Bakero przed meczem z Górnikiem

Jutro, o 18:15 piłkarze Lecha Poznań zmierzą się na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze, a dziś po godzinie 16:00 odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Jose Bakero. Oto co powiedział Hiszpan przed zbliżającym się spotkaniem.

Brak kibiców to olbrzymia strata i będzie miała negatywny wpływ na grę naszych zawodników. Ja nie chcę jednak w jakikolwiek sposób komentować tej decyzji. Brak fanów na sobotnim meczu jest tylko jednym z problemów, które obecnie mamy. Trzeba się jednak spiąć i wygrać to spotkanie.

Zawsze grając na swoim boisku przy tej wspaniałej publiczności, doping za każdym razem niósł zawodników. Na pewno wielka szkoda, że nie będziemy mogli liczyć jutro na wsparcie kibiców. Ostatnie spotkanie było ciężkie i długie. Trzeba jeszcze przeanalizować sytuację, w jakiej znajdują się zawodnicy.

Spodziewamy się w sobotę ciężkiego meczu pod względem fizycznym. Nie ważne jest to, jaką zagramy jutro jedenastką, ale dużo będzie zależało też od piłkarzy, którzy jutro wejdą na zmiany.

Injać nie wygląda obecnie najlepiej i prawdopodobnie nie zagra od początku. Również Murawski jest mocno poobijany. Są także pewne pozytywy, bo Kiełb, Wojtkowiak, Rudnevs wyglądają co raz lepiej. Musimy się więc nastawić jutro na walkę i na to, że wygramy ten mecz.

Górnik Zabrze to drużyna grająca agresywną piłkę. Prezentują futbol fizyczny i jeśli gra się na ich warunkach, to ciężko to wygląda. My jednak mamy jakość i dobrych zawodników. Chcemy w sobotę dyktować warunki tak jak w pierwszej połowie wtorkowego meczu z Legią.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

20 komentarzy

 1. zara pisze:

  doping będzie pod stadionem! :)

 2. Pavvelinho pisze:

  Znowu będzie gra do 60 minuty a potem brak sił. Górnik to przeczeka i zada pewnie decydujący cios w postaci zabójczego kontr ataku. To są moje wnioski na podstawie ostatnich 5 spotkań z udziałem Lecha. Ot cała filozofia naszego boskiego treneiro bakeiro.

 3. haski pisze:

  @Pavvelinho akórat a przygotowanie fizyczne to powinienieś ubwiniać Luisa a nie BAkera:D

 4. Nowy pisze:

  więc jak są przygotowani na 60 minut to niech w pierwszej połowie strzelą 2 bramki i potem kontrolują gre
  w pierwszej jedenastce niech zagra stilic ale jak zagra słabo to od następnego meczu ława .

 5. KubaCMG pisze:

  Arek jak sytuacja wygląda z tym stadionem? Wiesz może czy odwołanie coś dało?

 6. ziutek pisze:

  zmiencie to: Serwis godny Mistrza Polski… Lech mistrzem z takim trenerem?? Nigdy… Juz lepszy bylby Skorża.. pozdro dla kibiców Lecha i przeciwnikow Bakera;] Bakero OUT!!@@

 7. d pisze:

  hahahahahaha Skorża hahahahahaha a to dobre hahahahahaha

 8. BRAGA pisze:

  Uwielbiam słodkie pierdolenie tego gościa. Byle by przymilić dupę kibolom i zarządowi. BAKERO WYPIER….!!!!

 9. Pavvelinho pisze:

  haski
  Nie ważna ale jeśli wie że nie radzą sobie po 60 minucie to powinien inaczej ustawić piłkarzy taktycznie. A tak nasz boski treneiro bakeiro widzi świat przez różowe okulary i tego nie dostrzega.

 10. betko pisze:

  TRENER – PETRESCU

 11. KubaCMG – Wiem, że jutro na mecz nie wejdą też Vipy, Supervipy itp. Nie wiadomo nawet, jacy dziennikarze będą jutro obsługiwać mecz, bo niby wiadomości mają być jeszcze wysyłane.

 12. KubaCMG pisze:

  Czyli kibice nie wejdą bankowo?

 13. Krivets1 pisze:

  Nie wiem jak wy, ale ja jutro idę pod stadion macie jakieś transy?

 14. KubaCMG – Kibice nie wejdą. My zapraszamy więc na tradycyjny raport prosto ze stadionu.

 15. arek pisze:

  Nie na temat ale:
  “Studniówka Tuska. Rudy cudotwórca przemawia, chwaląc się osiągnięciami swego rządu. Mija godzina, dwie, trzy… Premier śmiało przechodzi od osiągnięcia do osiągnięcia.
  – A tuż pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem – chwali się Tusk.
  Głos z sali:
  – Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni!
  Premier niezrażony peroruje dalej:
  – A dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady siedmiopasmowej!
  Tenże głos z sali:
  – Ale tam k…a nie ma żadnej autostrady!
  Nie wytrzymał w końcu Schetyna i wkur…y krzyczy:
  – A ty, gościu, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 pooglądał! “

 16. weasley pisze:

  Przeciez konferncje trwaja zwykle okolo 10 minut.
  I co Bakero tylko tyle powiedział?
  Gdzie mozna calosc przeczytac?

 17. Pavvelinho pisze:

  do Arka.
  A napiszecie ilu było widzów przed stadionem? Poważne się pytam.

 18. weasley – Tyle powiedział o meczu z Górnikiem. Więcej znajdziesz tutaj dziś wieczorem lub jutro rano i nawet jeszcze w kolejnych dniach.
  Pavvelinho – Wszystko będzie. Osobny materiał chyba też.

 19. Pavvelinho pisze:

  Ok.

 20. weasley pisze:

  Ok. Dzięki za odpowiedź.