Terminarz młodzieży 2014/2015

Wyniki i terminarz sezonu 2014/2015 młodzieży Lecha Poznań występującej na co dzień w rozgrywkach III-ligi, w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych, w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych oraz w Centralnej Lidze Juniorów + dodatkowo terminarz A-klasy (grupa: Poznań II).

Wyniki III-ligi 2014/2015 (grupa kujawsko-pomorsko-wielkopolska):

09.08, Sparta Brodnica – Lech II Poznań 1:0
17.08, Lech II Poznań – Wda Świecie 0:1
23.08, Unia Solec Kujawski – Lech II Poznań 1:2
31.08, Lech II Poznań – Nielba Wągrowiec 0:1
06.09, Start Warlubie – Lech II Poznań 2:0
10.09, Lech II Poznań – Sokół Kleczew 0:2
13.09, Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lech II Poznań 1:1
17.09, Orkan Objezierze – Lech II Poznań 0:4 (OPP)
21.09, Lech II Poznań – Ostrovia Ostrów Wlkp. 0:1
01.10, Włocławia Włocławek – Lech II Poznań 0:3
04.10, Lech II Poznań – Victoria Września 5:0
08.10, KS 1920 Mosina – Lech II Poznań 0:5 (OPP)
12.10, Polonia Środa Wlkp. – Lech II Poznań 2:4
18.10, Lech II Poznań – Warta Poznań 4:2
25.10, Chełminianka Chełmno – Lech II Poznań 0:5
02.11, Lech II Poznań – Pogoń Mogilno 2:1
08.11, Unia Swarzędz – Lech II Poznań 1:1
11.11, Centra Ostrów Wielkopolski – Lech II Poznań 2:1
16.11, Lech II Poznań – Jarota Jarocin 3:1
22.11, Lech II Poznań – Sparta Brodnica 3:0
27.11, Lech II Poznań – Tarnovia Tarnowo Podgórne 3:0 (OPP)

13.03, Lech Poznań Oldboje – Lech II Poznań 10:0 (OPP)
21.03, Wda Świecie – Lech II Poznań 1:2
28.03, Lech II Poznań – Unia Solec Kujawski 3:0
04.04, Nielba Wągrowiec – Lech II Poznań 1:2
12.04, Lech II Poznań – Start Warlubie 1:0
15.04, Sparta Oborniki – Lech II Poznań 0:2 (OPP)
18.04, Sokół Kleczew – Lech II Poznań 1:0
26.04, Lech II Poznań – Tarnovia Tarnowo Podgórne 7:0
29.04, Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Lech II Poznań 2:2
02.05, Lech II Poznań – Włocłavia Włocławek 5:0
06.05, Polonia Środa Wlkp. – Lech II Poznań 3:1 (OPP)
09.05, Victoria Września – Lech II Poznań 2:5
13.05, Lech II Poznań – Polonia Środa Wielkopolska 2:2
16.05, Warta Poznań – Lech II Poznań 1:0
20.05, Lech II Poznań – Chełminianka Chełmno 6:1
23.05, Pogoń Mogilno – Lech II Poznań 1:1
31.05, Lech II Poznań – Unia Swarzędz 0:1
04.06, Lech II Poznań – Centra Ostrów Wielkopolski 1:1
07.06, Jarota Jarocin – Lech II Poznań 1:2

Wyniki Centralnej Ligi Juniorów Starszych 2014/2015 (grupa zachodnia):

