Śląsk vs. Lech 1:2

W meczu 5. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2010/2011, Mistrz Polski – Lech Poznań po niezwykle ciężkim i zaciętym meczu pokonał na wyjeździe Śląska Wrocław 2:1 (1:1). Teraz przed ekipą Kolejorza konfrontacja z Juventusem Turyn, a w następny weekend mała przerwa i czas na przygotowania do pojedynku w PP.

Mecz od ataków rozpoczęli gospodarze i w 8. minucie gry powinni objąć prowadzenie, ale piłka uderzona przez jednego z graczy gospodarzy minimalnie minęła prawy słupek bramki Kotorowskiego. Pierwszy kwadrans w wykonaniu lechitów bardzo słaby.

Już na początku kolejnego kwadransa dobrze lewą stroną przedarł się Peszko, lecz jego strzał był niecielny. W 20. minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Rudnevs, ale sędzia niesłusznie odgwizdał spalonego. 24. minuta i rzut wolny… co za petarda Peszki !!! Lech po silnym strzale reprezentanta Polski objął prowadzenie. Pięć minut później próbował odpowiedzieć Diaż. Na nasze szczęście nie trafił.

W kolejnych minutach nadal atakował Śląsk, lecz lechici dobrze powstrzymywali te ataki. W 37. minucie groźnie uderzał Kaźmierczak, na szczęście futbolówka została zablokowana przez Ivana Djurdjevicia. Chwilę potem gospodarze domagali się karnego po faulu na Szewczuku, ale sędzia nakazał grać dalej. W 43. minucie meczu rzut karny z kapelusza podyktował sędzia dzisiejszych zawodów. Jedenastkę pewnie wykorzystał Diaz, a PZPN kolejny raz okradł Lecha. Chwilę potem jeszcze przycisnęli lechici, a konkretnie dwukrotnie Stilić. Bośniak strzelił nawet gola, ale sędzia bramki nie uznał.

Zanim rozpoczęła się druga połowa, na trybuny został wyrzucony Jacek Zieliński. W 46. minucie gry dobrą interwencją po strzale Ćwielonga popisał się Kotorowski. W 51. minucie po podaniu Kikuta na raty, ale jednak bramkarza gospodarzy pokonał Rudnevs i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Po stracie gola od razu zareagował Śląsk, choć na nasze szczęście świetnie w bramce Lecha broni jak na razie Kotorowski.

W przedostatnim kwadransie spotkania tempo gry nadal nie spadało. Oba zespoły starały się strzelić gola, przy okazji często oddając strzały. W drużynie gospodarzy najbardziej aktywni byli Gancarczyk i Mila. W Lechu natomiast, wyróżniał się Rudnevs.

W 81. minucie zakotłowało się w polu karnym Śląska. Bliscy przejęcia piłki był Wichniarek i Stilić, lecz ostatecznie gospodarze wybili ją na rzut rożny. Pięć minut później przycisnął Śląsk. Lechici poradzili sobie jednak w tym zamieszaniu podbramkowym. W pierwszej minucie doliczonego czasu przed wielką szansą wyrównania stanął Mila, ale piłka po jego strzele minęła bramkę Lecha. W 95. minucie powinno być 3:1, lecz po kontrze do bramki nie trafił Stilić. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Kolejorza.

WKS Śląsk Wrocław – KKS Lech Poznań 1:2 (1:1)

Bramki: 44.Diaz – 24.Peszko 51.Rudnevs

Żółte kartki: Mila – Kotorowski, Kikut, Drygas

Sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)

Widzów: 8000 (476 kibiców Lecha)

WKS Śląsk: Kelemen – Celeban, Fojut, Spahić, Wołczek – Sobota (68.M.Gancarczyk), Kaźmierczak, Mila, Ćwielong (68.Madej) – Diaz, Szewczuk (82.Gikiewicz).

Rezerwowi: Kaczmarek, Pawelec, Sztylka, Madej, Ulatowski, M.Gancarczyk, Gikiewicz.

KKS Lech: Kotorowski – Wojtkowiak, Arboleda, Djurdjević, Henriquez – Kikut, Injać (85.Drygas), Krivets, Stilić, Peszko (78.Wilk) – Rudnevs (72.Wichniarek).

Rezerwowi: Bieszczad, Wichniarek, Drygas, Tshibamba, Wilk, Gancarczyk, Bosacki.

