Lech vs. Polonia 2:2 + 52 zdjęcia

W zaległym meczu 6. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2010/2011, Lech Poznań tylko zremisował u siebie z warszawską Polonią 2:2 (0:2). Kolejorz rozegrał dziś zupełnie dwie różne połowy i wciąż plasuje się na 15. miejscu w tabeli.

Fotorelacja z meczu Lech – Polonia:

Fotorelacja z meczu Lech Poznań – Polonia Warszawa 2:2 – Fot: Krzysztof Krause

17:25 – Witamy z Bułgarskiej! W Poznaniu mamy dziś 5 stopni i mgłę, zatem średnie warunki do rozgrywania meczu.

17:28 – Mgła na szczęście jest mniejsza aniżeli rano, choć i tak korony wszystkich trybun widać słabo.

17:29 – Po murawie spacerują obecnie gracze Lecha.

17:30 – Właśnie do nich dołączyło jeszcze dwóch polonistów.

17:31 – Wszyscy gracze gości również wyszli na murawę, aby się z nią zapoznać.

17:32 – W mieście są ogromne korki, dlatego też sporo kibiców może dotrzeć na mecz nawet już po pierwszym gwizdku.

17:33 – Mimo to, na Bułgarskiej zjawi się dziś ok. 30 tysięcy widzów.

17:36 – W Kotle pomału są wywiaszane fany. Jest już m.in. Gostyń, Ostrów, Koło, Jarocin, Śrem, Pyrlandia i Kolejorz.

17:39 – Na murawie rozmawiają prezesi Lecha i bardzo im tam wesoło.

17:45 – W dzisiejszym meczu nie zagrają kontuzjowany od dłuższego czasu Drygas oraz też Arboleda i Bandrowski. Niestety tego drugiego tak jak pisaliśmy wczoraj w zapowiedzi, możemy nie zobaczyć już w tej rundzie. Natomiast „Manu” powinien być gotów na sobotę.

17:46 – Dzisiaj nie będzie także Kiełba, który znów jest chory. Z tego powodu na ławce rezerwowych zasiądzie 18-letni Wojciech Golla.

17:55 – Przypomnijmy, że jeśli chce wyjść ze strefy spadkowej, musi dziś wygrać.

18:00 – Dziś będzie bronił Kotorowski.

18:01 – Za jakieś 20 minut podamy pełne składy.

18:08 – Mgła niestety teraz zeszła na murawę.

18:10 – Na rozgrzewce pojawili się lechici.

18:11 – Stadion baaaardzo wolno się zapełnia.

18:12 – Rozgrzewają się już także gracze Polonii.

18:16 – Sporo kibiców przyjdzie dziś na mecz na ostatnią chwilę, bowiem na stadionie na razie jest ok.10 tys. widzów.

18:27 – Skład Lecha poniżej… Sprawdza się to, o czym pisaliśmy wczoraj.

18:33 – Skład Polonii także poniżej.

18:36 – Skład Lecha podany przez nas zaszokował z pewnością wszystkich… Lewa strona to wielka zagadka,

18:36 – Na murawie trwa występ dziewczyn z KG.

18:40 – Są fani Polonii, jakieś 250 osób.

18:41 – Dwa poziomy II prawie pełne. Pozostałe trybuny na razie wyglądają przeciętnie.

18:44 – Kibice odśpiewali hymn i rozpoczęli doping.

18:47 – Oba zespoły zagrają w swoich tradycyjnych strojach.

18:48 – Fanów cały czas przybywa i pewnie nawet po 19:00 nadal będą na stadion docierać kibice.

Mecz rozpoczął się bardzo spokojnie, ale w 9. minucie gry sędziemu zachciało się podyktować rzut karny z niczego i Lech przegrywa. Za chwilę próbował odpowiedzieć Krivets, ale jego strzał był niecelny.

W kolejnych minutach z boiska wiało nudą, ale w 27. minucie gola zdobyła Polonia. Trałka ładnie podał do Bruno, a ten w sprytny sposób umieścił piłkę w siatce. Po chwili mogło być już 3:0, lecz minimalnie pomylił się Sobiech.

