Terminarz młodzieży 2013/2014

Wyniki sezonu 2013/2014 młodzieży Lecha Poznań występującej na co dzień w rozgrywkach III-ligi, w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych, w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych oraz w Centralnej Lidze Juniorów + dodatkowo terminarz A-klasy (grupa: Poznań I).

>> Terminarz i wyniki młodzieży 2012/2013
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2011/2012

Wyniki III-ligi 2013/2014 (grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska):

03.08, Lech II Poznań – Grom Plewiska 1:1
10.08, Lech II Poznań – Centra Ostrów Wlkp. 4:0
15.08, Lech II Poznań – Notecianka Pakość 1:0
18.08, Lech II Poznań – Fogo Luboń 4:1
24.08, Lech II Poznań – Włocłavia Włocławek 2:1
31.08, Wda Świecie – Lech II Poznań 5:2
08.09, Lech II Poznań – Unia Swarzędz 1:0
14.09, GKS Dopiewo – Lech II Poznań 2:3
21.09, Lech II Poznań – Polonia Środa Wielkopolska 4:3
28.09, Lech II Poznań – Start Warlubie 1:0
05.10, Sokół Kleczew – Lech II Poznań 1:0
12.10, Lech II Poznań – Polonia Leszno 3:1
19.10, Elana Toruń – Lech II Poznań 0:3
23.10, Sokół Pniewy – Lech II Poznań 1:1 k.3:4 – (OPP)
26.10, Lech II Poznań – Unia Solec Kujawski 0:1
02.11, Nielba Wągrowiec – Lech II Poznań 1:0
10.11, Lech II Poznań – Pogoń Mogilno 3:0
16.11, Cuiavia Inowrocław – Lech II Poznań 2:0
23.11, Grom Plewiska – Lech II Poznań 1:1 – awansem z rundy wiosennej

08.03, Fogo Luboń – Lech II Poznań 1:2 – (OPP)
15.03, Centra Ostrów Wielkopolski – Lech II Poznań 4:0
22.03, Notecianka Pakość – Lech II Poznań 2:3
29.03, Fogo Luboń – Lech II Poznań 2:3
05.04, Włocławia Włocławek – Lech II Poznań 1:3
12.04, Lech II Poznań – Wda Świecie 5:2
16.04, Unia Swarzędz – Lech II Poznań 0:2
26.04, Polonia Środa Wlkp. – Lech II Poznań 2:0
01.05, Start Warlubie – Lech II Poznań 3:2
04.05, Lech II Poznań – Lech Poznań Oldboje 5:2 – (OPP)
07.05, Lech II Poznań – GKS Dopiewo 2:2
10.05, Polonia Leszno – Lech II Poznań 1:2
14.05, Unia Swarzędz – Lech II Poznań 3:0 – (OPP)
17.05, Lech II Poznań – Elana Toruń 0:1
21.05, Sokół Kleczew – Lech II Poznań 1:0
24.05, Unia Solec Kujawski – Lech II Poznań 4:2
28.05, Lech II Poznań – Nielba Wągrowiec 5:2
31.05, Pogoń Mogilno – Lech II Poznań 3:0
07.06, Lech II Poznań – Cuiavia Inowrocław 8:1

Wyniki Centralnej Ligi Juniorów Starszych 2013/2014 (grupa 2) i MPJS 2014:

17.08, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:1
25.08, Polonia Leszno – Lech Poznań 1:4
31.08, Lech Poznań – Arka Gdynia 1:0
15.09, Warta Poznań – Lech Poznań 2:1
21.09, Lech Poznań – AP Pogoń Szczecin 4:1
29.09, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 2:5
06.10, Elana Toruń – Lech Poznań 2:8
19.10, Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz 3:2
25.10, Bałtyk Gdynia – Lech Poznań 0:3
30.10, Lech Poznań – Bałtyk Koszalin 3:0
09.11, Lider Włocławek – Lech Poznań 0:3

15.03, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:2
22.03, Lech Poznań – Polonia Leszno 4:0
30.03, Arka Gdynia – Lech Poznań 2:0
05.04, Lech Poznań – Warta Poznań 2:1
13.04, AP Pogoń Szczecin – Lech Poznań 2:4
27.04, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 2:3
07.05, Lech Poznań – Elana Toruń 4:1
10.05, Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań 1:4
18.05, Lech Poznań – Bałtyk Gdynia 5:1
25.05, Bałtyk Koszalin – Lech Poznań 0:4
01.06, Lech Poznań – Lider Włocławek 8:0

05.06, Legia Warszawa – Lech Poznań 2:2 (1/4 MPJS)
08.06, Lech Poznań – Legia Warszawa 3:0 (1/4 MPJS – rewanż)
15.06, Wisła Kraków – Lech Poznań 5:1 (1/2 MPJS)
19.06, Lech Poznań – Wisła Kraków 1:1 (1/2 MPJS – rewanż)

