8 lechitów zagrało w kadrach

30-letni środkowy pomocnik poznańskiego Lecha, Rafał Murawski zagrał w piątek 45 minut w przegranym przez naszą reprezentację towarzyskim meczu z Litwą 0:2 (0:2). Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział za to inny lechita, Hubert Wołąkiewicz.

Tymczasem w sobotę w nocy swój kolejny występ w kadrze Panamy zaliczył lewy obrońca Kolejorza, Luis Alfonso Henriquez Ledezma. 30-latek spędził na boisku pełne 90 minut, a jego reprezentacja wygrała z Boliwią 2:0.

W sobotę popołudniu natomiast, Bartosz Bereszyński, Wojciech Golla oraz Marcin Kamiński wystąpili w towarzyskim meczu Polski U-19 z Norwegią U-19. „Biało-czerwoni” wygrali w dzisiejszym spotkaniu 3:1 (1:0).

Wieczorem 90 minut w przegranym meczu Łotwy z Izraelem 1:2 zagrał napastnik Kolejorza, Artjoms Rudnevs. Występ zaliczył też Sergei krivets, który w spotkaniu Albanii z Białorusią grał w pierwszej połowie. W sobotę wcale nie wybiegł na murawę za to inny pomocnik Lecha, Semir Stilić. Mimo to, jego Bośnia pokonała Rumunię 2:1.

Dodajmy również, że w czwartek w kadrze Polski U-20 zagrał jeszcze inny pomocnik Kolejorza, Mateusz Możdżeń. Młody piłkarz Lecha Poznań pojawił się na placu gry w 46. minucie, a nasza reprezentacja zremisowała w Cottbus z Niemcami 1:1.

Autor: Marcin Hamasiak

13 komentarzy

1. siara pisze:

wstyd,z tej reprezentacji nic nie bedzie,a boisko tak fatalne ze nasze kartoflisko na bulgarskiej ktore mielismy to do tego gow… stol bilardowy,mogli im zawiesc ten gnoj z bulgarskiej ktory sciagneli zeby sobie zalozyli,to moze z hiszpanami by im pozwolili grac, bo taki xavi czy villa giry sobie polamia

2. boa pisze:

Byl jednym z najslabszych na boisku

3. kbic pisze:

ta cała reprezentacja to jest kpina, połtora roku i żadnych efektów, przegrywamy z rezerwami Litwy,tylko pogratulować Smudzie

4. bocian pisze:

ok muawa była fatalna,ale litwini mieli te same warunki.im jakoś piłka nie podskakiwała.
    Wgrecji nie będzie tłumaczenia murawa jak stół, 17stopni.Tam po prostu trzeba wygrać.

5. maras pisze:

Kompletne dno brak słów

6. mts pisze:

nie oglądałem za bardzo tego meczu bo jak zobaczyłem początek meczu to wiedziałem, że będzie stypa ale dwie bramki widziałem i przy obu bramkach popisali się stoperzy szczególnie wiślacka „gwiazda” głowacki … Podtrzymało mnie to w przeświadczeniu, że nie nadaje się na reprezentacyjny poziom ten koleś co zagra to Polska przegra albo straci przez niego bramkę.

7. Bachórz pisze:

Mam nadzieje, ze Murawski sie nie zmeczyl. Lepiej zeby juz nie gral, bo na mecz ze Slaskiem wszyscy beda zajechani.

8. seth pisze:

Smuda nie nadaje sie na trenera repry ,im szybciej odejdzie tym lepiej.Praktycznie pozostał rok do euro a my nie mamy nic oprócz jak zwykle ułanskiej fantazji.Nie mamy bramkarza,obrony pomocy i ataku.Gwiazdorzy z lig zachodnich wygladaja tak jakby im ktos za kare kazał grac w reprezentacji ,nie mamy pomysłu na nic kazda akcja to przypadek jak tak dalej pójdzie to za rok przed euro bedzie zbiorowa łapanka i kto ma lepsze układy u menagerów bedzie gral na euro.
    Smuda selekcje powinien skonczyc z koncem 2010 roku i teraz powinna grac wyselekcjonowana 20 zawodnikow z opcja dokoptowania 2 lub 4 zawodnikow ktorzy w jakiejs lidze błysna.jak widac Smuda nie skonczył jeszcze selekcji i dalej testuje tylko nie wiem czy jest to jego polityka czy tez krazacych wokół repry roznej masci menago.

9. tomek27 pisze:

Tylko ,ze zawodnikow jakich ma do kadry ,to tez jest katastrofa. Brak stoperow ,brak lewego obroncy ,brak lewego skrzydla ( chyba ze prawonozny zawodnik zagra ) ,zaraz sie okaze ,ze brak nam rowniez bramkarza -bo jakos nie widze przyszlosci naszych dwoch asow w Arsenalu. Brak tez silnego defensywnego pomocnika ,takiego ,ktory porozbija troche przeciwnika – jak np Sobol,brak rozgrywajacego. Brak nam w koncu jednej chociaz gwiazdy w zespole ,ktora pociagnela reszta w trudnym momencie. Tacy zawodnicy -trzon naszej kadry -jak Obraniak ,Kuba czy Lewy ,to rezerwowi w swoich klubach ,Jelen wciaz kontuzjowany itd….

10. bocian pisze:

i znowu kibice legii zrobili znowu gnój na litewskiej mi.wstyd mi za nich.

11. ole pisze:

Porażka kadry to moja wina, włączyłem mecz na pół godziny i od razu stracili 2 bramki. Strach pomyśleć ile by było gdybym oglądał dłużej 😉 hej Lech

12. imielin pisze:

kibice Legii,jasne,jakbys nie wiedzial synku to bylo miedzy Jaga,a Cracovia

13. Tomaj pisze:

Tej bocian a po za kibicami Legii to wedlug ciebie nikt wiecej na reprezentacje nie jezdzi? Wrzuccie co niektorzy na luz bo az wstyd niektore komentarze czytac i zadne zajscie nie dotyczylo kibicow Cracovii czy Jagiellonii! Co do wystepow reprezentantow widze ze Rudnewsovi slabo wiedzie sie w kadrze dziewiec czy dziesiec wystepow i ani jednego gola!