W kolejnych minutach gry Lech grał żenująco, bez taktyki i pomysłu. Szkoda nawet o tym pisać. W każdym razie do przerwy poznaniacy przegrywają z Polonią 0:2 i nie zanosi się, aby było lepiej.

Od początku drugiej części do ataków ruszyli lechici i w 50. minucie zdobyli kontaktową bramkę. Jej autorem został Rudnevs, który umieścił piłkę pod poprzeczką bramki Gliwy. W 57. minucie mogło być 2:2, ale Łotysz będąc na 5 metrze nie potrafił oddać strzału.

W przedostatnim kwadransie gry Lech nadal przeważał i w 72. minucie wyrównał. Wilk popisał się kapitalną bombą z lewej strony i umieścił piłkę w siatce Polonii.

W 80. minucie gry pierwszą akcję w tej połowie przeprowadzili goście. Smolarek dośrodkował w pole karne, ale na szczęście niecelnie główkował jeden z polonistów. Za chwile atak Lecha, ale zła próba uderzenia Tshibamby. Do końca meczu nadal przeważał Lech, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów,

KKS Lech Poznań – KSP Polonia Warszawa 2:2 (0:2)

Bramki: 50.Rudnevs 72.Wilk – 9.Mierzejewski – k. 27.Bruno

Żółte kartki: Peszko, Wilk, Stilić – Brzyski, Mierzejewski, Jodłowiec, Pietrasiak, Mayoral

Sędzia: Tomasz Mikulski (Lublin)

Widzów: 27000 (350 kibiców Polonii)

KKS Lech: Kotorowski – Wojtkowiak (46.Możdżeń), Bosacki, Djurdjević, Gancarczyk (46.Wilk) – Injać, Krivets – Peszko, Stilić, Henriquez – Rudnevs (70.Tshibamba).

Rezerwowi: Burić, Zapotoka, Wilk, Tshibamba, Kikut, Golla, Możdżeń.

KSP Polonia: Gliwa – Tosik, Jodłowiec, Pietrasiak, Brzyski – Mierzejewski, Mayoral, Trałka, Bruno, J.Gancarczyk (65.Smolarek) – Sobiech (78.Gołębiewski).

Rezerwowi: Skowron, Piątek, Wszołek, Sokołowski, Gołębiewski, Smolarek, Dziewicki.

263 komentarze

1. kbic pisze:

bo odpoczywał? normą w europie jest tasowanie składem,żeby żaden piłkarz nie grał meczy ponad swoje możliwości,szczególnie w Hiszpanii i Bakero daje odpoczywać piłkarzom … pytanie do admina,kiedy pojawi się info o karach komisji ligii za zajścia w meczu z Wisłą i Ruchem?

2. liroy pisze:

Gancarczyk Chadzianu won na wschód. Leniuchu Podpierdalaczu!

3. PrzemmO pisze:

Druga połowa to było TO i nie będę pisał frazesów skoro inni już to za mnie zrobili.
    Chciałem tylko zwrócić honor Wilkowi, który o dziwo mi zaimponował. Jak to jest, że trzy dni temu ten człowiek wydawał się nie mieć bladego pojęcia do czego służy piłka i co on w ogóle robi na boisku, a dziś parę razy pociągną drużynę, walczył i co najważniejsze wychodziło mu. Nie wiem… Podobnie Stilic… Kilka godzin spędzonych przed wypocinami kibiców, parę gorzkich słów, gwizdów na stadionie, ale także pokazanie naszej wiary w nich robi swoje. Może niektórzy mają ambicję, a raczej honor podchodzić do sprawy tak, że nawet jeśli nie idzie to zapi.rd.lam. Może coś się uda.
    Polecam to Gancarczykowi, 3bambie, choć dla nich ratunku może nie być oraz Krivetsovi.

4. Adam pisze:

A wiec o meczu. 1 polowa bardzo slaba gdyby polonia byla skuteczna to 3-0 moglo byc do przerwy.Brawo za ostre ruszenie w 2 polowie i odrabianie strat bramka Wilka cos pieknego akurat siedzialem w narozniku na IV i widzialem to cudo!Co do zawodnikow. Najslabszy to byl Gancarczyk nic mu nie wychodzilo a potem Tchibamba nie rozumiem jak mozna zmieniac Rudnevsa na kogos takiego on nie ma pojecia o pilce.Podobal mi sie Peszko i Stilic no i oczywiscie slowa uznania dla Wilka za ekstra zmiane.Ogolnie to bylo zimno mgliscie mecz slaby szacunek dla Polonistow za doping cala 1 polowe bez koszulek!Oby z Lechia wypadli lepiej.

