Sytuacja kadrowa Lecha przed meczem z Piastem

W piątek po 20:30 zespół Lecha zmierzy się u siebie z Piastem Gliwice na którego nie znalazł sposobu w żadnym z 5 ostatnich spotkań. Mimo meczu przy Bułgarskiej jutro faworytem do zwycięstwa będzie Mistrz Polski, który ostatni raz przegrał w połowie września notując obecnie bardzo dobrą serię.Sytuacja kadrowa Lecha Poznań przed meczem z Piastem Gliwice jest bardzo dobra, a skład Kolejorza w jutrzejszym spotkaniu może być bardzo podobny do tego, który wyszedł na ostatni bój z Koroną Kielce. Jedynym piłkarzem, który na pewno nie zagra jest Tomasz Cywka. 31-latek najwcześniej powróci na boisko dopiero w lutym.

Lech Poznań miał ostatnio utrudnione zadanie, aby należycie przygotować się do meczu z Piastem Gliwice, ponieważ na obozach kadr narodowych przebywało aż 10 zawodników. Na szczęście Lubomir Satka czy Christian Gytkjaer w tym tygodniu nie grali, a Kamil Jóźwiak zanotował tylko 5 minut, dlatego pod względem fizycznym wszyscy powinni być w 100% gotowi.

Kolejorz do spotkania z Mistrzem Polski odbędzie tylko jedną jednostkę treningową w komplecie + jutrzejszy przedmeczowy rozruch. W piątek na kartki muszą uważać zagrożeni Kamil Jóźwiak, Pedro Tiba i Robert Gumny. Początek starcia z Piastem Gliwice o 20:30 przy Bułgarskiej. Lech Poznań nie wygrał w lidze do 5 października.PRZEWIDYWANA meczowa „20” na mecz z Piastem:

Bramkarze: Mickey van der Hart, Miłosz Mleczko

Obrońcy: Robert Gumny, Thomas Rogne, Lubomir Satka, Djordje Crnomarković, Volodymyr Kostevych

Pomocnicy: Karlo Muhar, Jakub Moder, Pedro Tiba, Darko Jevtić, Kamil Jóźwiak, Maciej Makuszewski, Joao Amaral, Juliusz Letniowski, Tymoteusz Klupś, Tymoteusz Puchacz

Napastnicy: Christian Gytkjaer, Paweł Tomczyk, Timur Zhamaletdinov

PRZEWIDYWANY skład Lecha na mecz z Piastem:

Van der Hart – Gumny, Satka, Rogne, Kostevych – Muhar, Tiba – Jóźwiak, Jevtić, Puchacz – Gytkjaer.

* – w zapowiedzi meczu przewidywany skład może być inny

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 2

  1. F@n pisze:

    Z jednej strony człowiek zawsze na zwycięstwo liczy, a z drugiej taki wpierdol 0:4 może by zmusił do działania. Jedne 3 pkt nic nie dadzą, a bardzo dobrą wiosną można nadrobić wszystko.
    Zresztą co ja piszę. To jeden z 5 kolejnych sezonów przejściowych…

  2. Miglantz pisze:

    Dawac tego Julka za hahara. Puchacz na LO a Amaral na LS jak nie pójdzie to zmiany. Nic nie ryzykujemy a przynajmniej jakieś jaja Żuraw pokaże.

Dodaj komentarz