KKSLECH.com - KKS Lech Poznań - Największy i najpopularniejszy nieoficjalny serwis Kolejorza

14

31. kolejka LOTTO Ekstraklasy – za nami 7 meczów

Już w piątek, 28 kwietnia, o godzinie 18:00 na stadionie w Gdyni zostanie zainaugurowana faza finałowa piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/2017. Tym samym w 31. kolejce szesnaście klubów w dwóch różnych grupach zaczną rywalizacje już o konkretne lokaty na koniec rozgrywek.

5

44 mecz z Arką i 5 w Pucharze Polski

Już pojutrze o godzinie 16:00 w finale Pucharu Polski zespół Lecha Poznań zagra z niewygodną od lat Arką Gdynia. Dla obu drużyn będzie to 44 mecz w historii na wszystkich frontach, ale 5 w Pucharze Polski. Dotąd „Arkowcy” nigdy nie pokonali Kolejorza w rozgrywkach o krajowy puchar w regulaminowym czasie...

17

Obecna forma finałowego rywala

Już we wtorek, 2 maja, o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie, Lech Poznań zagra w finale Pucharu Polski z Arką Gdynia. Majowy bój będzie starciem najlepszej tej wiosny drużyny w Ekstraklasie z najgorszym zespołem w lidze w trwającym 2017 roku. Faworyt konfrontacji na Narodowym jest bardzo wyraźny.

2

Lechowy Flesz (22-30.04)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym co weekend w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.

7

Minusy w cieniu wielkiego plusa

Piątkowy mecz z Koroną Kielce był zdecydowanie najsłabszym spotkaniem w wykonaniu Lecha Poznań nie tylko tej wiosny, ale także za kadencji Nenada Bjelicy. Już dawno żaden przeciwnik nie miał aż tak dużej przewagi nad Kolejorzem w czym zasługa samych „Koroniarzy”, którzy momentami grali bardzo dobrze pokazując niespodziewanie wysoką dyspozycję.

5

Ojrzyński nie umie grać z Lechem

Za 3 dni w wielkim finale Pucharu Polski drużyna Lecha Poznań zmierzy się z Arką Gdynia. Kolejorz w boiskowej rywalizacji często miał problemy z zespołami prowadzonymi przez Leszka Ojrzyńskiego, ale jeszcze nigdy z nimi nie przegrał. We wtorek, 2 maja po godzinie 16:00 w Warszawie szkoleniowiec „Arkowców” stanie na naszej...

3

Rok 95-lecia pod obserwacją – kwiecień 2017

2017 rok jest rokiem szczególnym dla Lecha Poznań, bowiem to w nim Kolejorza będzie obchodził swoje 95-lecie. Z tego powodu na przełomie każdego z 12 miesięcy w osobnym materiale przyglądamy się temu, jak przebiega realizacja zadań, celów, a także analizować bieżącą sytuację wokół klubu, która przynajmniej na razie jest bardzo...

28

Analiza meczu z Koroną + statystyki

W piątkowym meczu z Koroną Kielce trener Lecha Poznań z racji zbliżającego się finału Pucharu Polski dokonał kilku zmian. Niestety zmiany osłabiły grę Kolejorza mając wpływ na jego słabszą postawę. Na szczęście nie ucierpiał na tym wynik, który jest bardzo dobry i pozwolił „niebiesko-białym” wskoczyć na 1. miejsce w ligowej...

0

98 zdjęć z meczu z Koroną dającego lidera

W chłodny, bardziej jesienny i piątkowy wieczór Lech Poznań postawił ważny kolejny krok w walce o dublet na 95-lecie klubu. Po zaciętych zawodach Kolejorz wydarł zwycięstwo ambitnej Koronie Kielce ogrywając ją 3:2 dzięki czemu co najmniej do niedzieli do godziny 17:30 prowadzi w piłkarskiej LOTTO Ekstraklasie sezonu 2016/2017!

27

Oko na grę: Abdul Aziz Tetteh

Późną jesienią 2015 roku ruszył na KKSLECH.com stały cykl w którym przy okazji każdego spotkania Kolejorza baczniej zwracamy uwagę na grę wybranego przez nas wcześniej przed meczem zawodnika Lecha Poznań analizując jego grę nie tylko pod kątem czysto statystycznym.

7

Wokół meczu Lecha z Koroną

Piątkowy mecz Lech Poznań – Korona Kielce zakończony wynikiem 3:2 dla Kolejorza przeszedł już do historii, a ten rezultat ma także przełożenie na wiele statystyk. Są to liczby przede wszystkim pozytywne. Więcej o tym i nie tylko poniżej.

33

Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Macieja Bartoszka oraz opiekuna gospodarzy, Nenada Bjelicy na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 31. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/2017, KKS Lech Poznań – MKS Korona Kielce.

58

Wystaw swoje oceny po meczu z Koroną

W piątkowym meczu z Koroną Kielce, piłkarze Lecha Poznań zagrali inaczej niż w wielu innych spotkaniach. Często biegali za gośćmi, mieli problemy z boiskową kontrolą, ale dzięki skuteczności wygrali 3:2. Tym samym na finał Pucharu Polski ekipa Kolejorza uda się jako lider Ekstraklasy.