5. PrzemmO pisze:

Tak też sobie teraz myślę, że w miarę czasu polepszająca się gra Lecha(oby) a mimo to brak miejsca w pucharach będzie takim kubłem zimnej wody dla paru ludzi zarządzających tym klubem. Brak świeżej krwi daje brak konkurencji, a ta prowadzi do marazmu drużyny, a z niego obudzić może tylko wstrząs. Może się myl…

6. Jaa pisze:

tu kur.. nie ma się z czego śmiać, nawet już brak słów do opisania obecnej sytuacji

7. ksp pisze:

I liga I liga kOLEJORZ

8. Boro pisze:

Wilk pokazal na co go stac i to jest pozytyw tego meczu bedzie dobrze walcz nam Kolejorzu nigdy nie podawaj sie!

9. Poznanin pisze:

Najwieksze wrażenie zrobił na mnie Stilić. Widok walczącego w parterze, zapie*jącego na drugi koniec boiska, biorącego na siebie grę, drublującego kilku rywali, gryzącego trawę i asystującego przy bramkach Semira – BEZCENNY. Zdecydowanie najwiekszy plus tego spotkania.
    Jeśli chodzi o Wilka to gdy wchodził na boisko przeklinałem go, jednak swoją postawą i walką na boisku zripostował mnie i przypmknął usta, brawo za włożone serce w gre i świetną bramkę.
    Peszko ładnie ciągnął i rozpędzał lokomotywę, ostatnio bardzo mi imponuje jego gra choć przed rozpoczęciem sezonu chciałem żeby opuścił Lecha.
    Reszta zagrała poprawne zawody.
    Najbardziej na minus dla mnie Bosacki, dotąt uznawany przezemnie za najszybszego obrońcę dzisiaj człapał jak nie on.

Jeśli chodzi o Gancarczyka to ja temu chłopakowi zwyczajnie po ludzku współczuję..
    Pamiętacie gdy przechodził do Lecha? W meczu z Koroną był chyba najlepszym zawodnikiem, zaliczył świetną asystę i byłem przekonany że to wspaniałe wzmocnienie Kolejorza. Potem jednak zaczął wtapiać się w szazyzne polskiej ekstraklasy. Tak jakby metody treningowe w Polsce przyczyniły się do powolnej utraty formy. Dostał powołanie na kadre, bardzo sie z tego cieszyłem bo chyba mu bardzo na tym zależało. Jednak w niezwykle śmiesznym meczu strzelił przypadkowo samobója. Niewyobrażalny pech który od tamtego czasu prześladuje go do dzisiaj.
    Dzisiejsza sytuacja z karnym to kolejny pech. Być może popełnił błąd że tak wysoko ta rękę podniósł ale zrobił to dlatego że był bardzo nabuzowany na ten mecz, jestem przekonany że to walczak. Chce wszystkim udowodnić że potrafi grać świetnie w piłkę (BO POTRAFI!) ale ma niewyobrazalnego pecha. Poza tym karnym wybronił nam praktycznie dwie setki.
    SEWERYN TRZYMAJ SIĘ, JESTEM Z TOBĄ!

10. Liszka pisze:

Ja powiem tak BRAWO WILK,STILIĆ 🙂
    I po co on wpuścił w drugiej połowie Joela bo ja tego nie rozumiem
    Ale najważniejsze że walczyli do końca.Jak tak będziecie grali wszystkie mecze tak jak tą drugą połowę macie mistrza gwarantowanego 🙂

11. Liszka pisze:

Aha i BRAWO DLA SĘDZIEGO BOCZNEGO ;///

12. Poznanin pisze:

Sędziowie fatalni, mylili sie dziesiątki razy zarówno na niekorzyść Lecha jak i Polonii. Dno.
    Jeśli chodzi o Tshibambe to ja go jeszcze nie skreslam. Odnoszę ze z meczu na mecz coraz lepiej współpracuje z zespołem choc zgadzam sie ze zdjęcie Rudnevsa na tym etapie spotkania było DUZYM BLEDEM Bakero.

