Lechia – Lech 2:1

W meczu 28. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2010/2011, Lech Poznań przegrał na wyjeździe z gdańską Lechią 1:2 (1:0). Kolejorz stracił dwa gole w dwie minuty i tym sam nie zagra w europejskich pucharach. To oznacza, że rozwój klubu został wstrzymany na rok, a stadion w przyszłym sezonie co dwa tygodnie będzie świecił pustkami.

Mecz od ataków rozpoczęli goście, ale Ślusarski grając samotnie w ataku nie mógł skutecznie przedrzeć się przez gęstą obronę Lechii. W 6. minucie pierwszą sytuację w tym spotkaniu i to po rzucie rożnym mieli gospodarze, lecz ostatecznie futbolówkę wybili poznaniacy. W 13. minucie jeszcze śmielej zaatakował Lech. Najpierw Murawski dobrze odebrał piłkę obrońcy Lechii, potem Arboleda wygrał walkę w polu karnym z bramkarzem gospodarzy, a na koniec na strzał zdecydował się jeszcze Henriquez.

W 19. minucie gry mogło być 1:0 dla Lechii. Piłkę z lewej strony na głowę Lukjanovsa dośrodkował Traore, a futbolówkę w ostatniej chwili z linii bramkowej wybił Henriquez. W 22. minucie po kontrze Kotorowskiego lobował Lukjanovs, ale jednak bramki nie zdobył.

Po kilku minutach dominacji Lechii, w 32. minucie przebudził się Lech. Mocno z lewej strony boiska uderzył Stilić, ale piłkę obronił w tej sytuacji Kapsa. Trzy minuty później jeszcze śmielej zaatakowali lechici i zdobyli gola. Piękną wrzutkę Wilka wykorzystał Ślusarski, który ładną główką wpakował piłkę w długi róg bramki Kapsy. W 39. minucie meczu potężną bombą z daleka popisał się Bajić. Kotorowski będąc lekko oszołomiony wybił jednak piłkę na rzut rożny. Po minucie strzelał jeszcze Traore, ale nad poprzeczką. Po chwili odpowiedział Wilk, lecz futbolówkę zdołał złapać bramkarz Lechii.

Druga połowa rozpoczęła się dość spokojnie, ale potem postanowiła zaatakować Lechia. Szczególnie aktywny był na lewej stronie Traore, ale wszystkie jego dryblingi powstrzymywali lechici. Poznaniacy po 55. minucie przeprowadzili w odpowiedzi trzy ładne akcje, ale żadna z nich nie zakończyła się celnym strzałem.

W 61. minucie powinno być 2:0. Wojtkowiak miał piłkę na prawej stronie i zamiast szybciej zagrać ją na środek, stracił futbolówkę i z dobrej akcji wyszły nici. Osiem minut później znów dobra akcja Lecha i znów bez powodzenia. Ślusarski za wolno odgrywał do Stilicia i obrońcy Lechii wybili piłkę spod nóg Bośniaka. W 72. minucie spotkania znów gola mógł zdobył Stilić, ale będąc na prawej stronie posłał piłkę minimalnie obok bramki Kapsy. W 75. minucie gry Wilk dośrodkował piłkę w pole karne, natomiast Rudnevs minimalnie się pomylił i gola nie zobaczyliśmy.

W 77. minucie gry dwa razy groźnie zaatakowała Lechia i zdobyła gola z rzutu karnego. Piłkę ręką dotknął jeden z lechitów, a jedenastkę na bramkę zamienił Traore. Po dwóch minutach i ładnej akcji Lukjanovsa gola zdobył Traore. Były piłkarz Rosenborga tylko dołożył nogę i tym samym pogrążył Kolejorza. W 85. minucie z dystansu strzelił Murawski, lecz piłka przeleciała obok bramki. Ostatecznie mecz zakończył się porażką Lecha, a to oznacza, ze poznaniacy nie zagrają już w europejskich pucharach.

