Terminarz młodzieży 2012/2013

Terminarz sezonu 2012/2013 młodzieży Lecha Poznań występującej na co dzień w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych i w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych oraz Makroregionalnej Lidze Juniorów Starszych i Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych.

Terminarz Lecha Poznań z ME:

Jesień:

18.08, Ruch – Lech 0:2
23.08, Lech – Korona 0:1
27.08, Lech – Polonia 0:2
01.09, Górnik – Lech 1:0
08.09, Lech – Ruch 5:1
12.08, Śląsk – Lech 0:0
18.09, Lech – GKS 2:1
22.09. Pogoń – Lech 1:3
01.10, Lech – Lechia 0:0
06.10, Piast – Lech 0:2
14.10, Polonia – Lech 1:4
20.10, Lech – Zagłębie 4:1
27.10, Jagiellonia – Lech 2:1
05.11, Lech – Wisła 2:1
10.11, Lech – Widzew 2:0
17.11, Legia – Lech 1:1
24.11, Lech – Podbeskidzie 5:0

Wiosna:

23.03, Lech – Śląsk 2:1
30.03, Lech – Pogoń 2:1
07.04, Lechia – Lech 1:1
10.04, Lech – Górnik 2:1
13.04, Lech – Piast 2:1
17.04, GKS – Lech 2:0
21.04, Zagłębie – Lech 0:0
26.04, Lech – Jagiellonia 3:0 (walkower)
04.05, Wisła – Lech 4:5
11.05, Widzew – Lech 0:1
15.05, Lech – Legia 0:3
26.05, Podbeskidzie – Lech 2:3
01.06, Korona – Lech 3:1

Jesienny terminarz Lecha Poznań z LJS:

18.08, Lech Poznań – Piast Kobylnica 7:0
24.08, Lech Poznań – Unia Swarzędz 6:1
29.08, Sparta Złotów – Lech Poznań 0:3
01.09, Lech Poznań – Polonia Piła 4:1
09.09, Victoria Września – Lech Poznań 1:3
15.09, Lech Poznań – MSP Szamotuły 3:0
22.09, Lider Swarzędz – Lech Poznań 4:4
30.09, Piast Kobylnica – Lech Poznań 0:6
07.10, Unia Swarzędz – Lech Poznań 2:4
17.10, Lech Poznań – Sparta Złotów 7:0
20.10, Polonia Piła – Lech Poznań 0:3
24.10, MSP Szamotuły – Lech Poznań 0:4
27.10, Lech Poznań – Victoria Września 5:1
10.11, Lech Poznań – Lider Swarzędz 4:0

Wiosenny terminarz Lecha Poznań z LJS:

06.04, Lech Poznań – Arka Gdynia 0:1
13.04, Bałtyk Koszalin – Lech Poznań 0:2
20.04, Lech Poznań – Elana Toruń 12:0
23.04, Warta Poznań – Lech Poznań 0:0
28.04, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 2:3
01.05, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:0
07.05, Lech Poznań – Warta Poznań 2:1
11.05, Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz 3:1
15.05, Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań 0:1
19.05, Arka Gdynia – Lech Poznań 1:1
25.05, Lech Poznań – Bałtyk Koszalin 3:0
30.05, Elana Toruń – Lech Poznań 1:9
02.06, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 2:1
08.06, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:3

Jesienny terminarz Lecha Poznań I z LJM:

18.08, Lech I Poznań – Victoria Września 4:0
24.08, Lech I Poznań – Przemysław Poznań 13:1
29.08, Nielba Wągrowiec – Lech I Poznań 0:10
01.09, Lech I Poznań – Lech II Poznań 4:0
08.09, MUKS Wolsztyn – Lech I Poznań 0:6
15.09, Lech I Poznań – Błękitni Wronki 2:1
21.09, Warta II Poznań – Lech I Poznań 0:2
29.09, Victoria Września – Lech I Poznań 0:11
06.10, Przemysław Poznań – Lech I Poznań 1:4
13.10, Lech I Poznań – Nielba Wągrowiec 5:0
20.10, Lech II Poznań – Lech I Poznań 0:3
27.10, Lech I Poznań – MUKS Wolsztyn 14:0
03.11, Błękitni Wronki – Lech I Poznań 1:2
10.11, Lech I Poznań – Warta II Poznań 3:0

Jesienny terminarz Lecha Poznań II z LJM:

18.08, Lech II Poznań – MUKS Wolsztyn 4:1
26.08, Błękitni Wronki – Lech II Poznań 0:2
29.08, Lech II Poznań – Warta II Poznań 3:2
01.09, Lech I Poznań – Lech II Poznań 4:0
08.09, Lech II Poznań – Przemysław Poznań 2:0
15.09, Nielba Wągrowiec – Lech II Poznań 0:5
22.09, Lech II Poznań – Victoria Września 2:0
29.09, MUKS Wolsztyn – Lech II Poznań 2:5
06.10, Lech II Poznań – Błękitni Wronki 6:1
13.10, Warta II Poznań – Lech II Poznań 2:4
20.10, Lech II Poznań – Lech I Poznań 0:3
27.10, Przemysław Poznań – Lech II Poznań 1:6
03.11, Lech II Poznań – Nielba Wągrowiec 1:2
11.11, Victoria Września – Lech II Poznań 0:3

Wiosenny terminarz Lecha Poznań z LJM:

06.04, Lech Poznań – Arka Gdynia 1:2
13.04, Bałtyk Koszalin – Lech Poznań 2:3
20.04, Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz 5:1
23.04, Warta Poznań – Lech Poznań 3:2
28.04, Salos Szczecin – Lech Poznań 1:3
01.05, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:1
07.05, Lech Poznań – Warta Poznań 4:1
11.05, Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz 2:3
15.05, Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań 1:0
19.05, Arka Gdynia – Lech Poznań 0:3
25.05, Lech Poznań – Bałtyk Koszalin 4:2
30.05, Chemik Bydgoszcz – Lech Poznań 2:2
01.06, Lech Poznań – Salos Szczecin 5:0
08.06, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:4