Terminarz młodzieży

Wyniki i terminarz sezonu 2016/2017 młodzieży Lecha Poznań występującej na co dzień w rozgrywkach III-ligi, w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych, w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych oraz w Centralnej Lidze Juniorów.

>> Terminarz i wyniki młodzieży 2015/2016
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2014/2015
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2013/2014
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2012/2013
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2011/2012


Terminarz grupy 2 III-ligi i Okręgowego Pucharu Polski 2016/2017:

06.08, Pogoń II Szczecin – Lech II Poznań 0:1
13.08, Świt Skolwin – Lech II Poznań 0:1
20.08, Lech II Poznań – KS Chwaszczyno 2:1
27.08, Jarota Jarocin – Lech II Poznań 2:1
10.09, Wda Świecie – Lech II Poznań 0:4
18.09, Lech II Poznań – GKS Przodkowo 0:3
25.09, KKS Kalisz – Lech II Poznań 2:1
28.09, LZS Otorowo – Lech II Poznań 1:17 (OPP)
02.10, Lech II Poznań – Sokół Kleczew 1:3
08.10, Leśnik Manowo – Lech II Poznań 0:5
15.10, Lech II Poznań – Górnik Konin 1:1
19.10, Zieloni Lubosz – Lech II Poznań 0:3 (OPP)
22.10, Pogoń Lębork – Lech II Poznań 0:4
26.10, Gwardia Koszalin – Lech II Poznań 2:1
29.10, Lech II Poznań – Chemik Bydgoszcz 3:1
05.11, Bałtyk Gdynia – Lech II Poznań 1:2
12.11, Lech II Poznań – Elana Toruń 1:0
19.11, Polonia Środa Wielkopolska – Lech II Poznań 1:1
26.11, Lech II Poznań – Vineta Wolin 4:0

04.03, Warta Międzychód – Lech II Poznań 4:4 k.3:4 (OPP)
11.03, Lech II Poznań – Pogoń II Szczecin 1:0
18.03, Lech II Poznań – Świt Skolwin 4:0
25.03, KS Chwaszczyno – Lech II Poznań 2:1
01.04, Lech II Poznań – Jarota Jarocin 5:1
05.04, Błękitni Wronki – Lech II Poznań 1:5 (OPP)
08.04, Lech II Poznań – Gwardia Koszalin 0:1
12.04, Lech II Poznań – Wda Świecie 1:0
19.04, Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lech II Poznań 2:1 (OPP)
22.04, GKS Przodkowo – Lech II Poznań 1:1
29.04, Lech II Poznań – KKS Kalisz 3:0
03.05, Sokół Kleczew – Lech II Poznań 1:6
06.05, Lech II Poznań – Leśnik Manowo 4:0
13.05, Górnik Konin – Lech II Poznań 2:2
20.05, Lech II Poznań – Pogoń Lębork 2:0
27.05, Chemik Bydgoszcz – Lech II Poznań godz. 16:00
03.06, Lech II Poznań – Bałtyk Gdynia godz. 12:00
10.06, Elana Toruń – Lech II Poznań godz. 15:00
15.06, Lech II Poznań – Polonia Środa Wlkp. godz. 15:00
18.06, Vineta Wolin – Lech II Poznań godz. 15:00

Terminarz Centralnej Ligi Juniorów Starszych 2016/2017 (grupa zachodnia):

20.08, Gwarek Zabrze – Lech Poznań 0:3
24.08, Salos Szczecin – Lech Poznań 1:3
04.09, Śląsk Wrocław – Lech Poznań 2:2
10.09, Lech Poznań – FC Wrocław Academy 4:1
14.09, Lech Poznań – Bałtyk Koszalin 1:0
18.09, Gryf Słupsk – Lech Poznań 1:7
21.09, Lech Poznań – Warta Poznań 5:0
24.09, Lech Poznań – Falubaz Zielona Góra 3:0
01.10, Piast Gliwice – Lech Poznań 2:1
08.10, Lech Poznań – Górnik Zabrze 3:3
15.10, Miedź Legnica – Lech Poznań 0:1
19.10, Arka Gdynia – Lech Poznań 2:6
22.10, Lech Poznań – Zagłębie Lubin 4:0
05.11, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 0:0
13.11, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 4:1
19.11, Lech Poznań – Salos Szczecin 3:0
27.11, Warta Poznań – Lech Poznań 0:4