BKS Lechia Gdańsk – KKS Lech Poznań 2:1 (0:1)

Bramki: 77 i 79.Traore – 35.Ślusarski

Żółte kartki: Deleu – Ślusarski

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

Widzów: 5000

BKS Lechia: Kapsa – Deleu, Bąk, Vućko, Andriuskevicius – Surma, Bajić (68.Airapetjan), Pietrowski (59.Buval) – Nowak, Lukjanovs, Traore (90.Zejglic).

Rezerwowi: Małkowski, Popielarz, Zejglic, Brzeski, Kożans, Buval, Airapetjan.

KKS Lech: Kotorowski – Wojtkowiak, Wołąkiewicz, Arboleda (71.Bosacki), Henriquez – Injać, Djurdjević – Wilk (79.Kiełb), Murawski, Stilić – Ślusarski (71.Rudnevs).

Rezerwowi: Burić, Bosacki, Kiełb, Rudnevs, Mikołajczak, Możdżeń, Ubiparip.

Trenerzy: Tomasz Kafarski – Jose Maria Bakero Escudero

Pogoda: +24°C, słonecznie

264 komentarze

1. sebaII pisze:

kibic-reszta w kieszeniach rutkowskiego i spółki krasnali.

2. Ryba pisze:

Temu zespołowi potrzebny jest trener o silnej osobowości janas jest kolejnym bez jajowcem to dziękuję za taki wybór skorża nie radzę już chłopak wypalił się probierz jeszcze ma najwięcej charyzmy z nich! ale ja będę się powtarzał i apel do Pogo niech on nie patrzy że kogoś nie lubi tylko naprawdę Jusko z Ivanem dali by radę stworzyć zespół na który chce się patrzeć tak jak smuda może nie miał taktyki ale zespół naprawdę gryzł a momentami żarł trawę od 1 do 90 min to było coś zielek wprowadził trochę taktyki więcej ale to też był zespół który strzelił i z kontry doprowadzali do euforii może nie grał aż tak zaciekle jak za smudy ale ten zespół też atakował i miał ikrę!!! a teraz widzę zespół który po strzeleniu gola staję się kastratami

3. Tylko KKS pisze:

Ale k…a boli!!!!!!!! Nie wiem dlaczego Kolejorz kolejny raz zagrał dobrą 1 połowę i totalnie zj…ł 2. Totalne nieporozumienie. Mam dzisiaj pustkę w głowie do analiz dlatego nie będę czepiał się zawodników, mam tylko prośbę do właściciela czyli Pana Rutkowskiego, weź Pan wreszcie wyp….ol kolesi z Wronek ( Pogo i Kadziu) i pogoń synka. To od nich moim skromnym zdaniem zaczyna się problem w Lechu. Proszę spojrzeć na Legię, kiepski Jóźwiak i ktoś tam jeszcze i Legła gra piach. Cupiał się wk..wił pogonił kilku kolesi, postawił na Basałaja i Holendrów i co? i majster w Krakowie.

4. Pavvelinho pisze:

kibi;c

Czy winą piłkarzy jest to że ktoś ich nie umie zmotywować lub źle przygotował do sezonu?

Zrozum że trener odpowiada za zespół tak jak nauczyciel za uczniów.

5. kbic pisze:

jakie zmotywować? o czym ty gadasz? za co piłkarz bierze kase? za to żeby go ktoś motywował? nie , za zapieprzanie i dawanie z siebie wszystkiego na boisku, a nasi olewają swoje obowiązki i to tylko i wyłącznie ich wina a nie Bakero, czy wcześniej Zielińskiego

6. robsonnn pisze:

Moja noga na stadionie nie postanie póki trenerem będzie psudotrener Mariia Bakero, jak ślepy jest Rutkowski przekonanmy sie w ciągu kilku dni

