Zapowiedź: Pogoń S. – Lech II

W sobotę, 31 sierpnia, o godzinie 16:00 w wyjazdowym meczu 7. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, zespół Lecha II Poznań zmierzy się w Siedlcach z miejscową Pogonią. Dla rezerw Kolejorza będzie to już 5 wyjazdowe spotkanie na 3 froncie w naszym kraju w tym 2 wyjazdowe z rzędu. Młodzi lechici ponownie nie będą faworytami.Debiutancki sezon dla rezerw na szczeblu centralnym na razie wygląda średnio. Młodzi lechici w 6 meczach ugrali 7 oczek wygrywając oba spotkania na Wronkach. Na wyjazdach już dużo, dużo gorzej. Poznaniacy w 4 meczach zdobyli raptem 1 punkt będąc jedynym zespołem w II-lidze, który w delegacji nie zdobył jeszcze gola. Na szczęście każda passa kiedyś się kończy, dlatego wypada wierzyć, że wyjazdowa niemoc Lecha II Poznań zakończy się już jutro w Siedlcach. Miejscowa Pogoń, która w sezonie 2017/2018 grała jeszcze na zapleczu Ekstraklasy także radzi sobie w kratkę. Z bilansem 2-2-2, gole: 6:5 i z 8 punktami na swoim koncie jest tuż nad Kolejorzem. Ostatnio „biało-niebiescy” są tak jakby na małej fali wznoszącej notując 2 kolejne spotkania bez straty gola. Nie da się ukryć, że to rywal będzie jutro faworytem do zwycięstwa co nie oznacza, że Lech II znów wróci do Wielkopolski z niczym.

Zespół szkolony przez Rafała Ulatowskiego ponownie wzmocnią zawodnicy trenujący na co dzień z pierwszą drużyną Lecha Poznań. W sobotę na kartki musi uważać skrzydłowy Paweł Tupaj mający na swoim koncie już 3 napomnienia. Rezerwy Kolejorza nigdy z Pogonią Siedlce nie grały. W 1949 roku seniorski zespół sprał za to Pogoń rezultatem aż 14:0.

Arbitrem sobotnich zawodów w Siedlcach będzie Grzegorz Kawałko z Białegostoku. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Pogoni Siedlce wynosi 1.95, na remis 3.35, a na triumf Lecha II Poznań 3.55. W sobotę na trybunach kameralnego obiektu mogącego pomieścić 2901 ludzi zjawi się około 1600 widzów. Płatną transmisję z tego pojedynku za 12 zł w systemie PPV przeprowadzi strona Tvcom.pl. Początek meczu 7. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, MKS Pogoń Siedlce – KKS Lech Poznań w sobotę, 31 sierpnia, o godzinie 16:00 na Stadionie ROSRRiT mieszczącym się przy ulicy Jana Pawła II 6 w Siedlcach. W razie niespodzianki i wygranej rezerwy Kolejorza odskoczą od strefy spadkowej nad którą w tej chwili mają tylko 2 oczka przewagi.

>> Rywal rezerw: Pogoń Siedlce – przedstawienie
>> Przed 7. kolejką II-ligi 2019/2020Mecz: MKS Pogoń Siedlce – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 7. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Sobota, 31 sierpnia, godz. 16:00
Stadion: ROSRRiT, ul. Jana Pawła II 6
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Miejsce gospodarzy: 10
Miejsce gości: 11
Najlepszy strzelec gospodarzy: 1 – Brodziński, Firlej
Najlepszy strzelec gości: 2 – Zhamaletdinov
Domowa forma gospodarzy: 1-1-1, 1:1
Wyjazdowa forma gości: 0-1-3, 0:7
Transmisja: Tvcom.pl (PPV za 12 zł)
Bukmacherzy 1 x 2: 1.95 – 3.35 – 3.55
Przewidywana frekwencja: ok. 1600
Prognozowana pogoda: +28°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: x

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 3

  1. Tadeo pisze:

    Pierwsza drużyna się przełamał , więc teraz czas na rezerwy , żeby się przełamać na wyjazdach i wygrać.

  2. J5 pisze:

    Być może dobrze by było gdyby trener Żuraw wybrał się na to spotkanie. Wydaje się, że wielu piłkarzy grających na codzień w Ekstraklasowym pierwszym zespole, jak i młodzież z rezerw chcieliby się pokazać. Byłaby to niezła możliwość , choć w drogę wchodzi ważny mecz z Cracovią na B17, zaprezentowania swoich możliwości głównemu trenerowi Kolejorza. Czas też juž najwyższy aby rezerwy skoncentrowały się i zgarnęły pierwszą pełną pulę w ll lidze. Myślę że Pogoń Siedlce to idealny rywal na przełamanie dla naszej drugiej drużyny. Życzę zwycięstwa

  3. JRod1991r. pisze:

    A ja obejrzę na żywo ten meczyk😁

Dodaj komentarz