13. piero pisze:

wina jest tylko kiboli bo chodzicie na mecze mimo tego ze lecą sobie w ciula gdyby przyszło 5-7 tyś to zarząd by otwar oczy a tak mają to w …….

14. Kibic Lecha pisze:

do Długiego – Admin – dokładnie było 18.476 i też nie siedzę na dupie przez C+ a portalu iti onet nie przeglądam. Chodziło mi o rzetelność dziennikarską. Jest takie przysłowie…”na oko to jeden umarł” wiec jak się na stronach podaje frekwencje to powinna to być rzetelna informacja.Propaganda sukcesu jest na stronie WL a na portalu KKSLECH.com chcemy prawdziwych i rzetelnych informacji.

15. .... pisze:

a na duży plus Mateusz Możdżeń, widać, że środek to jego pozycja. fajnie klepał i rozdzielał piłki no i do tego walczył. zaliczył kilka małych wtop ale z 2-3 mecze na tej pozycji i będzie klepał że hej.

16. jaro: pisze:

zgadzam się z przedmówcami: bardzo dobry mecz Semira. Oni ze Sławkiem bardzo dobrze się rozumieją, zawsze powinni grać „blisko siebie”. Fatalny mecz Sergieja – co się z nim dzieje? Nie rozumiem tego. No i manewr z Dimitrijem na prawej stronie – bez komentarza

17. Pytanko pisze:

Jaki numer dostał Golla?

18. rataje pisze:

No to teraz walczy Lech o najwyższy cel !!! UTRZYMANIE. Bucero won. Bosacki woooon, 3bamba woooooooon, Gancarczyk zostań!! kible są do czyszczenia drewniaku.

19. Ferion pisze:

Lech dzisiaj to słabeusz ligi razem z Crakowią. To że uratowali remis z Cracovią to pewnie układ z Janasem, który przecież jest przyjacielem Rutkowskiego i wiele lat spedził we Wronkach. Z Lechią nie będzie juz litości i pewnie przegramy 0:3

20. Marcos pisze:

W nastepnych meczach proponuje strajk tak jak to mialo miejsce na Legii czyli brak dopingu dopoki niebedzie transferow .

21. el torro pisze:

Wojtkowiak i Bosacki są nieprzydatni. Gancarczyka oddać Cracovii zimą do końca sezonu.

22. nowy pisze:

wojtkowiak miał długą przerwe więc jeszcze sie w lechu przyda garnek musi zie ostro zabrac za siebie o ile chce grac dalej w lechu

23. Tomekks pisze:

do marcos wez sie je…

24. el torro pisze:

Nie pisze, żeby go oddać. Z obecnej kadry podziękować Sewerynowi i Zapotoce. Z Bosackim nie przedłużać.

25. el torro pisze:

po porażce wierni. na legii strajk był o coś innego zdecydowanie. wyraźmy dezaprobate, ale nie tak. zarząd kocha bejmy i zrobi wszystko by dopaść czołówke. bilety i le to kupa siania, której nie wypuszczą tak łatwo.

26. lb pisze:

ten mecz pokazał ze mamy problem z bramkarzami ,i nie chodzi mi o stracone bramki ale o sytuacje których nie wykorzystała polonia

27. pabloriki pisze:

Dobra gra chlopaki w drugiej polowie wilk pokazal w koncu ze chce grac. szkoda ze tylko remis, Brawo Stilic i peszko. jesli tak bedziecie grali jak w drugiej polowie w meczach to kibice nie moga miec o nic pretensji

28. Luis pisze:

W tej drużynie będzie problem, dopóki Będzie Pogorzelczyk decydował o wszystkim.
    Wciskanie Garnka, Dyzia do pierwszego składu powodują, że drużyna na mecz wychodzi w dziwnym ustawieniu. No ale w końcu Pogo takiego trenera wybrał, że może go ustawiać.
    Nasz trener po tygodniu pracy nawet nie wie jak nazywają się poszczególni piłkarze, więc czego My możemy chcieć.
    Dobrze, że Buricia nie wpuścił do napadu.
    Co do Bosego to już pisałem ostatnio, że gość nie powinien grać. Ma w dupie Lecha i czas najwyższy by oddal opaskę Ivanowi.