7. Ryba pisze:

ale trener też nie pracuję charytatywnie! więc tu się z Tobą nie zgodzę wyobraź sobie sytuację ty się zaklimatyzowałeś w klasie jakieś przychodzisz na następny dzień i nagle okazuję się że jesteś w klasie B później w klasie C za chwilę zmienia ci się nauczyciel itp albo jak byś przeprowadzał się co tydzień do innego miasta umiałbyś tak przychodzi ubiparip i dostaję szansę w jednym meczu w drugim już nie później jak strzelił ze śląskiem to chyba 3 spotkania spedził na ławce kiedy ten chłopak ma się nauczyć z nimi grać? niektórzy muszą zagrać 2 a niektórzy 15 spotkań musi być chemia muszą ufać sobie być gotowym jeden za drugiego wskoczyć w ogień a kiedy ma to być jak oni nie mają pewności co ich czeka jednego dnia jest pewniakiem do składu a drugiego na trybunach każdy gra inaczej oni nie wiedzą co robić albo wystawienie stilicia w ataku który ma walczyć o górne piłki w powietrzu gdzie tu sens!

8. Tylko KKS pisze:

Drażni mnie jak niektórzy wyliczają ile to niby zostaje w kieszeni Rutkowskiego. K…a kupcie sobie klub i róbcie „biznes” Bez Rutka pewnie byśmy teraz grali derby z Wartą, więc przestańcie pitolić. Ja też nie kupię na nowy sezon karnetu i to z kliku powodów. 1-poziom gry, 2-cena, 3-różnica pomiędzy pojedynczymi biletami a karnetem jest wręcz śmieszna.(Na Barcelonę karnet jest 20% tańszy) ale nie będę zrzędził na Rutkowskiego i zaglądał mu w kieszeń. Kolejorz to mój i mojego syna ukochany klub ale to nie znaczy, że muszę być na każdym meczu. Może 5 tys. na trybunach, zmusi właściciela do bardziej drastycznych decyzji albo do sprzedania klubu innemu inwestorowi jeśli Pana Rutkowskiego przerasta to co robi.Swoją drogą Canal Plus na kablówce kosztuje 3 dyszki miesięcznie więc pewnie na Bułgarskiej obejrzę tylko co ciekawsze mecze.

9. zibi2 pisze:

Do DUPY z tym wszystkim !!!!

10. kersi pisze:

Właśnie chodzi oto zapieprzanie bo to jest ich praca i nic więcej nie robią a oni truchtają śmieją się,jaja sobie robią i zarabiają krocie za kopaninę,której się nie da oglądać Pensje liczone w tysE (o pryw.interesach nie mówię bo to ich prywatna sprawa)Właśnie Błoński w nSport powiedział.że było bardzo duże spięcie w Zarządzie bo Rutek się uparł na Marię i Maria zostaje co najmniej do Grudnia ponieważ ma znajomości w Europie typu Stoiczkow i inni.No to ja jestem ciekawy kogo Rutek kupi dzięki tym znajomością Bakero w Europie.

11. Ryba pisze:

zauważ wisła gra prawie jedną jedenastką zmiany są kosmetyczne! po drugie co to za trener który przyjeżdża na Reymonta i mówi a ten mecz nie jest ważny dla nas jak się uda wygrać to ok ale my się nastawiamy na ruch a nie na wisłę!!!!! to są jakieś jaja zespół w takiej sytuacji jak on powinien jechać na San siro i mówić gramy jak by to był finał i gryźć trawę od 1 do 90 min walczyć robić wszystko żeby wygrać a on nastawił zespół tak że po spotkaniu nawet pralnie nie miały roboty bo koszulki były suchutkie niczym kupione ze sklepu!!! jak my graliśmy to zawsze jak wchodziliśmy do szatni to śmialiśmy się z innych i było no chłopaki słaby trening mieliście bo nie śmierdzi w szatni

12. zibi pisze:

Tylko KKS – nie do końca się z tobą zgadzam. Rutkowski jest właścicielem klubu piłkarskiego a nie piekarni. Jeśli się za to zabrał to niech to robi porządnie.W piekarni nie przywiązujemy sie do barw bułek nie kibicujemy piekarzowi na trybunach przy piecu i tam jest miejsce dla ludzi, którzy chcą robić tylko biznes. Jeśli ktoś kupuje sobie klub taki jak LECH to musi sie liczyc ,ze nie będzie to tylko zabawka w jego rączkach.

