Wypożyczeni zbierają kolejne minuty

W rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 wypożyczonych do innych klubów jest łącznie sześciu zawodników Lecha Poznań w tym dwóch piłkarzy mających za sobą już debiut w pierwszej drużynie Kolejorza. Spośród sześciu wypożyczonych graczy jeden piłkarz występuje za granicą, jeden w Ekstraklasie, dwóch w I-lidze oraz dwóch zawodników w II-lidze.Podczas jesieni 2019 roku raz na 2 tygodnie sprawdzamy, jak poza Lechem Poznań wiedzie się wypożyczonym zawodnikom. Dziś III część w sezonie 2019/2020, kolejna po 8 września.

Dawid Kurminowski (MSK Zilina II)

Dawid Kurminowski wystąpił na razie w 5 z 6 meczów Ziliny II. W II-lidze słowackiej zdobył dotąd 4 gole i zaliczył 2 asysty. Jego drużyna jest dopiero dziewiąta z pokaźną stratą 9 punktów do lidera.

Minuty: 450
Mecze: 5
Gole: 4
Asysty: 2
Kartki: 1

Michał Skóraś (Raków Częstochowa)

Kariera Michała Skórasia w Ekstraklasie na razie nie wygląda ciekawie. Tylko 36 minut w 3 meczach na kolana nie powala. W dodatku 19-letni skrzydłowy obejrzał już 2 kartki.

Minuty: 36
Mecze: 3
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 2

Hubert Sobol (Odra Opole)

Hubert Sobol przez uraz mięśnia stracił końcówkę letniego okresu przygotowawczego i opuścił początek sezonu. W 3 ostatnich kolejkach już zagrał. 2 razy pojawił się na boisku po 75 minucie, natomiast w ostatniej kolejce grał od 1 do 66 minuty. 19-latek na razie gra twardo oglądając aż 2 żółte kartki. Po zwolnieniu Mariusza Rumaka będzie miał teraz nowego trenera.

Minuty: 96
Mecze: 3
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 2

Lukasz Norkowski (GKS Jastrzębie)

Wypożyczenie Łukasza Norkowskiego do I-ligowego GKS-u Jastrzębie na razie jest bardzo, bardzo udane. 19-letni środkowy pomocnik łapał dotąd minuty w każdym meczu na zapleczu Ekstraklasy wychodząc nawet 3 razy w pierwszym składzie. Młody lechita niestety ma już na swoim koncie 3 żółte kartki. W 6. kolejce wyleciał z boiska za 2 napomnienia.

Minuty: 323
Mecze: 6
Gole: 0
Asysty: 1
Kartki: 3

Maciej Orłowski (Górnik Łęczna)

25-letni defensor jest w tym sezonie podstawowym prawym obrońcą w Górniku Łęczna. W miniony weekend zaliczył asystę przy zwycięskim golu w starciu z GKS-em Katowice. Górnik jest obecnie siódmy.

Minuty: 516
Mecze: 6
Gole: 0
Asysty: 1
Kartki: 1

Bartosz Mrozek (GKS Katowice)

Bartosz Mrozek w spadkowiczu z I-ligi na razie gra cały czas. Wystąpił we wszystkich meczach
GKS-u Katowice broniąc ostatnio nawet rzut karny. Gieksa jest jednak dużym rozczarowaniem początku sezonu zajmując dopiero 14. miejsce w II-lidze. Katowiczanie wywalczyli dotąd tyle samo oczek co nasze rezerwy.

Minuty: 540
Mecze: 6
Puszczone gole: 8
Czyste konta: 1
Kartki: 1

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 3

  1. Jakub Stanecki pisze:

    Skóraś, Orłowski, Kurminowski – jak mantra powtarza się pytanie – czemu nie grają u nas w rezerwach???
    poza tym pierwszym – potencjału na ekstraklase nie mają – ale w II lidze – wymiataliby!!!

  2. Lechita62 pisze:

    Skórasia można było zaproponować Arce. Dla nich przepis o młodzieżowcu to przekleństwo, jedyni którzy grają Antonik i Młyński są tak słabi, że mieliby problem, żeby wygryźć ze składu Tadeusza Norka na skrzydle FC Albatros w III lidze szóstek. W Arce grają tylko dlatego, że jakiś młodzieżowiec musi. Myślę, że Skóraś miałby tam pewny skład.

Dodaj komentarz