Stadion Miejski (widok z góry), 35 zdjęć

Mimo, że zakończyliśmy już na łamach serwisu KKSLECH.com fotorelacje z budowy trybun stadionu Miejskiego mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu, to jednak tym razem mamy dla Was specjalną galerię 35 zdjęć, której nie zobaczycie nigdzie indziej.

Dziś prezentujemy bowiem 35 wrześniowych fotografii z dachu stadionu Miejskiego, z którego doskonale widać wszystkie trybuny oraz przede wszystkim całe miasto. Link do unikalnych fotografii znajduje się poniżej. Zdjęcia można obejrzeć także wchodząc do działu „Budowa Stadionu”.

> 35 unikalnych zdjęć stadionu Miejskiego (widok z dachu)

Fot: KKSLECH.com
Wszystkie prawa zastrzeżone! kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć zabronione!

18 komentarzy

 1. Flis pisze:

  Po prostu git foty! dzieki

 2. Gorio pisze:

  Super! piękne widoki :))) to tak chyba na pocieszenie za zle wyniki Lecha

 3. olej pisze:

  nie bałeś się Arek tam wejść;D

 4. Tym razem nie ja robiłem te fotki :) Ja mam lęk wysokości :)

 5. kuba pisze:

  natakie wyżyny musimy się wznieść w czwartek i roznieść ten śmieszny klubik z angli

 6. Lecharek pisze:

  Smieszny klubik z Anglii? To jeden z najlepszych klubow Europy. Jezeli oni sa dla Ciebie smieszni to gdzie my jestesmy w twojej hierarhii?

 7. Ribery pisze:

  no niezłe fotki, przydałyby się fotki z wnętrza stadionu, loże VIP, skyboxy itp…

 8. Ribery pisze:

  to luks, śmiech mnie ogarnia jak na oficjalnej promują te miejsca vipowskie a nawet żadnego zdjęcia nie ma…

 9. Ribery pisze:

  zwracam honor zdjęcia są….musieli niedawno wstawić…, no ale jeszcze daleko im do promocji z prawdziwego zdarzenia, niemieckie strony są w tym najlepsze np stadion w Koloni http://www.koelnersportstaetten.de/360_view/

 10. mike001 pisze:

  o.. nawet widać jak nam Anglicy murawę rozkładają ;D super foty ;)

 11. Kibic z Poznania pisze:

  Super zdjęcia – dzięki o to chodziło!!!!!!!!!!

 12. haski pisze:

  a włąśnie jak chodzi o stadion…

  @AREK: cały czas przeglądam kamera2012.eu i jeden z użytkownikiem dał link ze zdjęciem bunkru na stdionie:D wież coś na ten temat:P???

 13. haski pisze:

  P.S wiadomo coś więcej na temat rzekomo zakupionej już lampy solaryjnej??? chodzi mi gdzie ona będzie umieszcona i jak to mniej więcje będzie wyglądć:P

 14. Bunkier tam był jeszcze przed stadionem, a właściwie był, jest i zawsze będzie, z tym, że akurat jest nieco zabudowany.

 15. mroczek pisze:

  To jedna z pozostałości po pasie fortyfikacji okalającym miasto. Gdy sypano wały pod trybuny, bunkier został po prostu zasypany. Teraz po wybudowaniu nowych trybun został odkryty na nowo. Nie można było go rozebrać bo to zabytek i konserwator nie wyraził zgody…

 16. haski pisze:

  wiadomo kiedy skończą układać bo jak patrze to już ajkieś 3/4, 4/5 mają ustalony jakiś ternim??

 17. polo pisze:

  Zdjecia super !!! W niektorych ujeciach widac ze odleglosci miedzy krzeselkami sa niesymetryczne i linie rzedow takze. Nie jest to nagminne ale razi. Co to za sztuka ustawic rzedy do lotu czy szablony do odleglosci miedzy krzeselkami ??? Przez caly czas budowy te nidociagniecia powtarzaja sie jak mantra , przypuszczalnie fuszera i prowizora lubi glupote i slepote. Gdzie sa ci odbiorcy i kontrolerzy ?