13. zibi pisze:

Do wszystkich piekarzy – bez obrazy.

14. dziki pisze:

ja tam tez podtrzymuję swoje zdanie, możecie się z tego śmiać ale do póki trenerem będzie ten partacz nie mam zamiaru oglądać tego gów..a, ale jest mi z tego powodu bardzo niesympatycznie, jestem z Lechem na dobre i na złe od 4 roku życia, gdy pierwszy raz zawitałem na Bułgarską, przeżyłem mistrzostwa, spadek Lecha do 2 ligi, awans, grę w pucharach, nieudolnych Panika, Palę czy Pintera, ładny kawałek czasu to już ćwierć wieku z Lechem, ale miarka się przebrała i nie chodzi tu o to, że jestem kibicem sukcesu, bo jeździłem na mecze Lecha do Ząbek (z Dolcanem), ale o to, że nie mam dalej zamiaru patrzeć jak ludzie którzy są za tą druzyne odpowiedzialni (czytaj właściciel, prezesi, młody właściciel, dyr sportowy) rozpierdala..ą to na co między innymi oni sami budowali…błędów i nieudolności tych panów jest co niemiara, że wymienię te największe:
    -zwolnienie Smudy,
    -pożegnanie Czyżniewskiego,
    -cyrki z biletami i ich ceny,
    -zatrudnienie na miejsce ZIelińskiego, tego hiszpańskiego koszmaru,
    -nieudolna polityka kadrowo transferowa.
    Teraz dochodzą słuchy, że ten partacz ma dalej pracować, to się w głowie nie mieści.
    W tej trudnej chwili dla Lecha dobry jest każdy trener, dosłownie każdy!!! druzyna gorsza już nie będzie…czy będzie to Janas, Probierz, czy nawet Skorża lub Kasperczak..to jest nie istotne, każdy z nich będzie dla Lecha lepszym trenerem….a jak mają sprzedawać Stilićia za jakieś grosze to niech lepiej przedłużą z nim kontrakt..bo coś mi się wydaje, że zanosi sie na powtórkę cyrku z Reniferem..

15. Tylko KKS pisze:

Nie zgodzę się z niektórymi z was, którzy tylko i wyłącznie obwiniają zawodników. Lech po odejściu Franza gra coraz gorzej. Staczamy się, brak kondycji, motoryki, charakteru do końca. Drużynę przygotowuje pod każdym względem trener a zawodnicy są pracownikami, którzy wykonują polecenia. Zatrudniam zaledwie 2 ludzi, ale niech by tylko któryś spróbował nie wykonać polecenia. Zje.ka totalna i tyle. Podobnie jest w drużynie. Źle pracujesz to tracisz pracę, jak jesteś złym pracodawcą to bańczysz i tyle.

16. Tylko KKS pisze:

Tym sposobem dla mnie Bakero zbańczył bo jest słabiutkim „pracodawcą”, który źle przygotował ludzi do pracy a przy okazji nie potrafi nad nimi zapanować. Może faktycznie byłby lepszym dyrektorem sportowym, boję sie jednak, że Rutek nie ma jaj i nie wywali Pogo.

17. Tylko KKS pisze:

Zibi – masz dużo racji, ale piłka dzisiaj to jest biznes. Rutkowski jak mu zabraknie nas na trybunach bo usiądziemy przed TV to może wreszcie zrozumie, że bez nas okaże się kiepskim „pracodawcą” i zbańczy.

