Wystaw swoje oceny po meczu z Koroną

W meczu 27. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019, Lech Poznań po katastrofalnej grze zaledwie zremisował na wyjeździe z Koroną Kielce 0:0. Kolejorz przez 90 minut oddał raptem 2 strzały na bramkę rywala i ani jednego celnego. Z upływem spotkania zamiast atakować nastawił się na obronę chociaż 1 punktu.

Skład Lecha Poznań w meczu z Lechią Gdańsk:

Burić – Gumny, Janicki, Vujadinović, Tomasik – Trałka, Gajos – Radut (67.Jóźwiak), Tiba (67.Jevtić), Makuszewski (83.Kostevych) – Gytkjaer.

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.

[crowdsignal poll=10280405]

Wyniki głosowania przez użytkowników serwisu ogłosimy w osobnym newsie w poniedziałek o północy

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)

17 komentarzy

1. slavus pisze:

mecz z Górnikiem to było meczycho w wykonaniu naszych kopaczy. Ich rzeczywiste możliwości widzieliśmy dzisiaj. Jesteśmy bez dwóch zdań najgorszą drużyną tej ligi. A i tak wywozimy punkt z Kielc, gdzie ostatnio dostawaliśmy bęcki. Ocen nie wystawiam, bo po co? Nikt nie zagrał na akceptowalnym poziomie. Może poza Buricem, bo gdyby on zagrał jak inni, to musiałby wrzucić sobie swojaka jak Jojko.

2. anonimus pisze:

2 dla Burica i Gumnego. Dla reszty 1. Brakuje ocen minusowych. Dla Makuszewskiego, Gajosa, Trałki, Raduta czy dziadka. Ani jednego celnego strzału!! Kopacze którzy zarabiają taką kasę

3. Bart pisze:

Chuja się znacie, jest dobrze

4. Biniu pisze:

Czegoś takiego co oni dzisiaj zrobili na boisku, chyba nigdy nie widziałem. Jesteśmy na poziomie drugiej ligi (max). W realiach ekstraklasy, ocen brak.

5. Tadeo pisze:

Pierwszy , to pierdolony celebryta ,Nawałka do zwolnienia ,Oceniać się nie da , bo to co pokazali to kpina z kibiców. Dobrze że dwaj panowie ten cyrk widzieli na żywo. Nawałka jako jeden z pierwszych, , za dzisiejszy skład , do zwolnienia .

6. olos777 pisze:

Jak długo oglądam i chodziłem na mecze Lecha a już prawie 29 lat,to tak beznadziejnie słabej,bezjajecznej,bezbarwnej,bezdusznej,bez pomysły drużyny nie widziałem.Nawet gdy spadaliśmy w 98r z ligi to tam było widać walkę o każdy centymetr boiska i jestem przekonany,że tamten Lech skopał by obecnego po jajach,wpierdolił do przerwy i wypluł na koniec!

7. Piknik pisze:

Nie pamiętam abym, kiedyś oglądał nudniejszy mecz. Obie ekipy są bez formy, co gorsza Lech był słabszy od scyzoryków bo oni chociaż oddali strzał w światło bramki. Ja nie wiem co pan Adam z tą drużyną robił podczas przerwy na reprezentacje. Brakuje mi pana Nawałki z Górnika, facet który co prawda chodził ciągle w dresie, ale w razie potrzeby wrzeszczał na swoich piłkarzy potrafił sobie ustawić szatnie. Teraz obecny trener Lecha chyba jest zbyt grzeczny, ale za to ładnie się wypowiada, lepiej się ubiera, a kasa leci. Ciekawy temat był ostatnio poruszony na kanale „Wokół Bułgarskiej” prowadzący stwierdził, że kontrakt z byłym selekcjonerem reprezentacji jest tak stworzony, że trener oraz jego asystenci mają prawo za darmo korzystać z restauracji, która znajduje się na stadionie. Rachunek dla klubu wyniósł 30 tyś zł, także sztab szkoleniowy naszego zespołu świetnie się bawi na Bułgarskiej. Zarząd to jest osobny temat, panowie przespali okres transferowy i raczej nie pomogli panu Adamowi w stworzenia zaczątku jakiejś drużyny piłkarskiej.

8. Zlapany na ofsajdzie pisze:

Jedyny plus dostrzegam przy nazwisku Radut. Ludzie, którzy będą odpowiadać za stan murawy po meczu w Kielcach, spokojnie będą mogli pominąć obszar, gdzie w drugiej połowie „grał” Mihai. Fajnie z jego strony, że tak dba o trawę na naszych boiskach ligowych i nie robi niczego, co mogłoby ją zniszczyć, to naprawdę było dla mnie fenomenem, że podczas drugiej połowy pilka właściwie w ogóle nie pojawiała się w tych strefach, dosłownie jakby gracze umówili się „Ee, na cholere będziemy aż tyle latać, zawęźmy sobie to pole gry”.

9. tomasz1973 pisze:

Po ci i jak ocenić tą zgraję? Pytam poważnie, dajcie instrukcję jak mam to zrobić, bo ta podana skala nie pasuje .

10. Jacek_komentuje pisze:

Jeśli Korona nie potrafi wygrać u siebie z takim Kolejorzem to również nie zasługuje na górną ósemkę.

11. Soku pisze:

W teorii można by było do upadłego ćwiczyć na treningach grę w dziada. Bramek by z tego nie było co prawda, ale może na tych bezbramkowych remisach byśmy coś zapunktowali, a i posiadanie piłki by przynajmniej poszło w górę.
    😉

12. inowroclawianin pisze:

Co tu oceniać? Pomoc dno, żadnych sytuacji bramkowych. W obronie wyjątkowe szczęście bo Korona była dziś kiepska jak nigdy i nie skorzystała z prezentu Nawalki. Po takim meczu wszystkich ich bym wysłał chyba do Wenezueli.

13. inowroclawianin pisze:

Dostali ode mnie po 1 i po 2 a Buric aż 3. Nawalka 1 za durne decyzje, poziom meczu też 1, sędzia 2 a w Koronie chyba najlepszy był Rymaniak, nie po raz pierwszy.

14. J5 pisze:

2 dla Buricia i Józia, gdyby nie grał za krotko Kostia to też by dostał 2. Reszta 1 tak jak Adaś. Wolałbym oglądać okręgówkę niż to gówno. To musi się skończyć spadkiem

15. Pawel68 pisze:

Nie oceniam od dawna bo redakcja nie zrobiła ocen minusowych a 1 to za dużo do tej bandy przegrywów!!!