Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Kazimierza Moskala oraz opiekuna gospodarzy, Dariusza Żurawia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 18. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, KKS Lech Poznań – ŁKS Łódź.Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): „Dziś wygrał zespół, który miał większą jakość indywidualnie i drużynowo. Lepiej operował piłką oraz stwarzał więcej okazji. Próbowaliśmy zatrzymywać Lecha zdecydowaną grą co się nie udawało. Brakowało nam jakości czy kogoś, kto zrobi różnicę. Przy stanie 0:1 próbowaliśmy jeszcze odgryźć się i wyrównać. Gol na 0:2 zamknął już ten mecz, Lech wygrał zasłużenie, gratuluje gospodarzom.”Dariusz Żuraw (trener Lecha):„Spodziewałem się dziś trudnego meczu. Analizowałem spotkanie ŁKS-u z Cracovią i widziałem, że rywale są w lepszej formie. Kluczowa była dziś cierpliwość, którą pokazywaliśmy, zdobyliśmy gola, potem strzeliliśmy drugą bramkę po akcji wychowanków zmienników. Cieszy nasza gra z tyłu i kolejne zwycięstwo. Jako pierwsi mieli zejść skrzydłowi, którzy byli zmęczeni po meczu pucharowym. Trzecia zmiana była podobna, Pedro Tiba rozegrały cały mecz w Pucharze i chcieliśmy go trochę oszczędzić.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 4

  1. Lolo pisze:

    Nie kłam panie Żuraw. Rozkaz był zdjąć jako pierwszego Amarala. Mimo iż Puchacz był gorszy. Jesteś słupem ale to właśnie Amaral ratuje ci dupe

  2. Pawel68 pisze:

    @Lolo masz rację pseudotrener srutkowskich wykonuje polecenia,chyba nawet podczas meczu bo nie wie co czyni?

Dodaj komentarz