Terminarz młodzieży

Wyniki oraz terminarz sezonu 2018/2019 młodzieży Lecha Poznań występującej na co dzień w rozgrywkach III-ligi i w Centralnej Lidze Juniorów (juniorzy starsi, młodsi oraz trampkarze starsi).

>> Terminarz i wyniki młodzieży 2017/2018
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2016/2017
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2015/2016
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2014/2015
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2013/2014
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2012/2013
>> Terminarz i wyniki młodzieży 2011/2012


Wyniki rundy jesiennej grupy 2 III-ligi 2018/2019:

11.08, Bałtyk Koszalin – Lech II Poznań 0:2
15.08, Lech II Poznań – Mieszko Gniezno 3:3
19.08, KP Starogard Gdański – Lech II Poznań 2:0
26.08, Lech II Poznań – Sokół Kleczew 1:1
01.09, KKS Kalisz – Lech II Poznań 1:2
09.09, Jarota Jarocin – Lech II Poznań 0:1
16.09, Lech II Poznań – Polonia Środa Wielkopolska 4:1
22.09, Gwardia Koszalin – Lech II Poznań 1:0
25.08, Błękitni Wronki – Lech II Poznań 1:4 (OPP)
29.09, Lech II Poznań – Pogoń II Szczecin 2:0
06.10, Chemik Bydgoszcz – Lech II Poznań 1:3
10.10, Sokół Pniewy – Lech II Poznań 2:2 k.5:4 (OPP)
20.10, Wierzyca Pelplin – Lech II Poznań 1:4
28.10, Lech II Poznań – Świt Skolwin 5:2
03.11, Wda Świecie – Lech II Poznań 0:5
07.11, Lech II Poznań – Górnik Konin 3:0
11.11, Lech II Poznań – Kotwica Kołobrzeg 1:1
18.11, Radunia Stężyca – Lech II Poznań 0:5
25.11, Lech II Poznań – Bałtyk Gdynia 1:0

Wyniki rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów Starszych 2018/2019 (grupa zachodnia):

12.08, Elana Toruń – Lech Poznań 0:2
18.08, Lech Poznań – Motor Lublin 2:1
21.08, Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 2:3
25.08, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 2:1
01.09, Lech Poznań – Legia Warszawa 0:2
16.09, Śląsk Wrocław – Lech Poznań 2:6
19.09, Lech Poznań – Wisła Kraków 1:0
23.09, Lech Poznań – Escola Warszawa 1:2
29.09, Górnik Zabrze – Lech Poznań 0:3
03.10, Hertha Berlin – Lech Poznań 2:0 (UYL)
07.10, Lech Poznań – Korona Kielce 0:3
13.10, GKS Bełchatów – Lech Poznań 2:4
19.10, Lech Poznań – Ruch Chorzów 7:0
24.10, Lech Poznań – Hertha Berlin 2:3 (UYL)
03.11, Lech Poznań – Cracovia Kraków 1:3
07.11, Arka Gdynia – Lech Poznań 0:1
10.11, Zagłębie Lubin – Lech Poznań 2:1
17.11, Jagiellonia Białystok – Lech Poznań 3:2
24.11, Lech Poznań – Elana Toruń 4:0

Wyniki rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów Młodszych 2018/2019 (grupa B):

18.08, Lech Poznań – FASE Szczecin 1:1
01.09, Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz 5:1
08.09, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 1:1
15.09, Lech Poznań – Arka Gdynia 2:0
22.09, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 5:3
26.09, Błękitni Wronki – Lech Poznań 3:4
29.09, Warta Poznań – Lech Poznań 3:2
06.10, FASE Szczecin – Lech Poznań 0:2
10.10, CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań 1:2
27.10, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 2:3
04.11, Arka Gdynia – Lech Poznań 0:1
11.11, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:2
14.11, Lech Poznań – Błękitni Wronki 3:0
17.11, Lech Poznań – Warta Poznań 3:0

Wyniki rundy jesiennej Centralnej Ligi Trampkarzy Starszych 2018/2019 (grupa B):

22.08, Lech Poznań – FA Szczecin 11:0
26.08, Pogoń Szczecin – Lech Poznań 1:0
02.09, Lech Poznań – Wda Świecie 13:0
09.09, Warta Poznań – Lech Poznań 2:2
12-09, Lech Poznań – FASE Szczecin 1:1
22.09, Arka Gdynia – Lech Poznań 0:2
29.09, Lech Poznań – Lechia Gdańsk 5:2
06.10, FA Szczecin – Lech Poznań 0:5
13.10, Lech Poznań – Pogoń Szczecin 1:1
19.10, Wda Świecie – Lech Poznań 0:10
27-28.10, Lech Poznań – Warta Poznań 4:1
07.11, FASE Szczecin – Lech Poznań 5:2
10.11, Lech Poznań – Arka Gdynia 2:1
24.11, Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:2