Pomóż uzupełnić nam galerię biletów

Stare bilety z meczów Lecha Poznań w rozmaitych rozgrywkach z pewnością posiada nie jeden kibic Kolejorza zostawiający sobie je na pamiątkę. Teraz każdy fan Kolejorza może publicznie podzielić się swoimi zbiorami wysyłając do nas skany lub zdjęcia wejściówek.

W lewym menu serwisu KKSLECH.com w kategorii “Dla Kibiców” znajduje się dział “Galeria biletów”. Wchodząc jednak do niego od razu można stwierdzić, że przydałaby mu się spora aktualizacja. O pomoc w ulepszeniu tego działu prosimy więc Was, czyli kibiców Lecha Poznań i użytkowników serwisu KKSLECH.com!

Wszystkich fanów “niebiesko-białej” drużyny zapraszamy do przysyłania do nas na specjalnie utworzony w tym celu adres mailowy: bilety@kkslech.com skanów oraz zdjęć biletów, jakie posiadacie w swojej kolekcji! Mogą to być wejściówki sprzed wielu sezonów, czy nawet z obecnych rozgrywek!

Wysyłając do nas maila ze skanem lub zdjęciem biletów pamiętaj o zamazaniu swoich danych, które znajdują się na Twojej wejściówce. Przesyłając do nas skany lub fotografie, postaraj się również, aby załącznik jednego listu nie przekraczał 5 MB. Jeśli masz jednak problem ze zbyt dużym rozmiarem swoich zdjęć biletów, zawsze możesz je zmniejszyć m.in. w programie Microsoft Office Picture Manager.

Wszystkich użytkowników serwisu KKSLECH.com zachęcamy zatem do wspólnego uzupełnienia galerii biletów!

Adres na który możecie przysyłać skany lub zdjęcia biletów: bilety@kkslech.com

>> Galeria Biletów

19 komentarzy

 1. wiaduktor pisze:

  Niestety nie chomikuję takich rzeczy :( szkoda, bo pierwszy bilet miałbym z przed 8 lat :/

 2. BeeGoss pisze:

  Świetny pomysł :). Sam osobiście mam kilka biletów, które niebawem prześlę.

 3. Boro pisze:

  Z wyjazdow to tesz mogom byc ?

 4. tomek27 pisze:

  MAM z 2 ligi – z Pogonia Szczecin i KS Myszkow, mam tez z 2000r z Widzewem i GKs Katowice – bede w robocie przy skanerze ,to przesle

 5. tomek27 pisze:

  Mialem mnostwo jescze z lat dzieiwecdziesiatych ,ale zona zrobila kilka lat temu porzadek i tylko te zostaly…

 6. Nowy pisze:

  ja mam bilety z meczów : LECH- metalurgas liepaja , LECH-ifk goteborg, LECH- terek grozny zresztą mam wszystkie bilety z meczów LECHA w europejskich pucharów na których byłem (18 meczy) niestety nie byłem na meczach w sezonie w którym LECH grał we wronkach

 7. KubaKKS pisze:

  Pogadam z kolegą on ma multum biletów ładnie poukładane sezonami tak że nie długo podeślę. Ja natomiast mam bilety z Lech Poznań – legia z sezonu 05/06 , Bilet z Finału PP z 03/04, Lecha z amiką 03/04, Lech – Cracovia 04/05, Wysłać je, nadają się do tego działu?

 8. Wszystko się nadaje. Bilety z wyjazdów też. Wszystkie fotki/skany na pewno umieścimy. No chyba, że któreś bilety będą się powtarzać.

 9. ArekCesar pisze:

  Mam kilka innych, więc postaram się coś wysłać. Czy mogę wysłać bez zamazywania danych, a wy to zrobicie potem za mnie. Nie chciałbym ich niszczyć w ten sposób.

  I jeszcze jedno pytanko. Czy wysyłać tylko takie wzory biletów, których nie ma w galerii, czy może wszystkie jakich brakuje o takim samym wzorze, ale z różnych meczów.

 10. zibi pisze:

  Szkoda,że nie mam tego najstarszego. “Za dzieciaka”, byłem pierwszy raz na meczu Lecha, na stadionie im.22 lipca. Był to mecz albo z Zawiszą albo z Odrą Opole. W każdym razie na meczu było 60 000 ludzi!! To był mecz. Chociaż teraz uważam że doping kiboli jest o wiele lepiej zorganizowany i głośniejszy. Zobaczę i poszukam bo chyba gdzieś jeszcze mam bilet z 1983 r, z meczu Kolejorza z Bilbao. Parę starych programów meczowych też się znajdzie.

 11. Wszystko można wysłać. Jeśli ktoś nie może sobie poradzić z wymazaniem danych z biletów, my to zrobimy przed opublikowaniem.

 12. Nowy pisze:

  Wysłałem fotki

 13. KubaKKS pisze:

  Można wysłać proporczyk, wydany na 50-lecie powstania klubu? Też jakaś pamiątka nie ;p

 14. Można. Skany/fotki, które dotrą do nas do poniedziałku, zostaną opublikowane jakoś do środy. Poinformujemy o tym na Blipie.

 15. kaczy pisze:

  Porobiłem kilka zdjęc biletów z ostatnich kilkunastu lat jakie udało mi sie zebrac, mam nadzieje ze sie przydadza;)

 16. ŚredniKKS pisze:

  Witam! Na reszcie wysle karnet z 2 ligi!!!

 17. ArekCesar pisze:

  Ja zeskanuję w robocie w poniedziałek te co mam.

 18. dawniej "p" pisze:

  musze dokladnie poszukac,bo nie pamietam gdzie mam schowane bilety z barcelony i flamutari wiora

 19. ignac pisze:

  gdzieś mam bilet z meczu liverpoolem, musze poszukać