Doping spod stadionu + 24 zdjęcia!

Mimo, że decyzją wojewody wielkopolskiego kibice Kolejorza nie mogli dziś wejść na trybuny, to jednak spora część fanów zdecydowała się na doping spod stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej. Ponad 3 tys. kiboli pomogło Lechowi, gdyż ten pokonał w sobotę Górnika Zabrze 2:0.

Pierwsi kibice zaczęli gromadzić się pod IV trybuną stadionu Miejskiego już około godziny 17:00, choć zbiórka była zaplanowana na 17:30. Natomiast niedługo potem fani Kolejorza rozpoczęli swój doping dla drużyny Kolejorza, która punktualnie o 18:20 zaczęła mecz z zabrzańskim górnikiem.

Tymczasem prócz dopingu dla Lecha Poznań kibole Kolejorza głośno kierowali również pewne słowa do rządu państwa i premiera, Donalda Tuska. Nie zabrakło też wielkiego transparentu, który został wywieszony na promenadzie III trybuny: „Nie róbmy polityki, zamykajmy stadiony… a potem kopalnie, szpitale – niech nie będzie niczego.”

Ponadto tuż po pierwszym gwizdku sędziego kibole poznańskiego Lecha przedstawili mini-oprawę z udziałem flag i sektorówki Pyrlandia. Wszyscy ci, którzy w sobotę zawitali pod stadion wiedzieli również co dzieje się na boisku. Spiker przez głośnik informował fanów pod stadionem m.in. o bramkach, strzelcach czy zmianach, jakie dokonują trenerzy.

Tym samym wszyscy sympatycy Lecha Poznań, którzy przybyli w sobotę pod stadion zachowali się wzorowo, a po meczu na pierwszym piętrze IV trybuny pojawili się gracze Kolejorza. Mistrzowie Polski podziękowali swym kibicom za doping, natomiast ci nagrodzili ich głośnymi brawami.

Dodajmy również, że na złe zachowanie kibiców Kolejorza tylko czekała policja. Za bramą pod II trybuną ustawiona była polewaczka oraz stało kilka radiowozów policyjnych. Na szczęście żaden z tych pojazdów nie był dziś potrzebny.

Zdjęcia spod stadionu:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

13 komentarzy

 1. Pavvelinho pisze:

  Te ponad 3 tysiące było słychać podczas transmisji w c+. Choć dziwnie ogląda się mecz w którym słychać kibiców ale ich nie widać na trybunach (ciekawi mnie jak by wyglądał doping gdyby pod każdą trybuną było te ponad 3 tysiące kibiców i czy byłby taki am efekt).

  A dziś mam dobry samopoczucie na koniec dnia bo wygrał Lech Poznań i Pogoń Szczecin.

 2. Lol pisze:

  do żeś ostatnim zdaniem dojebał do gara…

 3. daffi pisze:

  Pavvelinho ma już za dużo meczów w tym sezonie. Zaraz mu sie cos do konca popier.. i bedzie mial Lech king Legia queen

 4. zibi pisze:

  Ustawa ANTYGOŁĘBIARSKA. To będzie nowy propagandowy hit rządu Tuska. Przecież nie można pozwolić na pobyt w czasie meczu na boisku zwykłych gołębi tak często pokazywanych przez C+.Gdzie były służby, będzie grzmiał donek:)

 5. jer12 pisze:

  Brawo dla kibiców. Super!!!!
  Ale ten stadion brzydko wygląda ( na tych zdjęciach), wiecie może czy to się zmieni, zaplanowane są prace wykończeniowe??? pozdrawiam

 6. weasley pisze:

  daffi
  To było dobre

 7. lewcio pisze:

  brawo!! najwazniejsze sa trzy punkty!

 8. haski pisze:

  @Pavvelihno

  Może zaraz kurwa napiszesz że masz dobre samopoczucie bo Lechia wygrała a Arka przegrała żeś kurwa dojebał…

  A co do dopingu to widać że nie ma na nas Chuja;-)

 9. Legionistka pisze:

  pieknie!! mozna info ile mw bylo Was pod stadionem? pozdr z Warszawy! nie damy sie!!!:)

 10. Kosi pisze:

  masz napisane – 3 tys.

 11. Pavvelinho pisze:

  daffi,Lol i haski

  Wielokrotnie podkreślać mam to że jak jestem ze Szczecina to muszę nie muszę kibicować Legii.
  Otóż nie a złośliwe komentarze może sobie darować. Bo jesteście niepoważni.

  Ot typowe Polskie myślenie.

  Jeśli jesteś ze Szczecina to nie można w tym kraju kibicować Pogoni jak i Lechowi. To od razu cię wyzywają i uważają za gorszego. Co za naród durnych klubowych układów (a potem się dziwią że są burdy na stadionach).

  Trochę szacunku.

 12. ole pisze:

  Faktem jest, że w Szczecinie niewielu ludzi lubi Legie.

 13. krachify pisze:

  Za to znasz jakiegoś normalnego Kibola Lecha, który lubi Pogoń ??