Terminarz młodzieży 2011/2012

Terminarz sezonu 2011/2012 młodzieży Lecha Poznań występującej na co dzień w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy oraz w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych i w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych.

Terminarz Lecha Poznań z ME:

Jesień:

30.07, Lech Poznań – ŁKS Łódź 4:1
06.08, Lech Poznań – Zagłębie Lubin 1:2
13.08, Lech Poznań – GKS Bełchatów 1:1
17.08. Ruch Chorzów – Lech Poznań 1:1
27.08, Lech Poznań – Górnik Zabrze 2:4
03.09, Widzew Łódź – Lech Poznań 2:1
10.09, Wisła Kraków – Lech Poznań 2:4
17.09, Jagiellonia Białystok – Lech Poznań 2:2
24.09, Lech Poznań – Śląsk Wrocław 0:1
02.10, Lech Poznań – Cracovia Kraków 0:0
09.10, ŁKS Łódź – Lech Poznań 0:2
15.10, Korona Kielce – Lech Poznań 1:3
23.10, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 2:1
30.10, Legia Warszawa – Lech Poznań 0:1
05.11, Lech Poznań – Polonia Warszawa 3:1
10.11, Zagłębie Lubin – Lech Poznań 1:1
19.11, Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2

Wiosna:

03.03, Górnik Zabrze – Lech Poznań 2:4
10.03, Lech Poznań – Wisła Kraków 3:0
17.03, Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 0:1
26.03, Śląsk Wrocław – Lech Poznań 2:1
01.04, Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:2
05.04, Lech Poznań – Korona Kielce 1:1
16.04, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 2:2
22.04, Lech Poznań – Legia Warszawa 1:2
30.04, Polonia Warszawa – Lech Poznań 2:1
07.05, Lech Poznań – Widzew Łódź 1:2
12.05, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań 0:2
19.05, GKS Bełchatów – Lech Poznań 4:0
26.05, Lech Poznań – Ruch Chorzów 3:0

Terminarz Lecha Poznań z LJS:

Jesień:

13.08, Lech Poznań – Polonia Kępno 3:0
17.08, Lech Poznań – Polonia Leszno 3:0
24.08, Victoria Września – Lech Poznań 2:6
27.08, Lech Poznań – Warta Poznań 3:1
31.08, Sparta Oborniki – Lech Poznań 0:3
05.09, Lech Poznań – MSP Szamotuły 8:0
10.09, Jarota Jarocin – Lech Poznań 1:1
17.09, Lech Poznań – Poznaniak Poznań 3:0
25.09, Calisia Kalisz – Lech Poznań 0:8
01.10, Lech Poznań – Sparta Złotów 7:0
09.10, Olimpia Koło – Lech Poznań 0:1
15.10, Lech Poznań – Polonia Środa 9:0
29.10, Lech Poznań – Unia Swarzędz 5:1
06.11, Obra Kościan – Lech Poznań 0:0
11.11, Polonia Kępno – Lech Poznań 1:4
16.11, Górnik Konin – Lech Poznań 1:6

Wiosna:

17.03, Lech Poznań – Calisia Kalisz 10:0
24.03, Polonia Leszno – Lech Poznań 0:1
31.03, Lech Poznań – Victoria Września 0:0
05.04, Warta Poznań – Lech Poznań 1:2
14.04, Lech Poznań – Sparta Oborniki 3:1
21.04, MSP Szamotuły – Lech Poznań 2:3
28.04, Lech Poznań – Jarota Jarocin 2:1
12.05, Sparta Złotów – Lech Poznań 0:6
20.05, Lech Poznań – Olimpia Koło (walkower, 3:0)
23.05, Poznaniak Poznań – Lech Poznań 0:5
27.05, Polonia Środa Wielkopolska – Lech Poznań (walkower, 0:3)
02.06. Lech Poznań – Górnik Konin 7:0
07.06, Unia Swarzędz – Lech Poznań 0:1
10.06, Lech Poznań – Obra Kościan 9:0

Terminarz Lecha Poznań z LJM:

Jesień:

13.08, Lech Poznań – Marcinki Kępno 9:1
17.08, Lech Poznań – Polonia Leszno 11:1
27.08, Lech Poznań – Warta I Poznań 4:3
31.08, Amika Wronki – Lech Poznań 3:2
03.09, Lech Poznań – Noteć Czarnków 10:0
07.09, Victoria Września – Lech Poznań 1:3
10.09, Jarota Jarocin – Lech Poznań 0:4
17.09, Lech Poznań – Poznaniak Poznań 3:0
25.09, Włókniarz Kalisz – Lech Poznań 0:7
01.10, Lech Poznań – Nielba Wągrowiec 4:0
09.10, Olimpia Koło – Lech Poznań 0:9
15.10, Lech Poznań – Warta II Poznań 1:2
23.10, Górnik Konin – Lech Poznań 1:3
29.10, Lech Poznań – Centra Ostrów Wielkopolski 6:1
11.11, Marcinki Kępno – Lech Poznań 0:2
19.11, Przemysław Poznań – Lech Poznań 0:4

Wiosna:

18.03, Centra Ostrów Wielkopolski – Lech Poznań 1:2
24.03, Polonia Leszno – Lech Poznań 0:1
31.03, Lech Poznań – Victoria Września 5:0
04.04, Warta I Poznań – Lech Poznań 1:2
14.04, Lech Poznań – Amika Wronki 3:0
21.04, Noteć Czarnków – Lech Poznań 2:5
28.04, Lech Poznań – Jarota Jarocin 4:0
01.05, Poznaniak Poznań – Lech Poznań (walkower, 0:3)
05.05, Lech Poznań – Włókniarz Kalisz 5:0
08.05, Nielba Wągrowiec – Lech Poznań 1:5
19.05, Lech Poznań – Olimpia Koło 4:1
26.05, Warta II Poznań – Lech Poznań 0:0
02.06, Lech Poznań – Górnik Konin 5:0
10.06, Lech Poznań – Przemysław Poznań 1:0