Trenerzy: Ryszard Tarasiewicz – Jacek Zieliński

113 komentarzy

1. cez pisze:

Zielu zaczal ufac Henriquezowi ktory kolejny raz gra od poczatku nawet ze najpozniej wrocil ze zgrupowania 🙂

2. Kosi pisze:

Śląsk ofensywnie ustawiony, a my jak zawsze. Ciekaw jestem Djurdjevicia na srodku pomocy, dawno tam nie gral, a ostatnie jego wystepy na tej pozycji byly wrecz katastrofa

3. Bachórz pisze:

Cieszy ława dla Wichniara heheeh tylko trzy punkty !!!

4. picker pisze:

zielisnki to jest dno totalne ja chce wreszcie zobaczyc lecha grajacego z rozmachem widowiskowo a nie jakies pila do przodu i koniec

5. sedd pisze:

jak chcesz pilke z rozmachem i widowiskowa to przezuc sie na Barcelona – po za tym stawiam 2:1 dla Lecha

6. Cabral pisze:

Mamy przynajmniej jakies pole manewru bo lawka prezentuje sie przyzwoicie ale nigdy nie wiadomo kto w jakiej jest formie ;/

7. Carte pisze:

picker – A wolisz lepszą grę od wyników ?

8. picker pisze:

jak byl smuda to jakos grali z rozmachem i widowiskowo. chcialo to sie ogladac a tera kazdy mowi ze gra jest nudna za smudy byly emocje i to sie chcialo ogladac . widac po reprezentacji choc przegrali to mecz mi zlecial jak znut

9. picker pisze:

taka jagielonia jak pieknie gra bo ma trenera

10. picker pisze:

a jakie zielinski ma wyniki – mistrzostwo na fuksie (wisla je przegrala a nie lech wygral) w europie slabiutko graja

11. ogarnij pisze:

nie trzeba się nigdzie przerzucać bo Lech w poprzednim sezonie grał z polotem, wystarczy przypomnieć sobie tą grę, więc nie wyskakuj mi tu z Barceloną

12. picker pisze:

zielinski dopiero mnie przekona jak sie pokaze z dobrej strony w pucharach bo narazie to miernota

13. Colombo pisze:

Znowu będą grać na stojąco bo myślami są w Turynie.

28. siara pisze:

jak nie wyjda na pelnej kurwie na 2 pol,i nie wygraja to dla mnie sa chu.. warci

29. Patrick pisze:

sędzia znowu zajebał mecz ;/;/

30. tomasz73 pisze:

Powinni temu sędziemu napluc w ryja i zejśc w ramach protestu z boiska,tak się przecież nie da gra.

31. Lio pisze:

Dziwki [wymoderowano] to oczywiście dziwaczny lech!!
    typuje 2 1 do lecha!!

32. mike001 pisze:

kur*a … moze i Śląsk był dłużej przy piłce… może należała im się bramka (choć za zasługi nikt w piłce bramek nie ma) … ale za przeproszenie….. [wymoderowano] sędzia [wymoderowano] znowu wynik wypacza … bramka Semira – faktycznie spalony, ale mam nadzieje że przycisną tak w drugiej połowie jak po straceniu bramki z tego dziwnego karnego

42. bart pisze:

bravo:) @znachor oddal gola ktorego zabral… karma wraca:)

43. Tak jak pisałem publicznie dwa tygodnie temu. Remis do połowy i końcowa wygrana Lecha. Pisze to dla przypomnienia osobom, które kilkanaście dni temu zarzucały mi różne rzeczy…

44. mike001 pisze:

sędzia odkupił swe winy… liczą się 3 pkt. i czas na wyjazd dużo dalszy niż do Wrocławia… Turyn już czeka… wiem że szanse małe ale serce mówi swoje… liczymy na podobny wynik w Turynie lechici ;D

45. Lisek pisze:

KKS Lech Poznań Jest NAJLEPSZY Zapamiętajcie , Lech GÓRĄĄĄĄĄ

46. piero pisze:

brawo!!!!! liczy się zwycięstwo

47. Maniek pisze:

Długi? Ile ty masz lat? nie wiecej niz 16 zapewne?

48. Versoo pisze:

Tak jest ! FC KIEPSCY pokonani! juz zadnego durnia z Wroclawia tutaj nie ma 🙂

49. Markodi pisze:

Nie ma bo zachlali Mocnego Fulla !

50. uiop pisze:

Zielinski znow pokazal, ze jednak czasem ma chatakter. BRAWA DLA NIEGO !! Jeb-c PZPN! 3 punkty i tak jada do Poznania

51. you pisze:

same dziecioki na tym portal, włącznie z adminem. KOLEJORZ jest mega!!!

