Weekendowe wyniki młodzieży (akt.)

W miniony weekend, w dniach 23-24 października swoje mecze rozegrali młodzi piłkarze Lecha Poznań występujący na co dzień w lidze juniorów starszych oraz młodszych. Dziś, o 18:00 zagra jeszcze drużyna Kolejorza biorąca udział w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Na początek w meczu ligi juniorów starszych Lech Poznań skompromitował się przegrywając na wyjeździe z 13. w tabeli Jarotą Jarocin 0:1. Mimo przegranej młodzi lechici wciąż zajmują 2. miejsce w lidze i do prowadzącego MSP Szamotuły tracą zaledwie trzy oczka, w dodatku mają rozegrane jedno spotkanie mniej.

Tymczasem w lidze juniorów młodszych Lech I Poznań pomścił starszych kolegów i tym razem wygrał na wyjeździe z Jarotą 3:0. Zwycięstwo zaliczył także drugi skład, który pokonał u siebie w derbowym meczu Przemysława Poznań 4:1. Obie ekipy Kolejorza zajmują zatem w tabeli drugie i trzecie miejsce, tracąc do liderującej Warty Poznań odpowiednio dwa i sześć punktów.

Dziś jeszcze w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy swoje spotkanie we Wronkach odbyli podopieczni Karola Brodowskiego. Poznaniacy przegrali z Górnikiem 0:1 i plasują się w środku ligowej stawki.

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

3 komentarze

  1. alessio pisze:

    Dobrze ze przynajmniej u Was pierwszy news nie jest o biletach jak na oficjalnej :/

  2. Mieliśmy takiego w planach, ale nie chcieliśmy bardziej denerwować kibiców i tak już w nerwowej sytuacji.

  3. Emiliano1991 pisze:

    Widze ze juniorzy starsi biora przyklad z doroslych. Nie dobrze;/