KKSLECH.com - KKS Lech Poznań - Największy i najpopularniejszy nieoficjalny serwis Kolejorza

1

Lechowy Flesz (10-17.12)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym co weekend w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.

7

Karnety na wiosnę 2018 już w sprzedaży

W kończącym się tygodniu ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Lecha Poznań w rundzie wiosennej piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018. Tradycyjnie w sprzedaży są dwa rodzaje stałych abonamentów. Dostępne są karnety na pojedynki Kolejorza w sezonie zasadniczym oraz na spotkania Lecha Poznań w sezonie zasadniczym + w fazie finałowej.

12

Zapowiedź: Lech – Termalica

W niedzielę, 17 grudnia, o godzinie 15:30 w meczu 21. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018, Lech Poznań zmierzy się na Inea Stadionie mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 z Termaliką Nieciecza. Jutro Kolejorz postara się udanie zakończyć nieudany 2017 rok i przezimować do wiosny na ligowym podium. Żeby tak...

0

Koniec roku często udany

17 grudnia na koniec zmagań w nieudanym dla klubu 2017 roku piłkarze Lecha Poznań zagrają u siebie z Termaliką Nieciecza. Przerwa zimowa w rozgrywkach 2017/2018 do spokojniejszych na pewno nie będzie należała, aczkolwiek jutrzejsza wygrana, która jest obowiązkiem Kolejorza przynajmniej nie pogorszyłaby nieprzyjemnej sytuacji.

2

Warto wiedzieć: Lech – Termalica

Wiosną 2017 roku na KKSLECH.com wystartował kolejny nowy i stały cykl pod nazwą „Warto wiedzieć”. W materiałach z tego cyklu będą znajdowały się przedmeczowe ciekawostki, informacje oraz rzeczy o których warto pamiętać przed każdym kolejnym meczem Lecha Poznań z danym rywalem i o których po prostu warto wiedzieć.

14

Ofensywna mizeria

W trwającym sezonie 2017/2018 piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy w drużynie Lecha Poznań jest spora różnica pomiędzy grą w obronie, a grą w ofensywie w tym w ataku pozycyjnym. Ofensywa Kolejorza dość wyraźnie kuleje i jednym z głównych zadań na zimową przerwę jest jej poprawa pod każdym możliwym względem.

4

Zawsze było wiele bramek

Pojutrze Lecha Poznań czeka ostatni tej jesieni i przy okazji w tym roku mecz ligowy. Na sam koniec rywalem Kolejorza przy Bułgarskiej będzie Termalika Nieciecza, która ostatnio leży „niebiesko-białym” ogrywającym „Słoniki” pewnie, wysoko oraz bez większego problemu. Termalica to w końcu ostatni rywal, którego Lech pokonał na wyjeździe.

32

Najdłuższy staż w lidze

Trwający jeszcze 2017 rok nie był udany dla wielu trenerów pracujących w klubach z Ekstraklasy. Pracę straciło aż 19 szkoleniowców, którzy przeważnie według władz poszczególnych klubów osiągali rozczarowujące rezultaty, dlatego w większości przypadków umowy z nimi były rozwiązywane. Z niektórymi nawet niespodziewanie.

0

Jeszcze raz: Zagłębie – Lech

Jeszcze raz to nowy cykl na KKSLECH.com powstały pod koniec listopada 2017. „Jeszcze raz” to dopełnienie pomeczowych materiałów w tym analizy pomeczowej, plusów i minusów danego spotkania oraz Waszych ocen. W tym cyklu na spokojnie, bez mocji 2-3 dni po każdym meczu ligowym oceniamy spotkanie w wykonaniu Kolejorza wybierając dodatkowo...

49

Sytuacja kadrowa Lecha przed meczem z Termaliką

Pojutrze o godzinie 15:30 zespół Lecha Poznań zmierzy się na Inea Stadionie z Termaliką Nieciecza. Sytuacja kadrowa Kolejorza przed ostatnim spotkaniem w tym roku kalendarzowym jest dobra, choć trener Nenad Bjelica będzie musiał się trochę nagłowić, jak zestawić drugą linię, a zwłaszcza w ofensywie.

14

21. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź

Już w piątek, 15 grudnia, o godzinie 18:00 na stadionie w Kielcach zostanie zainaugurowana 21. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018. Dla polskich ligowców to już ostatnia seria spotkań w 2017 roku. Szansę na podium ma jeszcze Lech Poznań, jednak potrzebuje do tego zwycięstwa i korzystnych wyników w dwóch innych...

7

Obecna forma niedzielnego rywala

Za 3 dni o godzinie 15:30 Lech Poznań na zakończenie 2017 roku zagra przy Bułgarskiej z Termaliką Nieciecza. Jeszcze nigdy Kolejorz nie rozgrywał aż tak późno w grudniu domowego spotkania. W niedzielę stawką będą 3 punkty, które mogą nam pozwolić przezimować do wiosny na podium jeśli inne wyniki ułożą się...

11

Znów przewaga minusów

Środowy mecz z Zagłębiem Lubin zamiast 3 punktów pzyniósł Lechowi Poznań i jego kibicom kolejne rozczarowanie w postaci straty 2 oczek. Tym razem Kolejorz nie zagrał tak słabo, jak choćby w Niecieczy, jednak notując dwie różne połowy znowu nie wygrał na wyjeździe musząc czekać na zwycięstwo na obcym stadionie aż...

0

Lech Stats – kolejka 20

„Lech Stats” to nowy cykl powstały na KKSLECH.com w drugiej połowie sierpnia 2017 roku. Lech Stats to najciekawsze liczby, ciekawostki i statystyki z ligowych meczów Lecha Poznań. Co wtorek po każdej kolejce LOTTO Ekstraklasy będzie pojawiał się artykuł z nowego cyklu dotyczącego bezpośrednio występów pierwszej drużyny Kolejorza na krajowych boiskach.