17.08, Lech Poznań – KS Stilon Gorzów Wlkp. 6:2
21.08, Bałtyk Koszalin – Lech Poznań 1:2
27.08, Lech Poznań – Arka Gdynia 4:2
31.08, Lech Poznań – Ruch Chorzów 2:1
07.09, Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań 3:1
13.09, Lech Poznań – Odra Opole 3:2
20.09, Zagłębie Lubin – Lech Poznań 1:4
27.09, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:1
05.10, Warta Poznań – Lech Poznań 0:3
12.10, Lech Poznań – UKP Zielona Góra 4:0
19.10, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 3:3
25.10, Lech Poznań – Górnik Zabrze 7:3
05.11, Olimpia Grudziądz – Lech Poznań 0:5
08.11, Lech Poznań – MKS Kluczbork 6:0
16.11, Śląsk Wrocław – Lech Poznań 3:2
29.11, KS Stilon Gorzów Wlkp – Lech Poznań 1:8
04.12, Arka Gdynia – Lech Poznań 0:0

07.03, Lech Poznań – Bałtyk Koszalin 4:2
15.03, Ruch Chorzów – Lech Poznań 0:3
18.03, Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz 0:0
29.03, Odra Opole – Lech Poznań 0:3
04.04, Lech Poznań – Zagłębie Lubin 6:0
11.04, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:1
18.04, Lech Poznań – Warta Poznań 3:0
26.04, UKP Zielona Góra – Lech Poznań 0:1
30.04, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 2:1
09.05, Górnik Zabrze – Lech Poznań 2:1
14.05, Lech Poznań – Olimpia Grudziądz 4:2
23.05, MKS Kluczbork – Lech Poznań 0:2
30.05, Lech Poznań – Śląsk Wrocław 1:4

06.06, Polonia Warszawa – Lech Poznań 1:0 (1/2 CLJS)
10.06, Lech Poznań – Polonia Warszawa 1:0 k. 4:2 (1/2 CLJS – rewanż)
17.06, Legia Warszawa – Lech Poznań 3:0 (Finał CLJS)
20.06, Lech Poznań – Legia Warszawa 2:3 (Finał CLJS – rewanż)

Wyniki Centralnej Ligi Juniorów Młodszych 2014/2015 (grupa B – woj. Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie):

22.03, Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz 7:1
29.03, Bałtyk Koszalin – Lech Poznań 2:5
02.04, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 7:1
18.04, Lech Poznań – Warta Poznań 2:0
10.05, Lech Poznań – Bałtyk Koszalin 8:1
13.05, Elana Toruń – Lech Poznań 1:4
17.05, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:5
20.05, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:1
24.05, Lech Poznań – Arka Gdynia 9:0
28.05, Arka Gdynia – Lech Poznań 4:4
31.05, Warta Poznań – Lech Poznań 0:1
03.06, Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań 1:2
06.06, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:5
10.06, Lech Poznań – Elana Toruń 3:2

19.06, Lech Poznań – Górnik Zabrze 2:0 (1. kolejka MPJM)
21.06, Lech Poznań – Polonia Warszawa 2:1 (2. kolejka MPJM)
23.06, Lech Poznań – Progres Kraków 4:1 (3. kolejka MPJM)

Wyniki rundy jesiennej I-ligi wojewódzkiej B1 2014/2015 – (grupa II, juniorzy młodsi):

* – Lech Poznań (juniorzy młodsi) po zajęciu jesienią 1. miejsca w grupie wiosną będzie rywalizował w CLJM

16.08, Polonia Leszno – Lech Poznań 0:0
27.08, Lech Poznań – Canarinhos Skórzewo 7:0
03.09, Błękitni Wronki – Lech Poznań 0:8
06.09, Lech Poznań – Nielba Wągrowiec 7:0
10.09, Lech Poznań – Jarota Jarocin 12:1
13.09, Warta II Poznań – Lech Poznań 0:7
21.09, Lech Poznań – Polonia Środa Wlkp. 3:1
27.09, Lech Poznań – Polonia Leszno 6:0
04.10, Jarota Jarocin – Lech Poznań 0:13
11.10, Canarinhos Skórzewo – Lech Poznań 1:7
18.10, Lech Poznań – Błękitni Wronki 6:0
26.10, Nielba Wągrowiec – Lech Poznań 0:3
08.11, Lech Poznań – Warta II Poznań 3:1
15.11, Polonia Środa Wlkp. – Lech Poznań 0:6