29. Ribery pisze:

Niestety doszło do tego że każdy mecz jest grą o przetrwanie, w Chorzowie grajki jeszcze sobie tego nie uświadomili ale po pierwszej połowię z Polonią już tak?Mam nadzieję że w końcu doszła do ich mózgów wiadomość ?zapierdalaj bo inaczej przegrasz??
    Początek meczu ustawił obraz gry , karny dyskusyjny, no ale niech już będzie że takie są przepisy?Szkoda że przepisy nie zadziałały w innych fragmentach tego meczu: podanie do własnego bramkarza przez Jodłowca powinien być rzut wolny taki sam jak miał Bełchatów grając z nami, dwa nie uznane rzuty rożne no i moim zdaniem karny za trzymanie Bosego przez Bruno?No ale trudno sędziowie nie pomagają nam i to nie pierwszy raz?
    Całe szczęście że grajki zmobilizowały się na drugą połowę, w sumie nie mieli wyjścia?Gra Lecha oparta jest na Stiliću i Peszce to chyba każdy widział, jeśli oni chcą i zapierdalają to nie ma rzeczy nie możliwych a co za tym idzie cała drużyna od razu mobilizuję się i walczy. Stilić zagrał jedno z najlepszych spotkań w swojej karierze a liczba kilometrów jaką przebiegł równa jest chyba liczbie pozostałych kilometrów we wszystkich meczach tego sezonu rozegranych przez niego 🙂 okazuję się że można jak się chcę?
    Rudnevs trochę nam przycichł w ostatnich meczach ale wczoraj pokazał że można na niego liczyć, osobiście uważam że gdyby Lech grał na normalnym swoim poziomie to Artjoms miałby więcej bramek na swoim koncie, jednego nie można mu zarzucić zaangażowania, praktycznie goni za każdą piłką posłaną w pole karne, nie wiem tylko po co został zmieniony, nawet jeśli nie miał sił to i tak jest to błąd Bakero bo Rudnevs który nie ma sił jest o trzy klasy lepszym zawodnikiem niż 3bamba!
    Mecz z Lechią trzeba zagrać od początku tak jak drugą połówkę?to chyba wiedzą wszyscy, trenerzy, zawodnicy, kibice. Mam nadzieje że wróci Arboleda i Kiełb, mam także nadzieję że piłkarz o nazwisku Gancarczyk weźmie się w garść i zacznie grać?inaczej nie widzę go w Lechu?Jeśli się chce, to można grać przynajmniej poprawnie, to pokazał Wilk….

30. manutd&lech pisze:

Luis: O trenerze decyduje Rutkowski, a jesli chodzi o transfery to decyduje komitet transferowy. Zawodników wynajdują skauci a on tylko negocjuje kontrakty. Większąwładze w Lechu ma Kasprzak i jego powinni na początek wyjebac.
    Marcos ale ty jestes pojebany. JMB w Lechu popracuje sobie raczej tylko do konca sezonu. Wątpie aby został na dłużej. Z takim zaangażowaniem jak w drógiej połowie meczu z polonią to Lechie rozjedziemy. Wiara umiera ostatnia!

31. manutd&lech pisze:

Luis: po pierwsze trenera wybiera Rutkowski, o transferach decyduje komitet, zawodników wyszukują skauci, Pogorzelczyk tylko negocjuje kontrakty.

32. Luis pisze:

Tu byś się zdziwił. Pomysł z Bakero był Pogo I Kadziny to oni go najbardziej chcieli. Co do transferów to uwierz mi, że Pogorzelczyk decyduje najbardziej no i negocjuje tak jak napisałeś, a to jest najważniejsze. Bez jego zgody nikt nie przyjdzie. To jest przykre, że chcemy być klubem wielkim a dyrektor sportowy to prostak i cham, którego dawno nie powinno już tu być.