52. U2 pisze:

Mamy najlepszy zespol i trenera na swiecie YOU…

53. Karoloss pisze:

you – jaka wioska? Warszawa, Gdansk, Wroclaw, Lodz?

54. Rahu pisze:

„dziecioki”

55. lewcio pisze:

Gdzie sa Kiepscy ????

56. Rajders33 pisze:

Jaka tutaj cisza na tej stronie?! tradycyjnie nie ma tutaj kibiców Lecha „złych wyników”. Nie mają oni na co narzekać, choć na pewno czekają na czwartek i kolejny mecz, by: obrazic adminów, klub, zarząd, reszte kiibiców, piłkarzy i trenera – taka prawda.

57. Kibic Lecha pisze:

Lech zaczął lepiej grać jak Zielińskiego nie było na ławce rezerwowych, ale ogolnie to słabo grali. Z słabym Sląskiem własciwie tylko kilka akcji. Postępu nie widać w grze a Zielińskiemu puszczają nerwy.

58. Ex pisze:

Ale widac bylo straszne zmeczenie po tych zgrupowaniach, Rudnevs mial sily na 60 minut. Oby nic Injacowi nie bylo.

59. Emiliano1991 pisze:

Nie ma kibicow „przegranych” i nie bedzie. Lech wygral, to pewnie teraz siedza i trzesa sie ze zlosci, ze nam lider nie uciekl, a Lech pokazal walke do konca i nie poddal sie po pierwszej polowie i deczjach arbitra

60. ArekCesar pisze:

Meczu nie widziałem,oprócz końcówki. Ale 3 pkt. nasze. KOLEJORZ!

61. FanLecha pisze:

Brawo Lech.! ;))
    Teraz wygrana z Juventusem w czwartek.:)

62. wielka kapa pisze:

Trzy punkty są sale gra chu.owa !!!

63. you pisze:

karoloss – czytać nie umiesz i stąd wnioskuje, że jesteś 16 letnim dzieckiem – więc narka, jestem za stary aby pisać do dzieci. Rahu – „dziecioki” bo jestem z WLKP, dokładnie z Poznania i tak się tu po prostu gada. mimo, że skończyłem kilka szkół (co prawda zaledwie jedną wyższą) to szanuje język moich dziadków (oni nie skończyli wielu szkół).ponadto zauważ, że TU się mówi „kolejorz”, a nie „kolejarz”. co do meczu: sędziowie niestety sędziują przeciwko Leszkowi! powtórzę DZIECIOKI do łóżek, spać.

64. Karoloss pisze:

to chyba zaplaciles za jej ukonczenie, bo zdanie zaczynasz z malej litery

65. kibic lechita pisze:

Kiedy wreszcie Stilic strzeli gola dla Lecha? Ta dzisiejsza sytuacja z meczu ze Śląskiem to sytuacja 1000 procentowa.Nie pamiętam kiedy ostatnio strzelił bramkę.Przecież co by było gdyby o losach meczu decydowała ta sytuacja?O zgrozo!!!!!

66. Łysy pisze:

Jestem kibicem KOLEJORZA od urodzenia, mimo tego,że pochodzę z Dolnego Śląska. Tak się złożyło, że mieszkałem w Poznaniu, ale później przeprowadziłem się do Wrocławia. Byłem na meczu i siedziałem blisko młyna Śląska i powiem tyle, że kibice Śląską to pieprzeni rasiści. Za każdym razem gdy Henriquez lub Arboleda byli przy piłce debile z Wrocławia buczeli jak małpy. Na trybunach było kilku kolesi ze swastykami na koszulkach. Wstyd mi za tych ludzi..Kurw..Wrocław uważa się za miasto wielu kultur, otwarte na różnych ludzi., ale Śląsk to rasistowskie chamstwo. Cieszą 3 pkt. dla Kolejorza, ale niesmak po zachowaniu kibiców Śląska pozostał.

67. jaro: pisze:

Cieszą dwie rzeczy:
    – zdobyte 3 punkty
    – i paradoksalnie to co wydarzyło się pod koniec I połowy i w przerwie (tak nerwowe reakcje piłkarzy, trenera i kierownika drużyny świadczą o tym, że oni tworzą kolektyw i „bardzo chcą” – bez względu na motywacje każdego z nich).
    Niestety cały czas martwi styl, ściślej organizacja gry. Dramatycznie słabo gra Krivets. Nadal widać brak dynamiki, zwłaszcza w I połowie piłkarze Śląska byli o ułamek sekundy szybsi. Inna sprawa, że w końcówce spuchli i na tle podmęczonego rywala Kolejorz wyglądał lepiej niż w meczu z Jagą.