Wyniki Centralnej Ligi Juniorów Młodszych 2013/2014 (grupa 2) i MPJM 2014:

22.03, Lech Poznań – Pogoń Mogilno 3:0
30.03, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:4
05.04, Lech Poznań – Arka Gdynia 0:0
13.04, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 2:4
17.04, Lech Poznań – AP Pogoń Szczecin 1:0
26.04, Lech Poznań – Warta Poznań 3:1
30.04, Wda Świecie – Lech Poznań 0:1
07.05, Pogoń Mogilno – Lech Poznań 1:7
11.05, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:1
17.05, Arka Gdynia – Lech Poznań 0:3
25.05, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 4:0
31.05, AP Pogoń Szczecin – Lech Poznań 1:4
04.06, Warta Poznań – Lech Poznań 2:1
07.06, Lech Poznań – Wda Świecie 2:0

12.06, Lech Poznań – Hutnik Kraków 2:0 (MPJM)
14.06, Lech Poznań – Górnik Zabrze 4:1 (MPJM)
16.06, Lech Poznań – Concordia Elbląg 1:3 (MPJM)

Wyniki Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych 2013/2014:

18.08, Sparta Konin – Lech II Poznań 0:4
24.08, Lech II Poznań – Unia Swarzędz 1:1
01.09, Rawia Rawicz – Lech Poznań 0:4
07.09, Lech II Poznań – Promień Opalenica 3:1
14.09, Warta II Poznań – Lech II Poznań 2:2
21.09, Lech II Poznań – LKS Gołuchów 6:0
29.09, Lider Swarzędz – Lech II Poznań 2:2
06.10, Calisia Kalisz – Lech II Poznań 1:2
20.10, Sokół Chwałkowo – Lech II Poznań 1:6
26.10, Lech II Poznań – MSP Szamotuły 1:4
03.11, Victoria Września – Lech II Poznań 1:6
09.11, Lech II Poznań – Noteć Czarnków 5:1
16.11, Lech II Poznań – Jarota Jarocin 5:1

29.03, Lech II Poznań – Sparta Konin 0:1
05.04, Unia Swarzędz – Lech II Poznań 2:3
12.04, Lech II Poznań – Rawia Rawicz 4:1
22.04, Lech II Poznań – Warta II Poznań 1:0
27.04, LKS Gołuchów – Lech II Poznań 1:6
01.05, Promień Opalenica – Lech II Poznań 2:2
03.05, Lech II Poznań – Lider Swarzędz 6:1
10.05, Lech II Poznań – Calisia Kalisz 6:1
17.05, Jarota Jarocin – Lech II Poznań 1:0
24.05, Lech II Poznań – Sokół Chwałkowo 12:1
31.05, MSP Szamotuły – Lech II Poznań 1:2
08.06, Lech II Poznań – Victoria Września 3:1
15.06, Noteć Czarnków – Lech II Poznań 0:5

Wyniki Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych 2013/2014 (grupa 1):

24.08, Lech II Poznań – Olimpia Koło 4:0
28.08, Stal Pleszew – Lech II Poznań 0:2
31.08, Marcinki Kępno – Lech II Poznań 3:0 (walkower)
07.09, Centra Ostrów Wlkp. – Lech II Poznań 1:7
14.09, Lech II Poznań – Górnik Konin 7:0
22.09, Włókniarz Kalisz – Lech II Poznań 2:4
28.09, Lech II Poznań – Warta I Poznań 0:1
05.10, Lech II Poznań – Stal Pleszew 2:1
13.10, Olimpia Koło – Lech II Poznań 0:3
19.10, Lech II Poznań – Marcinki Kępno 1:2
26.10, Lech II Poznań – Centra Ostrów Wlkp. 11:0
29.10, Warta I Poznań – Lech II Poznań 2:5
03.11, Górnik Konin – Lech II Poznań 1:5
09.11, Lech II Poznań – Włókniarz Kalisz 6:0

29.03, Lech II Poznań – Stal Pleszew 1:0
06.04, Olimpia Koło – Lech II Poznań 1:1
12.04, Lech II Poznań – Marcinki Kępno 5:0
17.04, Lech II Poznań – Centra Ostrów Wlkp. 5:0
22.04, Górnik Konin – Lech II Poznań 1:4
26.04, Lech II Poznań – Włókniarz Kalisz 9:0
01.05, Lech II Poznań (pauza)
04.05, Stal Pleszew – Lech II Poznań 0:4
10.05, Lech II Poznań – Olimpia Koło 4:0
17.05, Marcinki Kępno – Lech II Poznań 4:7
24.05, Centra Ostrów Wlkp. – Lech II Poznań 0:11
31.05, Lech II Poznań – Górnik Konin 7:0
07.06, Włókniarz Kalisz – Lech II Poznań 0:4
15.06, Lech II Poznań (pauza)

Wyniki Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych 2013/2014 (grupa 2):