33. ss pisze:

Ciekawe kto lepszy
    Mikołajczak Vs Joel Vs chrapek

34. nowy pisze:

juz wolałem wichniarka niz 3bambe chyba zbyt pochopnie go wywalono

35. sorel pisze:

Dzięki nieudacznikom z „leśnego” zarządu znaleźliśmy się obecnie na dnie szamba… Przerażające najbardziej jest to, że jesli przez długie miesiące myśleliśmy wszyscy, że pozycja Lecha w tabeli jest jakoś przypadkowa i nieadekwatna do poziomu sportowego, to obecnie trzeba powiedzieć wprost (choć zabrzmi to może dla wielu obrazoburczo): prawdopodobnie jesteśmy za słabi na ekstraklasę, wyniki brutalnie weryfikują nasze wyobrażenia o jakimś ukrytym potencjale. Sięgnęliśmy dna i jest coraz bardziej prawdopodobne, że na zakończenie riundy znajdziemy się na miejscu spadkowym. O dzięki wam, Panowie Rytkowki, Kadziński, Pogorzelczyk…

36. sorel pisze:

sorry: Rutkowski powinno być

37. liroy pisze:

Ktoś chwalił za mecz z Polonią Możdżenia, niestety to był w jego wykonaniu bardzo kiepski występ.Naliczyłem aż 16 strat tylko 4 przechwyty. Trochę za sztywno podszedł do meczu.
    Jednak trzeba dawać więcej szans szczególnie gdy jest duża presja, musi się ogrywać!
    W końcu na polskie ligowe warunki to bardzo młody piłkarz!

38. PABLLO pisze:

cieszy gol rudnevsa ten chłopak się odblokował!!!

39. HwH pisze:

W momencie wpuszczenia 3bamby za Rudnevsa ponoć Ivan złapał się za głowę. ktoś to zauważył?

sorel – przestać pierdolić przyjdź na mecz, bo takie wypowiedź są po prostu debilne.

40. Fanatyk pisze:

Poczytałem fora innych klubów.
    Wszyscy w Polsce widzą, że nasi kopacze olewają mecze. I wszyscy się cieszą. Nie będę przytaczał jakimi epitetami opisują to co Lech robi na boisku bo każdy może się domyśleć. Konkluzja jest jedna. Ci których wspieramy, w których wierzymy mają nas w dupie !!
    Nie chcę już słuchać ich infantylnych wyjaśnień i usprawiedliwień tylko chcę oglądać jak zapieprzają na boisku, jak jeżdżą na tyłkach jak im krew nosem idzie ze zmęczenia, jak się słaniają po 95 minucie meczu na nogach po orce na boisku.
    Dlaczego u nas nikt z tych ważnych w klubie nie powie tego głośno i wyraźnie ? Tak jak to robi Wojciechowski w Polonii ?
    Czy mamy piłkarzom zagrozić, że po takich zdradzonych meczach (jak wczoraj w pierwszej połowie) będziemy ich na mieście wyłapywać i lać po mordach aż się nie zreflektują i nie zaczną grać ?
    Ja już jestem psychicznie zmęczony tym co oni robią ostatnio.
    Gdyby Real, Barca, Arsenal myślały tymi kategoriami co nasi (że liga to strata czasu na zaangażowanie bo my jesteśmy stworzeni do wyższych celów) to nikt by o nich nie słyszał i nie emocjonował się ich grą. Tamte zespoły z każdym klubem, nawet beniaminkiem grają na najwyższym poziomie – DLATEGO SĄ WIELCY.
    Czas już panowie piłkarze to pojąć.
    Szanujcie nas do ciężkiej cholery i grajcie 90 minut!!!!!!!!

41. Luis pisze:

HwW masz rację. Chwycił się za głowę,
    Zdziwiony był bardzo, a Rudnevs po zmianie poszedł odo szatni.
    Ciekawe czym Bakero nas zaskoczy w meczu z Lechią?