68. pyra fan kks z breslau pisze:

to bracja mieszkam 25 lat we wrocku kibice nienawidza czarnych to fakt nie do oballenia to huje akibice i tyle mieli kiedys imecha w ekipie i tez na niego bananami motali huj a nie klub lech to inny swiat

69. pyra fan kks z breslau pisze:

stalem na glownej kibice bardzo markotni szkoda ze nigdy ta ich twierdza nie bedzie twierdza

73. dziki pisze:

wynik superowy, gra – totalna padaka… o tym, że wygrywamy decydują indywidualności, poziom gry jest żenujący tyle w temacie…. zwycięzców się nie sądzi..

74. piglus pisze:

Do dupy z toba

75. haski pisze:

arek źle napisałeś winik jest peszko-diaz,rudnevs a powinno być:

diaz-peszko,rudnesv:)

a co do spotkania to tacy sędziowie powinni sędziwać w klasie A w obwodach…… cieszy forma peszki:)

76. haski pisze:

arek błąd przy wyniku:) napisałeś peszko-diaz,rudnevs a powinno być:

diaz-peszko,rudnevs

77. Boro pisze:

Dlaczego taki slaby doping byl ?

78. haski – Sorry, ja to pisałem. Poprawiłem.

79. fish pisze:

Wynik super!gratulacje!frustracja pilkarzy wynikala z ich zaangazowania w meczu,bylo widac ze bardzo chcieli wygrac!a tu nagle karny z kapelusza!1-polowa slaba,2 juz lepsza ale w dalszym ciagu jest to siermiezny futbol w naszym wykonaniu.O Zielinskim nie bede sie rozpisywal bo nie ma o czym,odnosze wrazenie ze to wszystko dzieje sie poza nim,On swoje a Oni swoje(pilkarze)i to Oni chca!to dobry prognostyk przed meczem w Turynie.Pozdrawiam

80. ard pisze:

Martwi mnie trochę Krivec, nie pamiętam dobrego meczu w jego wykonaniu (no, może zmiana z Cracovią). Od początku było wiadomo że nie jest to skrzydłowym ale w pierwszych kilku meczach jeszcze w poprzednim sezonie pokazał że mogą być z niego ludzie, Teraz za to gra totalną padakę i to niezależnie od pozycji na jakiej wystawia go Zielu, czy to skrzydłowy, czy też zastępował Stilica (nie pamiętam w którym meczu ale grał na jego pozycji) czy tez we wczorajszym meczu jako DM, do tego był jeszcze najsłabszy na boisku. Peszko jakoś się ogarnął i mimo że nadal gra co najwyżej średnio to widać że nie jest już w dołku i można spodziewać się powrotu do formy, Sergiej za to jak najszybciej powinien zasiąść na ławce. Tylko co jeśli kotuzja Injaca okaże się na tyle groźna żeby nie mógł zagrac z Juve? Środek pola Drygas-Wilk? Poraz kolejny brawa dla zarządu za to że Zieliński w przypadku kontuzji musi zmieniac pozycje kilku piłkarzy w jednym meczu.

81. Mathias pisze:

Sędzia do d… Na szczęście nasi strzelili gola i są ważne 3 pkt. martwi trochę styl szczególnie w 1 połowie. Krivets kompletnie bez formy za niego Wilk.

82. El Companero pisze:

co do rasistów z Wrocławia to oni już się nie zmienią. To są karki bez edukacji. Ciekawi mnie tylko czy komisja Ligi ukarze ten klub za rasizm, bo jak wiadomo właśnie za to miały być najsurowsze kary z zamykaniem stadionu włącznie. Czy delegat w ogóle opisał tę sytuację?

83. nowy pisze:

lech ma szanse pokonac juve . oglądam mecz juve sampdoria i stwierdzam za juve jest słabe

84. jaro: pisze:

popieram, chociaż w drugiej połowie mecz się rozkręcił. Juve popełnia szkolne błędy w obronie i to jest szansa

85. nowy pisze:

zakończył sie mecz juve -sampdoria i naprawde juve jest do ogrania ale naszym musi sie chciec a z tym to juz różnie bywa

86. piero pisze:

nie podniecajmy się zaczekajmy do czwartku może będzie wielka niespodzianka….