Wyniki I-ligi wojewódzkiej A1 2014/2015 – (juniorzy starsi):

16.08, Rawia Rawicz – Lech II Poznań 1:10
23.08, Lech II Poznań – SKS 13 Poznań 8:3
30.08, Polonia Leszno – Lech II Poznań 0:7
06.09, Lech II Poznań – Noteć Czarnków 9:0
14.09, Mieszko Gniezno – Lech II Poznań 0:5
20.09, Lech II Poznań (pauza)
28.09, Lider Swarzędz – Lech II Poznań 1:4
05.10, Calisia Kalisz – Lech II Poznań 2:4
11.10, Lech II Poznań – Jarota Jarocin 5:0
20.10, Górnik Konin – Lech II Poznań 2:2
26.10, Włókniarz Kalisz – Lech II Poznań 0:6
09.11, Unia Swarzędz – Lech II Poznań 1:2
15.11, Lech II Poznań – Sokół Szamocin 2:0

21.03, Lech II Poznań – Rawia Rawicz 4:0
28.03, SKS Poznań – Lech II Poznań 0:2
02.04, Lech II Poznań – Polonia Leszno 0:2
11.04, Noteć Czarnków – Lech II Poznań 0:1
18.04, Lech II Poznań – Mieszko Gniezno 3:0
25.04, Lech II Poznań (pauza)
01.05, Lech II Poznań – Lider Swarzędz 1:3
09.05, Lech II Poznań – Calisia Kalisz 3:0 (walkower)
16.05, Jarota Jarocin – Lech II Poznań 2:2
23.05, Lech II Poznań – Górnik Konin 3:1
30.05, Lech II Poznań – Włókniarz Kalisz 3:2
06.06, Lech II Poznań – Unia Swarzędz 1:2
13.03, Sokół Szamocin – Lech II Poznań 2:1

Wyniki I-ligi wojewódzkiej B1 2014/2015 – (grupa I, juniorzy młodsi):

24.08, Włókniarz Kalisz – Lech II Poznań 0:10
27.08, Lech II Poznań – Górnik Konin 6:0
30.08, Lech II Poznań – Kania Gostyń 3:1
03.09, Lech II Poznań – Warta Poznań 0:0
06.09, Stal Pleszew – Lech II Poznań 1:5
13.09, Lech II Poznań – Ostrovia Ostrów Wlkp. 12:0
20.09, Marcinki Kępno – Lech II Poznań 0:7
27.09, Warta Poznań – Lech II Poznań 3:5
04.10, Lech II Poznań – Włókniarz Kalisz 12:1
11.10, Górnik Konin – Lech II Poznań 2:0
19.10, Kania Gostyń – Lech II Poznań 0:1
25.10, Lech II Poznań – Stal Pleszew 5:0
15.11, Lech II Poznań – Marcinki Kępno 6:0
22.11, Ostrovia Ostrów Wlkp. – Lech II Poznań 2:4

21.03, Lech II Poznań (pauza)
28.03, Lech II Poznań – Włókniarz Kalisz 6:0
02.04, Górnik Konin – Lech II Poznań 1:0
12.04, Kania Gostyń – Lech II Poznań 1:2
18.04, Lech II Poznań – Stal Pleszew 2:0
26.04, Ostrovia Ostrów Wlkp. – Lech II Poznań 2:3
09.05, Lech II Poznań (pauza)
12.05, Lech II Poznań – Marcinki Kępno 4:0
16.05, Włókniarz Kalisz – Lech II Poznań 0:9
23.05, Lech II Poznań – Górnik Konin 0:0
30.05, Lech II Poznań – Kania Gostyń 4:0
04.06, Stal Pleszew – Lech Poznań 0:1
07.06, Lech II Poznań – Ostrovia Ostrów Wlkp. 16:0
13.06, Marcinki Kępno – Lech II Poznań 1:4