18. Ryba pisze:

Nie jestem piekarzem więc spoko ale też nie zgadzam się z KKSem bo bez rutka graliśmy może gorzej ale widowiskowo chyba już nie pamiętasz jak za michniewicza jako biedny klub wygraliśmy dwumecz finałowy z Ległą i zdobyliśmy puchar Polski albo przyjechała do nas faworyzowana wisła która miała nas roznieść a było 3-3 a prowadziliśmy już 3- 1 z innymi zespołami walczyliśmy jak lwy legła prowadziła 2-0 potrafiliśmy ich dogonić na 2-2 a teraz chłoptaś rutkosia doprowadza do tego że jak strzeliła nam bramkę cracovia jeszcze w pierwszej połowie to już było wiadomo że przegramy ten zespół tylko raz z podbeskidziem potrafił odrabiać! grali finał pucharu z ległą puki nie stracili bramki to było na co popatrzeć tylko brak skuteczności ale z chwilą utraty ten zespół nagle nie wiedział o co chodzi oni zachowują się jak bakero jak idzie to super głowę zadzierają a jak przegrają nie wiemy co się stało farta zabrakło ciągle zgania na farta a nie wie że trzeba szczęściu dopomagać dlaczego dzisiaj injać nie strzela z daleka tylko czeka na partnera żeby przedłużyć już bowiem w 50 min to było tak można opóźniać grę w 80 – 85 min ale nie tak szybko gra się na czas!!! taktyka jest beznadziejna chyba zakochał się w Bradze po tym dwumeczu! dla Lecha najlepiej jest jak bramki wpadają w końcówce tak Bakero złożył super zespół!!!!!!! dziwne że poprzednicy potrafili wpłynąć na ten zespół i nie mówcie mi że brak jednego zawodnika tak wpłynął myślę że zielek z rudim i z kiełbem by więcej zrobił niż bask jemu proponuję ligę katarską to miejsce dla emerytów tam by się sprawdził

19. Pavvelinho pisze:

kbic

Skoro tego nie rozumiesz to twój problem nie mój.

20. Tylko KKS pisze:

Ryba- pamiętam więcej niż myślisz. Jeździłem na Bułgarską już w czasach „Buły”, oglądałem na żywo, Barcę, Marsylię, Bilbao i Liverpool. Dzisiaj nadal chcę oglądać tak jak w ostatnich sezonach – Austrię, Man city, Juve czy Red Bull i inne. Nie wystarcza mi tylko ładna gra, ja chcę sukcesów w Europie a nie tylko Wielkopolsce a do tego potrzebna jest kasa. Co do Ziela to zgodzę się tylko z tym, że jest trochę lepszy od Marysi, bo nie wiem czy jeszcze pamiętasz stwierdzenie „Jop to swój chłop”

21. Ryba pisze:

Bakero dyrektorem sportowym byłby pewnie niezłym ale bask na to nie pójdzie!!! nawet jak by wyrzucili Pogo to nie przejdzie taka opcja!!! ale rozcaruję was my tu piszemy i pocimy się nad tym a Rutek już podjął decyzję że do grudnia Bask dostaje szansę prowadzenia tego zespołu kadziński powiedział veto ale Rutek decyduję argumentem są „kontakty” Bakero

22. Pavvelinho pisze:

kibic

Jeszcze jedno za Zielińskiego czy za czasów Smudy a nawet Michniewicza ten zespół miał charakter i chciało się tym piłkarzom walczyć do końca nawet jak im nie szło i przegrywali. A za bakeiro tego nie ma więc nie pisz że piłkarze są winni. Zrozum że TRENER odpowiada za MENTALNE przygotowanie piłkarzy do danego spotkania czyli wiąże się to również z motywacją. Ale jak ktoś nie potrafi tego pojąć to trudno.

