Wypowiedzi trenerów po sparingu:

Wypowiedzi obu trenerów po sparingu. Szkoleniowca gości, Jurgena Klopp’a oraz hiszpańskiego opiekuna gospodarzy, Jose Marii Bakero Escudero na pomeczowej konferencji prasowej po towarzyskim spotkaniu KKS Lech Poznań – BVB Borussia Dortmund.

Jurgen Klopp (trener Borussii):Uważam, że był to fantastyczny wieczór zagrany w fantastycznej atmosferze. Był to nasz ostatni mecz w tym sezonie, więc tym bardziej jestem zadowolony. Wszystko w Polsce mi się podobało, choć murawa była tutaj bardzo zła. Jestem zadowolony z wynik, bo w ogóle on mnie nie obchodził. Dla mnie było ważne, aby nikt nie doznał kontuzji.

Jose Bakero (trener Lecha):Chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z atmosfery na stadionie. Cieszę się, że dobrze zaprezentowali się gracze z ME. Pierwsza połowa była bardzo szybka, ale w drugiej połowie tempo nieco siadło. Graliśmy przeciwko Mistrzowi Niemiec, więc wynik 0:0 nie jest zły. Uważam jednak, że był to dla nas bardzo dobry mecz.

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

11 komentarzy

 1. weasley pisze:

  BAKERO OUT!!!!

 2. dziki pisze:

  pierwsza połowa bardzo szybka:) dziękuję Piszczkowi, oglądanie gry tego zawodnika to czysta przyjemność, dzieki niemu nie zasnąłem dzisiaj na meczu…

 3. you pisze:

  Pan Bakero nie jest trenerem. Ale może się mylę, droga redakcjo? Gdybym się ubrał w biały fartuch i białe chodaki, a następnie przeszedł korytarzem szpitala to napisalibyście, że jestem lekarzem? Eeeeee, nie sądzę.

 4. ygh pisze:

  Dobry trener

 5. Pavvelinho pisze:

  “ygh pisze:19 maja 2011 o 23:26

  Dobry trener”

  Klopp – tak.

  bakeiro – nie.

 6. you pisze:

  Parafrazując znaną oprawę Kolejorza: Żarty, żartami Bakero nigdy nie będzie między trenerami!

 7. Rahu pisze:

  Bakero wypier…

 8. Versoo pisze:

  Dobrze, ze Klapp wspomnial o murawie. To pwoinno dac ldziom ze spolki Euro 2012 cos do myslenia

 9. KibicLecha pisze:

  Jose Bakero chyba ogladal inny mecz… Pozdro dla niego. 29 maja sie zbliza.

 10. El Companero pisze:

  Ogladałem wczoraj tą konferencję na WTK. Niezły był cyrk z tłuamczami. Pytanie dzieniakarza niemieckiego najpierw trafia do tłumacza niemieckiego , ktory po polsku przetlumaczył je tłumaczowi hiszpanskiemu a ten z kolei po hiszpansku do Bakero. I z powrotem Bakero do tłumacza 1, tłumacz 1 do tlumacza 2 a ten do dziennikarza. Normalnie niezły przekładaniec. Cyrk na kołkach. W końcu ktos (chyba Pani rzecznik) starała sie ratowac sytuacje i szybko zapowiedziala ze juz na niemiecki tlumaczenia nie bedzie bo zaczna gadac o meczu z Lechią.