Terminarz PP

Terminarz i wyniki piłkarskiego Pucharu Polski 2017/2018

>> Puchar Polski 2011/2012
>> Puchar Polski 2012/2013
>> Puchar Polski 2013/2014
>> Puchar Polski 2014/2015
>> Puchar Polski 2015/2016
>> Puchar Polski 2016/2017

Plan Pucharu Polski 2017/2018:

Runda wstępna PP – 15/16 lipca
I runda PP – 22/23 lipca
1/16 PP – 08/09 sierpnia
1/8 PP – 19/20 września
1/4 PP – 24-25 października i 28-29 listopada (rewanże)
1/2 PP – 27/28 marca i 17/18 kwietnia (rewanże)
Finał PP – środa, 2 maja, godz. 16:00 (Stadion Narodowy)

Runda wstępna Pucharu Polski 2017/2018:

Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola 0:3 (walkower)
KSZO Ostrowiec – Warta Poznań 1:1 k.3:2
Świt Nowy Dwór – Odra Opole 5:0
Wda Świecie – Radomiak Radom 1:3
Warta Sieradz – Stomil Olsztyn 0:0 k.4:2
Polonia Środa Wielkopolska – ROW Rybnik 1:2
Rekord Bielsko-Biała – GKS Bełchatów 2:6
Stal Rzeszów – Olimpia Zambrów 3:3 k. 7:6
Gryf Słupsk – MKS Kluczbork 2:4
Stilon Gorzów – Puszcza Niepołomice 1:3
Ruch Zdzieszowice – Olimpia Elbląg 3:3 k.3:1
Podhale Nowy Targ – Siarka Tarnobrzeg 0:1
Sokół Ostróda – Polonia Warszawa 2:0
Zagłębie II Lubin – Gryf Wejherowo 0:1
MKP Szczecin – Błękitni Stargard 0:7
ŁKS Łomża – Bytovia Bytów 2:4
Chełmianka Chełm – Rozwój Katowice 1:0
Kotwica Kołobrzeg – GKS Tychy 0:2
Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 3:1
Wisła Puławy – Raków Częstochowa 3:2

I runda Pucharu Polski 2017/2018:

GKS Bełchatów – Wigry Suwałki 2:1
MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 0:3
Siarka Tarnobrzeg – GKS Katowice 1:0
Świt Nowy Dwór – Olimpia Grudziądz 2:2 k.5:4
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce 2:2 k.4:3
KSZO Ostrowiec – Stal Mielec 0:1
Stal Rzeszów – Miedź Legnica 1:3
Radomiak Radom – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 k.2:4
Legionovia Legionowo – Chojniczanka Chojnice 1:4
Chełmianka Chełm – Zagłębie Sosnowiec 1:4
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 0:1
Sokół Ostróda – Stal Stalowa Wola 2:1 d.
Ruch Zdzieszowice – Gryf Wejherowo 2:1
Błękitni Stargard Szczeciński – Bytovia Bytów 1:2
Warta Sieradz – Sandecja Nowy Sącz 1:5
ROW Rybnik – Górnik Zabrze 0:2

1/16 Pucharu Polski 2017/2018:

Wtorek, 8 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg – Termalica Nieciecza godz. 17:00
Ruch Zdzieszowice – Górnik Łęczna godz. 17:00
Wisła Puławy – Legia Warszawa godz. 18:00
Świt Nowy Dwór – Podbeskidzie Bielsko-Biała godz. 19:00
Stal Mielec – Piast Gliwice godz. 19:00
Ruch Chorzów – Chrobry Głogów godz. 19:00
Wisła Kraków – Wisła Puławy godz. 20:45

Środa, 9 sierpnia

Bytovia Bytów – Lechia Gdańsk godz. 19:00
GKS Bełchatów – Chojniczanka Chojnice godz. 19:00
Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz godz. 19:00
Sokół Ostróda – Górnik Zabrze godz. 19:00
GKS Tychy – Cracovia Kraków godz. 19:30
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok godz. 20:00
Pogoń Szczecin – Lech Poznań godz. 20:00

Czwartek, 10 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce godz. 19:00
Arka Gdynia – Śląsk Wrocław godz. 20:00