Wyniki I-ligi wojewódzkiej B1 2014/2015 – (grupa mistrzowska, juniorzy młodsi):

28.03, Lech III Poznań – Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:1
22.04, Lech IV Poznań – Lech III Poznań 2:4
25.04, Lech III Poznań – Mieszko Gniezno 19:0
28.04, Kotwica Kórnik – Lech III Poznań 0:4
01.05, Lech III Poznań – Orkan Konarzewo 9:0
09.05, Poznaniak II Poznań – Lech III Poznań 0:4
16.05, Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lech III Poznań 1:4
20.05, Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – Lech III Poznań 2:2
30.05, Lech III Poznań – Lech IV Poznań 4:0
04.06, Lech III Poznań – Kotwica Kórnik 5:0
07.06, Mieszko Gniezno – Lech III Poznań (odwołany)
18.06, Lech III Poznań – Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 6:1
20.06, Lech III Poznań – Poznaniak II Poznań 5:0
23.06, Orkan Konarzewo – Lech III Poznań 0:3

Wyniki I-ligi wojewódzkiej B1 2014/2015 – (grupa mistrzowska, juniorzy młodsi):

28.03, Lech IV Poznań – Mieszko Gniezno 2:0
01.04, Lech IV Poznań – Kotwica Kórnik 1:3
18.04, Orkan Konarzewo – Lech IV Poznań 0:2
22.04, Lech IV Poznań – Lech III Poznań 2:4
25.04, Lech IV Poznań – Poznaniak II Poznań 2:2
30.04, Lech IV Poznań – Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:0
09.05, Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – Lech IV Poznań 1:1
17.05, Mieszko Gniezno – Lech IV Poznań 0:5
23.05, Kotwica Kórnik – Lech IV Poznań 4:1
30.05, Lech III Poznań – Lech IV Poznań 4:0
03.06, Lech IV Poznań – Orkan Konarzewo 4:0
07.06, Poznaniak II Poznań – Lech IV Poznań 2:2
13.06, Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lech IV Poznań 0:1
20.06, Lech IV Poznań – Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 13:0

Wyniki A-klasy 2014/2015 (grupa I, Poznań):

23.08, DWL – Przemysław Poznań 5:2
30.08, DWL – Zawisza Dolsk 1:0
03.09, Orkan Jarosławiec – DWL 5:1 (OPP)
06.09, DWL – KS Gniezno 2:0
14.09, DWL – Jurand Koziegłowy 3:0
21.09, Czarni Czerniejewo – DWL 1:2
28.09, DWL – Polonia II Środa Wlkp. 1:4
04.10, Pogoń Książ Wlkp. – DWL 0:2
11.10, DWL – KS Łopuchowo 3:1
19.10, Maratończyk Brzeźno – DWL 0:1
28.10, LKS Kicin – DWL 0:6
08.11, DWL – Clescevia Kleszczewo 2:1
16.11, Orkan Jarosławiec – DWL 3:2
22.11, DWL – Las Puszczykowo 9:0

21.03, Przemysław Poznań – DWL 2:8
28.03, Zawisza Dolsk – DWL 1:3
11.04, KS Gniezno – DWL 0:3 (walkower)
18.04, Jurand Koziegłowy – DWL 1:2
26.04, DWL – Czarni Czerniejewo 2:0
01.05, Polonia II Środa Wlkp. – DWL 2:3
10.05, DWL – Pogoń Książ Wlkp. 2:0
16.05, KS Łopuchowo – DWL 0:2
23.05, DWL – Maratończyk Brzeźno 1:2
30.05, DWL – LKS Kicin 7:0
06.06, Las Puszczykowo – DWL 2:3
14.06, Clescevia Kleszczewo – DWL 0:5
20.06, DWL – Orkan Jarosławiec 4:0