Wyniki sondy: Makuszewski mógłby odejść

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem, kto jeszcze w pierwszej kolejności tego lata powinien odejść z Lecha Poznań? Już dawno nie było tak jasnych wyników ankiety. Internauci biorący w niej udział nie mieli problemów z podjęciem decyzji z kogo by zrezygnowali.Najwięcej kibiców Kolejorza, bo aż 52,5% pozbyłoby się prędko z Kolejorza pomocnika Macieja Makuszewskiego mającego za sobą fatalny sezon 2018/2019 bez zdobycia gola. Na 2. miejscu z 27,1% procentami głosów znalazł się Piotr Tomasik, który dopiero w 2 ostatnich spotkaniach minionych rozgrywek grał na przyzwoitym poziomie notując nawet asystę.

Darko Jevtić, który często irytuje swoimi występami otrzymał raptem 8,4% głosów. Pozostałe opcje odpowiedzi nie przekroczyły progu nawet 7%. Poniżej znajdują się pełne wyniki niedawnej ankiety w której wzięło udział 7011 osób. Wszystkim kibicom Lecha Poznań dziękujemy za głosy i zachęcamy do licznego udziału także w kolejnych sondach na KKSLECH.com. Następna w pierwszym tygodniu czerwca.Wyniki sondy: Kto w pierwszej kolejności jeszcze powinien odejść?

52,5% – Maciej Makuszewski
27,1% – Piotr Tomasik
8,4% – Darko Jevtić
6,8% – Powinno się wypożyczyć Klupsia
3,6% – Cywka i Letniowski powinni się odbudować na wypożyczeniu
1,6% – Jeszcze inny zawodnik (napisz w komentarzu który)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 3

  1. zuras1922 pisze:

    Na moje Pan Makuszewski jeśli spokornieje i będzie mu się chciało – odpali. Ja osobiście dałbym mu szansę, no chyba, że jest ostatnim z klanu przegrywów i symulantów to niech idzie gdzie chce byle nie grał w meczu z nami, bo znowu bramkę stadiony świata, strzał życia czy zwał jak zwał dostaniemy…

  2. jarob pisze:

    Uważam,że Makuszewski nie tylko mógłby odejść, on POWINIEN odejść. Irytuje jego postawa na boisku jak i poza nim, jego słaby mental, jego gwiazdorstwo. Wydaje mi się, że on (jako jedyny) wciąż jest przekonany o swojej zajebistości. Te jego pady z głodu i wymachiwanie rękami po każdej symulce powinny być karane. W moim odczuciu celebryta może być tym „zgniłym jabłkiem” , od którego będą się psuć „inne jabłka”.

  3. morswin pisze:

    JAk dla mnie to MAki może już jutro odejść i nie wracać. Dorzucę się do jego taryfy do Białegostoku, czy gdzie tam chce iść.

Dodaj komentarz