01.03, Lech Poznań – Gwarek Zabrze 7:1
19.03, Bałtyk Koszalin – Lech Poznań 0:1
25.03, Lech Poznań – Śląsk Wrocław 3:0
01.04, FC Wrocław Academy – Lech Poznań 0:4
08.04, Lech Poznań – Gryf Słupsk 7:1
12.04, Falubaz Zielona Góra – Lech Poznań 0:6
22.04, Lech Poznań – Piast Gliwice 1:0
30.04, Górnik Zabrze – Lech Poznań 2:2
06.05, Lech Poznań – Miedź Legnica 0:1
13.05, Zagłębie Lubin – Lech Poznań 2:1
20.05, Lech Poznań – Arka Gdynia 3:2
27.05, Lechia Gdańsk – Lech Poznań godz. 12:00
03.06, Lech Poznań – Pogoń Szczecin godz. 12:00

Terminarz I-ligi wojewódzkiej A1 juniorów starszych 2016/2017:

13.08, Polonia Leszno – Lech II Poznań 0:2
20.08, Lech II Poznań – Mieszko Gniezno 5:0
24.08, Lider Swarzędz – Lech II Poznań 1:16
27.08, Centra Ostrów Wlkp. – Lech II Poznań 2:5
03.09, Lech II Poznań – Canarinhos Skórzewo 8:0
10.09, Kotwica Kórnik – Lech II Poznań 2:2
18.09, Lech II Poznań – Jarota Jarocin 3:4
25.09, Helios Czempiń – Lech II Poznań 1:7
01.10, Lech II Poznań – Górnik Konin 1:3
09.10, Włókniarz Kalisz – Lech II Poznań 0:4
15.10, Lech II Poznań – Unia Swarzędz 3:0
23.10, Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lech II Poznań 3:1
29.10, Lech II Poznań – Stal Pleszew 7:0
05.11, Sokół Szamocin – Lech II Poznań 2:2
12.11, Przemysław Poznań – Lech II Poznań 1:3

18.03, Lech II Poznań – Polonia Leszno 2:1
01.04, Lech II Poznań – Lider Swarzędz 20:0
08.04, Lech II Poznań – Centra Ostrów Wlkp. 7:2
12.04, Canarinhos Skórzewo – Lech II Poznań 3:6
20.04, Lech II Poznań – Kotwica Kórnik 3:0 (walkower)
23.04, Jarota Jarocin – Lech II Poznań 3:2
29.04, Lech II Poznań – Helios Czempiń 9:0
03.05, Górnik Konin – Lech II Poznań 1:3
06.05, Lech II Poznań – Włókniarz Kalisz 6:1
10.05, Unia Swarzędz – Lech II Poznań 1:7
20.05, Lech II Poznań – Tarnovia Tarnowo Podgórne 6:0
24.05, Mieszko Gniezno – Lech II Poznań godz. 17:00
27.05, Stal Pleszew – Lech II Poznań godz. 16:00
03.06, Lech II Poznań – Sokół Szamocin godz. 10:00
10.06, Lech II Poznań – Przemysław Poznań godz. 10:00

Terminarz grupy B Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych 2016/2017:

19.03, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 1:4
26.03, Wda Świecie – Lech Poznań 1:5
01.04, Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz 3:0
10.04, AP Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:3
22.04, Warta Poznań – Lech Poznań 0:5
26.04, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 2:2
30.04, Lech Poznań – Arka Gdynia 4:0
07.05, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 1:1
16.05, Lech Poznań – Wda Świecie 7:1
20.05, CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań 0:5
27.05, Lechia Gdańsk – Lech Poznań godz. 14:00
31.05, Lech Poznań – AP Pogoń Szczecin godz. 18:00
04.06, Lech Poznań – Warta Poznań
10.06, Arka Gdynia – Lech Poznań

Wyniki rundy jesiennej I-ligi wojewódzkiej B1 juniorów młodszych 2016/2017:

24.08, Lech Poznań – Nielba Wągrowiec 5:0
27.08, Leśnik Margonin – Lech Poznań 1:16
03.09, Błękitni Wronki – Lech Poznań 0:3
07.09, Polonia Leszno – Lech Poznań 1:1
10.09, Lech Poznań – Jarota Jarocin 5:1
21.09, Sokół Szamocin – Lech Poznań 0:8
24.09, Lech Poznań – Polonia Środa Wlkp. 3:0
01.10, Lech Poznań – Polonia Leszno 6:0
05.10, Lech Poznań – Leśnik Margonin 23:0
08.10, Nielba Wągrowiec – Lech Poznań 0:5
24.10, Lech Poznań – Błękitni Wronki 4:1
29.10, Jarota Jarocin – Lech Poznań 0:8
09.11, Lech Poznań – Sokół Szamocin 7:0
12.11, Polonia Środa Wlkp. – Lech Poznań 0:2

Po zajęciu 1. miejsca w grupie i wywalczeniu awansu wiosną juniorzy młodsi Lecha Poznań będą rywalizować w grupie B Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych (terminarz powyżej)