Pełna fotorelacja z finału PP (130 zdjęć)

W dziale „Fotorelacje z meczów” dostępna już pełna galeria zdjęć z wczorajszego finałowego spotkania o piłkarski Pucharu Polski w sezonie 2010/2011, KKS Lech Poznań – KP Legia Warszawa 1:1 (1:0) d. 1:1 k. 4:5. Galeria z Bydgoszczy składa się łącznie ze 130 zdjęć. Zapraszamy do oglądania!

9 komentarzy

1. kbic pisze:

z tego co wiem to mecz się skończył 1-1 a nie 1-0 mhmm

2. Janek Lech pisze:

Niech wszyscy dadza spokój przegrany finał PP to niekoniec świata, po co cała ta panika bedzie dobrze zajmiemy 3 miejsce, kupi sie spor dobrych graczy i za rok PP i MP nasz!

6. Versoo pisze:

Aśka Dzios ma mine jakby sie miala poplakac. Noo niestety pani rzecznik. Pilkarzyki olali klub

7. jarek pisze:

8. dfff pisze:

ciekawe co by sie dzialo jakby kotor obronil ostatni rzut karny a potem lech by wygral co by zrobili kibole leglej oni juz stali przy bandach oj by sie dzialo”

dokładnie o tym samym wczoraj gadałem z kumplem, jestem ciekawy, czy karne były by kontynuowane, bo oficjalnie powinna być gra przerwana, ale czy w takim wypadku została by przerwana nie wiem, bo jakby wyszłą do nich policja, to nie wiem, czy by się cofneli gibice legii na swoje miejsca, być moze tak, ale gdyby karne zostały dkończone , i lech by wygrał, to by była taka rozruba, ze japie.dolle.