42. Jacol pisze:

Czy T-bamba ma…wujka w zarządzie?! Do cholery- gra w dziesiątkę byłaby chyba lepszym rozwiązaniem niż wpuszczanie tego niewypała!!! Takie rzeczy też psują atmosferę w zespole, bo jak inni by nawet walczyli to ten gość i tak spieprzy!!!

reszta też zdobędzie jakieś punkty
    a potem Lech znowu będzie miał jakiś remis, jakąś porażkę, potem wygra 2 mecze, potem 2 zremisuje itd, dlatego, że taki właśnie mają skład ani nie lepszy ani nie gorszy od Legii, Lechii czy Jagi i nie ma szans na serię 10 wygranych
    im szybciej piłkarze się tym pogodzą tym lepiej, Legię już wszyscy skazali na stracony sezon więc zaczęli się skupiać na kolejnym meczu tylko, i tak mecz po meczu wygrali 4, to samo Jaga czy Lechia wcześniej
    a tu przed każdym meczem potężna presja, że już teraz ! zaczynamy ! wielką serię zwycięstw do końca sezonu i liczenie wirtualnych punktów
    a potem płacz…

45. kbic pisze:

a kto nie wolał Wichniarka od Joela?? przecież to jest facet który strzelił w niemczech ponad 100bramek, Joel nigdy tam nawet nie usiądzie na ławce,bo nie ma kompletnie techniki, o instynkcie snajperskim nie wspominając… janek bardzo mądra wypowiedź Lech nie będzie nagle wygrywał wszystkiego,a rywale skóry nie sprzedadzą ,trzeba się skupić na każdym najbliższym meczu

46. pyrafankks zbreslau pisze:

ten bibamba ale ma smykale

47. kibic lechita pisze:

Czarna rozpacz!!! Miały być 3 punkty a jest 1 (całe szczęście ,że chociaż 1!).To co grali w perwszej połowie to ….SABOTAŻ!!! Innego określenia nie znajduję. Najgorsze ,że ciągle człowiek czeka i marzy – no może w meczu z Górnikiem się przełamią i wygrają i później będą wygrywać, no może z Ruchem się przełamią i wygrają a później to już marsz w góre tabeli , no teraz to już z Polonią wygraja 3 punkty , a potem to 2 mecze u siebie i 6 punktów a wiec będa mieli 20 punktów a to już nieźle i kontakt z czołówką itd. ,itp.A tu totalny klops.Wymęczony i szczęśliwy remis z Polonią i 1 punkt.Według mnie nie ma się co oszukiwać , na podium będzie bardzo trudno stanąć a zdobycie Pucharu Polski graniczy z cudem.Tak żenującego Lecha nie widziałem od ….nie pamiętam kiedy!.Jak trener może tak ustawić zespół?Henriguez do pomocy się nie nadaje bo jest zbyt wolny i mało zwrotny.Garncarczyk jest cieniem samego siebie , kompletnie bez formy.Sprokurował rzut karny bo grał jak w ….siatkówke , łapy do góry, tam gdzie spada piłka.Kriwiec beznadziejny – naliczyłem ile razy dpśrodkowywał bezuzytecznie – około 20 razy z tego powodu strata piłki bo jego dośrodkowania są czytelne i wyłapuje je bez problemu bramkarz.Nie ciągnie gry do przodu , mało ma pojedynków „jeden na jeden”, często zwalnia akcje i podaje do tył.Wojtkowiak bez formy po kontuzji a na ławce rewelacyjnie i z sercem ostatnio spisujący się Kikut.Za Wilkiem nigdy nie przepadałem bo jest cienki Bolek jak na mistrza Polski ale wczoraj rozegrał przyzwoity mecz.Jednak jego zwód ” na zamach” zna już cała Polska a innych zwodów w swoim repertuarze po prostu juz nie ma.W rezultacie Bakero musiał w 2 połówce kombinowac i wykombinował ,że na prawej obronie zagra … Injać, na lewą wrócił Luis Panama , do pomocy wpuścił Możdżenia i jakoś gra ruszyła do przodu.Pierwsza połówka to skandal w wykonaniu Lecha.Bardzo podobała mi sie gra Stilica – wczoraj pokazał jak grac potrafi , ciekawe dlaczego nie gra tak w innych meczach.Rudnevs ma ciężko , widać ,że szrpie , biega ale jak nie ma wsparcia od innych to może się zkichac z wysiłku.Gry Tschibamby wogóle nie skomentuję. Ogólnie pozycja Lecha w tabeli to dramat i nie ma sie co łudzic i robic sobie apetyty na jakies sukcesy – niestety pozostała walka o utrzymanie (tak , tak to sie porobiło i tak to sie nazywa!!) lub środek tabeli ( jak dobrze pójdzie). A zarząd ? Sam sobie zgotował ten los a przede wszystkim zrobił w balona nas – kibiców.

