Plan gier najbliższych meczów rezerw

Znany jest dokładny terminarz 6 najbliższych meczów rezerw Lecha Poznań w rozgrywkach II-ligi sezonu 2019/2020. Tym samym wiadomo już w jaki dzień i o której godzinie podopieczni Rafała Ulatowskiego będą rywalizowali aż do połowy października. Przed Kolejorzem kilka ciekawych starć z uznanymi polskimi markami takimi jak choćby Widzew Łódź czy GKS Katowice.

Lech II Poznań będący obecnie na 12. miejscu z 10 punktami po 7 kolejkach II-ligi do zmagań po wrześniowej przerwie na kadrę wróci w sobotę, 14 września, czyli w tym samym dniu w którym seniorzy zagrają w Gdańsku z Lechią. Juniorów występujących w rezerwach o 17:00 czeka za to wyjazdowy mecz z Elaną w Toruniu. 3 dni później w środę, 18 września o 17:00 w zaległym spotkaniu 8. kolejki rywalem rezerw we Wronkach będzie inny beniaminek – Górnik Polkowice.

Następnie w sobotę, 21 września, o godzinie 17:00 dzień po meczu Kolejorza z Jagiellonią przy Bułgarskiej zespół Lecha II Poznań podejmie Widzew Łódź. Był pomysł, aby to to spotkanie zostało rozegrane na Stadionie Miejskim, jednak na ten moment ma się odbyć standardowo we Wronkach. W 11. kolejce w sobotę, 28 września gdy Lech zagra w Zabrzu z Górnikiem rezerwy czeka mecz w znajdujących się obok Katowicach z miejscowym GKS-em. Ten pojedynek zaplanowano na godzinę 18:00.

W 12. kolejce zmagań dzień po meczu Lecha z Wisłą Kraków w Poznaniu rezerwy zmierzą się we Wronkach ze Stalą Stalowa Wola. Ten pojedynek odbędzie się w niedzielę, 6 października już o godzinie 12:00. W sobotę, 12 października w Ekstraklasie będzie panowała przerwa na kadrę, lecz rezerwy w II-lidze tego dnia o 15:00 mają się zmierzyć z Resovią w Rzeszowie.

Warto dodać, że w II-lidze terminy domowych meczów ustala klub będący gospodarzem danego spotkania. Każdy klub musi ustalić dokładny termin i godzinę spotkania najpóźniej 2 tygodnie przed konkretną kolejką.

Plan najbliższych meczów rezerw Lecha Poznań w II-lidze:

9. kolejka, Elana Toruń – Lech II Poznań (sobota, 14 września, godz. 17:00)
8. kolejka, Lech II Poznań – Górnik Polkowice (środa, 18 września, godz. 17:00)
10. kolejka, Lech II Poznań – Widzew Łódź (sobota, 21 września, godz. 17:00)
11. kolejka, GKS Katowice – Lech II Poznań (sobota, 28 września, godz. 18:00)
12. kolejka, Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola (niedziela, 6 października, godz. 12:00)
13. kolejka, Resovia Rzeszów – Lech II Poznań (sobota, 12 października, godz. 15:00)