87. Kibic pisze:

Ludzie badzcie powazni nie porównujcie Sampdori do Lecha kurcze to jest zespol ktory ma gwiazdy w druzynie.Juve nie jest w formie ale z forma nasza i tak nie damy rady nic tam ugrać.Moze powalczymy o jakas bramke ale nic wiecej.Daje 3-1 dla Juve mimo iz calym sercem jestem za Lechem jednak patrze na to realnie.Lech nie jest w takiej formie jak zdobywał szanse wtedy mieli bysmy szanse teraz ich nie mamy niestety.Widac ze jest cos nie tak bo trener juz 2 mecz wylatuje na trubuny wiec spokojnie chyba nie jest.Pozyjemy zobaczymy w czwartek wazne ze dzisiaj legia i polonia punkty zgubiła!!!

88. ŚredniKKS pisze:

Długi- odnośnie tego co pisałeś 2 tygodnie temu na temat obstawiania u buka to byś wtopił, trochę trafiłeś ale kupon poszedł by na straty, wiec trafiłeś Śląsk-Lech remis do połowy i typ 2,Polonia-Korona remis do połowy i Ruch-Legia mniej niż2.5 a zaliczyłeś wtope przy Ślask-Lech mniej niż 2,5 i tak samo przy Polonia-Korona,kolejne błędy to remisy które typowałeś na Ruch-Legia i Polonia-Korona.Proszę o dalsze Twoje typy na lige Polską i Lige Europejską 🙂 POZDRAWIAM!!!

89. haski pisze:

nie jest tak żę sędzia oddał błąd lechowi bo oglądałem lige+extra i POWTARZAM KOLEJNY RAZ PRZY DRUGIM GOLU DLA LECHA NIE BYŁO SPALONEGO MIAŁ JAKIEŚ 10CM ZAPASU PZT NAWET JAK BY WYSTAWAŁ BY MU KAWAŁEK BUTA CZY GŁOWY TO ŚEDZIE NIE JEST W STANIE TEGO ZAUWARZYĆ:)

a patrząc na gre wisły legi to myślę że momy bardzo duże szanse na obrone majstra a jaga sie wypali….. a polonia W. już się wyapliła i prezosowi wojciochowskiemu już odpierdala soduwa:)

90. lechita80 pisze:

Totalny piach gra Sergei Krivets nie przypomina w żadnym procencie tego zawodnika który dobrze grał jak przyszedł do Lecha. Nie wiem co się z nim stało ale powinien trochę posiedzieć na siłowni i pod pakować bo każdy już w lidze go wywraca myślę że nawet sobota by go wywrócił a jest o dwie głowy niższy, a co do techniki to już w ogóle jest tragedia. Robi jakieś kółeczka i ten swój zwód na zamach to cały jego repertuar techniki po prostu tragedia co on gra do tego nie ma nawet siły w nodze, i tak delikatnie mówiąc gra jak pipa, a nie chop z jajami masakra, ani podać nie potrafi ani strzelić a podaje tylko do tyłu z taką formą to on się nie nadaje nawet na ławę!!!!!!!!!

91. lechita80 pisze:

Trzeba poruszyć sprawę sędziowania nie jest to pierwszy mecz i z pewnością co najgorsze nie ostatni w którym arbitrzy krzywdzą Lecha swoimi decyzjami ostatnio w Białymstoku teraz we Wrocławiu sędzia się myli, widać jak na dłoni że Lecha nie lubią i tak sędziują żeby Lecha ujaić za każdym razem jak gra na wyjazdach na całe szczęście Lech wygrał to spotkanie 😀 i z tego trzeba się cieszyć chodź gra Leszka budziła wiele do życzenia.

92. ŚredniKKS – Polska Liga mi weszła na kuponie, ale Barca… i przegrałem siano. Przed LE dam jakieś typy w komentarzach.

93. zibi2 pisze:

Z Juwe nie istniejemy !!!