48. Księgowy pisze:

Przykro mi mówić, ale zawyżanie tu frekwencji nie zakryje faktów:
    Frekwencja w Poznaniu 2010:
    Lech-Wisła 23000 widzów.
    Lech-Polonia 17000 widzów.

49. Te frekwencje możesz se wsadzić.

Niby na Manchesterze było 42000, a na Salzburgu 41.290, choć przecież ponoć poszły wszystkie bilety. Z tego wynika jednak, że jeszcze na Bułgarskiej nie było kompletu haha
    Natomiast ta frekwencja na Wiśle, to jest nieźle popie….. niby było 23 z kawałkiem, choć wszyscy dobrze wiedzieli, że było około 30 tysięcy, ale mimo to klub podał te 23 z czymś. Wynika z tego, że na mecz z Polonią bilety kupiło tylko trochę mniej osób niż na spotkanie z Wisłą, bo przecież z Krakowa przyjechało do nas ponad dwa tysiące osób, a z Polonii trochę ponad 200.

50. Kosi pisze:

Faktycznie… czyli klub celowo to zaniza o pare tysiakow i dzieki temu placi mniej za organizacje meczu

51. Poldi pisze:

Dlugi zauwaz, ze na Salzburgu nie bylo kibicow gosci, a na Manchesterze City byli.

52. Poldi – Na meczu z Salzburgiem miejsca w sektorze gości zajęli bodajże fani Arki, natomiast fanów MC było więcej niż 710, więc to się nie zgadza.

53. Poldi pisze:

Rzeczywiscie. Czyli wychodzi, ze ten system jest do ostro walniety

54. lewcio pisze:

hehe chyba, ze na ktorys z dwoch meczy w le bylo mniej lub wiecej krzeselek, ale to raczej nie mozliwe

55. Poznaniak pisze:

Kolejorz dzięki za walkę choć to nadal za mało.Teraz od 13 11 2010 KOLEJORZ TYLKO ZWYCIĘSTWA KKS MISTRZEM JEST

56. krystian pisze:

Wiadomo coś na temat transferów?

57. el torro pisze:

tak. wiadomo, że jest listopad i do okienka transferowego mnostwo czasu. bez sensu pytanie.

58. kbic pisze:

krystian,wiadomo,nie będzie ich,bo już Rutek przebąkiwał że są straty bo mała publika ,więc raczej nie ma co się spodziewać fajerwerków, będzie się zarząd chciał pozbyć Kasprzika,Zapotoki, Chrapka ,jak sie pojawi oferta to sprzedadzą Peszke, Stilica albo Arbolede jak ten nie przedłuży umowy , a dojdzie z 2 zawodników pewnie za jakieś 800tys-1mln euro za obu…

59. angelo pisze:

Z tymi wzmocnieniami to powinno być tak, bramkarzy na razie mamy, prawą obronę też, za to powinien przyjść stoper + lewy obrońca , w pomocy wielkie problemy bo przy absencji Injaca albo Bandra mamy poważne problemy z wyprowadzaniem piłek i tu jest potrzebny ktoś pokroju Murasia i Bandra, lewej pomocy to już nie mamy od dawna nie licząc przebłysków Wilka , to już nam daje czterech zawodników a potrzebny jest jeszcze jeden napastnik , bo mamy tylko jednego, czyli reasumując okienko powinno się zamknąć pięcioma zawodnikami, o ile to by byli zawodnicy a nie ludzie pokroju Zapotoka, 3Bamba, bo przypuszczam, że lepszych można znaleźć z kartą w ręku.

60. el torro pisze:

5 zawodników. Koń by się uśmiał. Jak przyjdzie dwóch i zacznie grać Chrapek to będzie dobrze.

61. kmicic pisze:

Lechia bedzie płakać a smutki topić w morzu!

62. PANDA pisze:

Cała polska liga.Legia-Lech 2-1, Wisła-Lechia 5-2, Legia-Lechia 0-3, Lech-Wisła 4-1, póki co 70 minuta i Wisła-Legia 3-0 a jak jutro Lech-Lechia?