zdobyliśmy 2 gole, w drugiej połowie gra była już na naszą korzyść. Chłopaki pokazali dziś walkę i determinację, która czasem się przydaje, kiedy na boisku nie idzie.”