17.08, Polonia Środa Wlkp. – Lech I Poznań 0:4
24.08, Lech I Poznań – Polonia Leszno 13:0
01.09, Nielba Wągrowiec – Lech I Poznań 1:9
14.09, Lech I Poznań – Jarota Jarocin 11:0
22.09, Lech I Poznań – Warta II Poznań 2:0
25.09, Błękitni Wronki – Lech I Poznań 0:1
28.09, Lech I Poznań – Przemysław Poznań 7:0
05.10, Lech I Poznań – Polonia Środa Wlkp. 8:0
12.10, Polonia Leszno – Lech I Poznań 0:7
19.10, Lech I Poznań – Nielba Wągrowiec 8:0
26.10, Lech I Poznań – Błękitni Wronki 3:0
06.11, Jarota Jarocin – Lech I Poznań 0:4
10.11, Warta II Poznań – Lech I Poznań 0:1
17.11, Przemysław Poznań – Lech I Poznań 0:6

(Po rundzie jesiennej i po wywalczeniu awansu piłkarze tej drużyny wiosną zagrają w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych)

Terminarz Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych 2013/2014 (grupa mistrzowska):

29.03, Lech III Poznań – Lech IV Poznań 4:0
05.04, Lech III Poznań – Akademia Reissa Poznań 1:2
12.04, Lech III Poznań – Kotwica Kórnik 3:0
22.04, Wielkopolska Komorniki – Lech III Poznań 0:9
26.04, Lech III Poznań – Warta III Poznań 5:1
30.04, Sokół Rakoniewice – Lech III Poznań 0:10
07.05, Lech III Poznań – Canarinhos Skórzewo 4:0
10.05, Lech IV Poznań – Lech III Poznań 0:6
17.05, Akademia Reissa Poznań – Lech III Poznań 0:4
31.05, Canarinhos Skórzewo – Lech III Poznań 2:3
04.06, Kotwica Kórnik – Lech III Poznań 2:2
07.06, Lech III Poznań – Wielkopolska Komorniki 3:0
14.06, Warta III Poznań – Lech III Poznań 4:1
21.06, Lech III Poznań – Sokół Rakoniewice (przełożony)

Terminarz Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych 2013/2014 (grupa mistrzowska):

29.03, Lech III Poznań – Lech IV Poznań 4:0
05.04, Lech IV Poznań – Kotwica Kórnik 1:1
12.04, Canarinhos Skórzewo – Lech IV Poznań 0:4
17.04, Wielkopolska Komorniki – Lech IV Poznań 1:10
22.04, Warta III Poznań – Lech IV Poznań 0:2
26.04, Lech IV Poznań – Sokół Rakoniewice 5:2
30.04, Akademia Reissa Poznań – Lech IV Poznań 1:1
10.05, Lech IV Poznań – Lech III Poznań 0:6
17.05, Kotwica Kórnik – Lech IV Poznań 2:1
24.05, Lech IV Poznań – Canarinhos Skórzewo 2:0
01.06, Lech IV Poznań – Wielkopolska Komorniki 4:0
07.06, Lech IV Poznań – Warta III Poznań 1:1
14.06, Sokół Rakoniewice – Lech IV Poznań 0:3
21.06, Lech IV Poznań – Akademia Reissa Poznań 0:4

—-

Terminarz A-klasy 2013/2014 (grupa: Poznań I):

17.08, DWL – Orkan Jarosławiec 4:2
25.08, Orkan Działyń – DWL 0:5
31.08, DWL – Maratończyk Brzeźno 1:0
07.09, LKS Kicin – DWL 0:2
15.09, DWL – FC Poznań 7:0
21.09, KS Gniezno – DWL 2:1
29.09, DWL – Zawisza Dolsk 4:2
05.10, Pogoń Książ Wlkp – DWL 0:1
12.10, DWL – Przemysław Poznań 2:1
20.10, Concordia Mur. Goślina – DWL 2:1
27.10, DWL – Czarni Czerniejewo 3:0
03.11, SKS 13 Poznań – DWL 3:1
10.11, DWL – Polonia II Środa Wlkp. 4:2

30.03, Orkan Jarosławiec – DWL 2:4
06.04, DWL – Orkan Działyń 9:0
13.04, Maratończyk Brzeźno – DWL 0:4
19.04, DWL – LKS Kicin 4:0
27.04, FC Poznań – DWL 0:4
01.05, Czarni Czerniejewo – DWL 1:1
04.05, DWL – KS Gniezno 2:2
10.05, Zawisza Dolsk – DWL 1:4
18.05, DWL – Pogoń Książ Wlkp. 5:0
25.05, Przemysław Poznań – DWL 1:2
04.06, DWL – Concordia Mur. Goślina 0:1
15.06, DWL – SKS 13 Poznań 6:1
22.06, Polonia II Środa Wlkp. – DWL 4:0