Wyniki sondy: Pesymizm i brak wiary kibiców przed wiosną

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem „co osiągnie Lech Poznań wiosną 2020 roku?”. Po 7 dniach pora na przedstawienie wyników tradycyjnej przedwiosennej ankiety, które nie są zbyt optymistyczne. Mimo obecnej sytuacji panującej wokół klubu chyba można było spodziewać się trochę większej wiary wśród kibiców Kolejorza.Najwięcej ankietowanych (27,2%) przewiduje, że Lech Poznań odpadnie w 1/4 lub 1/2 PP i pierwszy raz w historii nie awansuje do grupy mistrzowskiej. Poza tym 16,2% kibiców czeka na realizację już nawet 3 obiecanych transferów przez zarząd (transfer Ramireza został sfinalizowany), a 14,1% internautów KKSLECH.com uważa, że Kolejorz znów przegra w finale Pucharu Polski zajmując w lidze trochę wyższą lokatę niż rok temu.

Inne możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów. W sondzie byli także optymiści. 8,8% ankietowanych realnie przewiduje Puchar Polski + podium Ekstraklasy, a 8,6% kibiców Lecha Poznań stawia nawet na sensacyjny dublet. Poniżej pełne wyniki tradycyjnej przedwiosennej ankiety na KKSLECH.com. Udział w ostatniej sondzie wzięły 9434 osoby. Wszystkim kibicom dziękujemy za głosy i zachęcamy do równie licznego udziału również w kolejnych ankietach na łamach serwisu.Wyniki sondy: Co osiągnie Lech Poznań wiosną 2020?

27,2% – Odpadnie w 1/4 lub 1/2 PP i nie awansuje do grupy mistrzowskiej
16,2% – Nie wiem jeszcze. Czekam na 3 transfery. Od nich zależy to co Lech ugra wiosną 2020
14,1% – Przegramy w finale Pucharu Polski i skończymy ligę trochę wyżej niż ostatnio – 5 lub 6. miejsce
8,8% – Kolejorz zdobędzie Puchar Polski i zajmie miejsce na podium Ekstraklasy
8,6% – Niespodziewanie wywalczy dublet sprawiając olbrzymią sensację
8,3% – To co wiosną 2016. Przegra w finale Pucharu Polski i będzie 7 lub 8 w Ekstraklasie
5,7% – Lech wygra Puchar Polski ratując sezon, w lidze znów skończy na 7-8. miejscu
4,3% – Lech koncertowo zawali ligę będąc w dolnej ósemce, ale uratuje sezon przez wygranie Pucharu
3,6% – W 1/2 Pucharu Polski skończy się szczęście Lecha. Na szczęście będą puchary przez ligę
3,2% – Inaczej widzę wiosnę 2020 w wykonaniu Lecha (napisz w komentarzu jak)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 10

 1. Dula pisze:

  Patrząc na tą naszą śmieszną ligę to trudno coś wyrokować. Nie zdziwi mnie ani walka o tytuł, ani brak awansu do grupy mistrzowskiej. Ta liga rządzi się swoimi prawami dość często dość nielogicznymi.

 2. Ja pisze:

  Za chwilę będzie 18 zespołów i brak podziału, wtedy zacznie całkowicie się już rządzić swoimi prawami.

 3. Tadeo pisze:

  Moim zdaniem lepiej nastawić się na wywalczenie podium w lidze i tym samym pucharów, jak liczyć na zdobycie P.P. W lidze jest kilka meczy i możliwość poprawienia wyniku w tabelii , natomiast PP rządzi się swoimi prawami , gdzie jeden mecz decyduje o wszystkim

 4. Pawel68 pisze:

  Dzisiaj na ul.Bułgarskiej się okaże wstępnie na co możemy liczyć.Ja wybrałem opcję czekam za 3 transferami.Jest 1 więc wg mnie jesteśmy głęboko w czarnej d….I też dzisiaj się okaże na stadionie ilu pasjonatów jeszcze wierzy w tych nieudaczników i bez mózgowców!!!

 5. J5 pisze:

  Nie ma się co dziwić pesymizmowi wśród sióstr i braci po szalu. To nie jest pojedyncza wpadka, nie jest sezon w którym po porażkach klub wstaje z kolan, ale seryjna katastrofa od kilku lat, cykliczna degrengolada nie tylko pierwszej drużyny, ale można powiedzieć że wszelkich struktur klubu. Ten Lech wroniarzy jest śmiertelnie chory, a słaby lekarz- właściciel jest w stanie tylko przedłużać agonię. Lecha, poprzez minimalizm i nieudacznictwo zabije brak środków, które zapewnie w niedługim czasie zostaną przejedzone. Ta sonda oddaje rzeczywistość nie tylko nastrojów wśród kibiców, ale przede wszystkim rzeczywistość klubu. Tkwiąca gdzieś obawa o to że słaby mentalnie klub może się nie utrzymać w Ekstraklasie w przypadku braku gry w górnej ósemce. Już nawet malo kto wierzy w jakiś sukces, większość martwi się o przyszlość Lecha. Ten dzisiejszy mecz z Rakowem trochę nam wyjaśni, czy Lech będzie miał szanse na górną ósemkę, czy spadnie w otchlań. Zwycięstwo mogloby dać pozytywnego kopa przed serią trudnych meczów, a porażka może wstrząsnąć negatywnie tą drużyną. Dziś trzeba trzymać kciuki za Lecha

 6. klaus pisze:

  O czym Wy w ogóle marzycie?!Przecież sami włodarze mówili, że w tym roku nie walczymy o nic…a tu czytam podium, walka o mistrzostwo..:-)
  Trzeba zrozumieć jedną rzecz- w przyszłym sezonie będzie podobnie, bo jak nie sprzedadzą-to nic nie kupią a w akademii próżno szukać wielkich talentów.Ze swojej kieszeni też nie sypną sosem bo go zwyczajnie nie mają.Polityka Lecha skupia się na drogo sprzedaj-tanio kup,albo wychowaj.W zasadzie to tak jakby kibic miał kupić karnet, choć wie, że nie jest to dla niego opłacalne- tak samo Rutki-może by coś drożej kupili, ale jaka jest gwarancja, że piłkarz odpali, że nie złapie kontuzji itp..Ryzyko duże i ja ich podejście po części rozumiem, choć przyznam, że karnety kupuję od wielu lat

 7. Pawel68 pisze:

  I dlatego jest na forum moderator który może ten link wywalić…

 8. inowroclawianin pisze:

  Jaki skład, takie rokowania.

Dodaj komentarz