Wystaw swoje oceny po meczu z Resovią

W meczu 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2019/2020, Lech Poznań uniknął kompromitacji wygrywając na wyjeździe z liderem II-ligi – Resovią Rzeszów 4:0 (2:0). Mimo słabej gry do 30 minuty Kolejorz zdołał w tym czasie nie stracić gola, otrząsnąć się i wypunktować rywala po 2 trafieniach Christiana Gytkjaera. Po przerwie „niebiesko-biali” grali już z większym luzem strzelając kolejne 2 bramki.Skład Lecha Poznań w meczu z Resovia Rzeszów:

Van der Hart – Cywka (4.Gumny), Satka, Rogne, Kostevych – Muhar, Tiba – Makuszewski, Marchwiński, Jóźwiak (73.Puchacz) – Gytkjaer (53.Tomczyk).

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.Trener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com ogłosimy w czwartek o północy

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 10

 1. Peterson pisze:

  Z tego że graliśmy z 2 ligowcem uznałem że zwycięstwo to psi obowiązek Lecha oraz na dyspozycje drużyny z ostatnich tygodni uznałem że żaden zawodników nie otrzyma oceny wyższej niż 3

  Van der Hart 2
  Cywka 1 za bycie parodią piłkarza
  Gumny 2
  Satka 2
  Rogne, 2
  Kostevych 3
  Muhar 2
  Tiba 2
  Makuszewski,1 za bycie piłkarskim śmieciem
  Marchwiński 3
  Jóźwiak 3
  Puchacz 2
  Gytkjaer 3
  Tomczyk 2

 2. Erwin pisze:

  Ciężko oceniać po meczu który chujowo byłoby przegrać, dla mnie Józiu najlepszy, (zazwyczaj najwięcej go chwalę) i może Tiba, plus Gyt za bramki, tak troche naciągane, ale w końcu graliśmy z rywalem dwie klasy niżej kopiącym :)

 3. Miglantz pisze:

  Ale mjie irytowały dzisiejsze wykopy Harta. Normalnie Buric 2.
  Makuszewski to jest zgodnie ze stadionową reklamą odpad poprodukcyjny. Jak można takiego patałacha trzymać w klubie. Marchewa jak to młody. Świetne akcje przeplatane głupią stratą. Muchar tez durne straty ale w przeciwieństwie do Skrzypy wracał i często udało mu się błąd naprawić.

Dodaj komentarz