94. kibic lechita pisze:

Mam kilka przemyśleń po meczu ze Śląskiem.Kibice Śląska zawsze byli bydłem.Gwizdali i buczeli na Henriqueza i Arbolede.Druga bramka nie była ze spalonego co potwierdzają powtórki.Natomiast „życzliwi” w różnych telewizjach ( np.TVP2 – „Szybka piłka”) z przekąsem twierdzą ,że bramka dla Lecha padła ze spalonego.Wkurzył mnie Probierz ,który w Szybiej Piłce już zawyrokował po kilku kolejkach ,że Lech nie będzie miał mistrza w tym sezonie i że z Jagiellonią idzie na mistrza – ich cel to mistrzostwo Polski.Ano zobaczymy.Poczekamy jeszcze kilka kolejek i zobaczymy co ta Jaga pokaże dalej.Mnie martwi nadal dyspozycja Lecha.Mieli 2 tygodnie przerwy w rozgrywkach no ale zarazem najwięcej było tez w rozjazdach kadrowiczów. Lech gra nadal słabo.Dopiero w drugiej połowie pokazał namiastke tego do czego nas przyzwyczaił , dopiero wtedy wziął sprawę w swoje ręce.Nie wiem też kiedy Stilić wreszcie strzeli bramkę bo już zapomniałem kiedy to zrobił.Ta sytuacja ,którą miał to na 1000% powinna być bramka.ZJuve raczej przegramy ale jestem jakoś dziwnie spokojny ,że może jakiś remisik uda się wycisnąć.

95. fan pisze:

Jakos dziwnie jestem spokojny o dobry wynik w Turynie. Juve nie gra rewelacyjnie i nie jest to ten sam zespól który byl mocny w latach 90. Nie mniej jednak liga wloska jest zdecydowanie mocniejsza od naszej Ekstraklasy, a w Turynie jest kilku niezlych pilkarzy jeszcze. Licze na dobry, ciekawy mecz i tutaj co niektórych zaskocze – jakies punkty. W TURYNIE PADNIE REMIS!

96. Poznaniak pisze:

Ej, przy du pasy Ziela i zarządu, dlaczego tak jest,że:
    1- najlepiej grają rezerwowi których trener MUSI wprowadzić bo jego pupile mają kontuzje lub kary?
    2- Lech gra lepiej od momentu gdy na trybuny wyrzucają Ziela?
    3- dlaczego nie zatrudniono Niedzielana zamiast Wichniarka? Gumisie mówiły,że za stary! Wielki Gumiś mówił że to wzmocnienie większe od Lewandowskiego.
    4- co się dzieje z mega wzmocnieniami typowanymi i zatwierdzanymi przez Ziela: Zapotoka i Krivets ?? Nie potrafi wyszkolić ich talentu?
    5- do jasnej p… czemu tak skąpili na Rudnewsa? To co wytargowali wydali x2 na 3bambe!
    6- jak to możliwe, że zapchajdziura Wichniar ma jeden z najwyższych kontraktów w zespole (400tyś ojro/rok ?)? Czy to buduje zgodę i solidarność? Czy młodzi czegoś się od niego nauczą prócz aktorstwa i gwiazdorskich dąsów?
    7- czy aby w zarządzie nie ma kominów płacowych – tak negowanych przez wielmożnie Lechowi zarządzającemu? (pomijam nawet kwestię kompetencji i kolesiostwa)
    8- jak Trener Mistrza Polski może widzieć trudności w pojedynku i chwalić za solidność KAŻDY ZESPÓŁ Z JAKIM GRA!? KAŻDY JEDEN – NAWET TYCHY I TUREK! Czy ktokolwiek słyszał kiedyś jak Zielu powiedział „jesteśmy silniejsi i bez problemu wygramy ten mecz”?

Lech jest WIELKI ale obecny zarząd co najwyżej dostateczny/mierny.
    Kibice chcą WIELKIEGO LECHA ale nie tylko w słowach i obiecankach zarządu.

Zapraszam do polemiki popartej ARGUMENTAMI!!!
    Pyskówki, wazeliniarstwo i bezmyślny fanatyzm odsyłam na forum RM z Torunia :p

97. Poznaniak pisze:

P.S. Cieszy wygrana z kiepskimi Wrocław i powolne przełamanie Semira. Największą siłą Lecha jest obecnie słabość jego sportowych wrogów… Warszawa tonie 🙂

98. Wie(L)ki Szu pisze:

Ale was zaraz Juve pojedzie buaaahahahaha. Już się nie mogę dioczekać, aż razem z Drughi zawitamy na to wasze klepisko

99. tomek27 pisze:

Tez ogladalem wczoraj Juve – Sampdoria i faktycznie Juve nic nie gra . Dobrze gral Del Piero .Krasnic i Quiarella ( nie moze grac z Lechem ) . Jednak nie oszukujmy sie ,liga wloska to zupelnie inna bajka niz polska ,wiec remis bedzie megasukcesem. Szkoda ,ze nie moze grac Bander ,w takich meczach, gdzie musi sie bronic wypada dobrze ,gorzej jak trzeba atakowac.