23. Tylko KKS pisze:

Pavvelinho – nic dodać nic ująć.

24. Tylko KKS pisze:

Ryba – a ty co? jesteś członkiem zarządu Lecha, że masz takie info.

25. Ryba pisze:

Pamiętam pamiętam wszyscy lubimy mariusza;) myślę że powinniśmy go oklaskiwać na Bułgarskiej jak będzie przyjechał;) ja też chcę żeby osiągali sukcesy ale też chcę aby grali widowiskowo jak mieliśmy przegrać ten sezon to jakoś bym to przeżył ale KKS trzeba to zrobić w jakimś stylu a nie strzelili bramkę a przez ponad godzinę drapali się po jajach i czekali na końcowy gwizdek i powiem tak gdybyśmy weszli do pucharów i Bakero by prowadził nas w elminacjach obawiam się żez taką grą nawet rozstawienie we wszystkich rundach kwalifikacyjnych gówno by dało bo byśmy zagrali tak jak z Terekiem a ja chcę zobaczyć zespół który zagrał mecz w Turynie który zagrał Z MC nawet z Anglii!! Bask mówi że brakuje mu fuksa smuda też mógł przejebać z austrią i powiedzieć wtedy sorry szczęścia brakuje a co zrobił atakowali do 121min. i jest to naprawdę mecz po którym wpadłem w szał i szaleliśmy wszyscy na trybunach były łzy radości i szaleństwo

26. Ryba pisze:

przeczytaj sobie na stronie sport.pl to będziesz też miał takie info;)

27. Ryba pisze:

tu masz KKS link jak chcesz to czytaj i płacz niestety to info czytałem już szybciej w przeglądzie sportowym że rutkowi podoba się współpraca z baskiem a w szczególności synalkowi rutka który jest zachwycony podpowiedziami Baska i określaniu jakich zawodników mają szukać

28. Pavvelinho pisze:

Czytał ktoś wywiad z Grzegorzem Mielcarskim tu jest link:

29. Tylko KKS pisze:

No jeśli stwierdzenia Pana Nawrota potraktować jako pewnik to pewnie tak będzie. Ja jednak wole poczekać na ostateczne decyzje Rutkowskiego a nie opierać się na nic nie wartych doniesieniach prasowo – internetowych. Sorry kolego ale nie trybię o jakim Mariuszu piszesz

30. Pavvelinho pisze:

Ryba

Jaki Mariusz?

31. tom pisze:

Bakera trzeba nie zwolnić a wypierdolić! Cała Polska Z nas SIĘ śmieje przez tego debila…

32. Ryba pisze:

Mariusz Jop;) nasz bohater z zeszłego roku;) wiesz doniesienia internetowe i prasowe często się mylą ale co do decyzji Rutka kurat nie mylą się wielu mówiło że po finale Pucharu Polski się pożegna a tu nic:( Rutek nie zwolnił go teraz bo by odbiło się na kasie ale po sezonie zobaczymy pamiętam jeszcze jak Bask powiedział że jak nie zakwalifikuje się do pucharów sam poda się do dymisji a teraz słyszę zupełnie coś innego

33. Pavvelinho pisze:

Ryba

A ten (to pisz że chodziło tobie o Jopa).

34. Ryba pisze:

a jeszcze bardziej mnie śmieszy wypowiedź jego mam pomysł na tą drużynę dajcie mi czas zobaczycie że będzie dobrze!!! jednak jusko miał rację wypieprzyli go bo nie chciał z takim osłem pracować zresztą kiedyś powiedział po Manchesterze że to nie zasługa Bakero tylko wciąż zielińskiego pracę Bakero poznany dopiero w następnej rundzie i poznaliśmy porażki albo minimalne zwycięstwa i drżenie o wynik do końca! jego pomysł na drużynę to ja już znam strzelić przypadkiem i bronić do Bragi też pojechał po obronę wyniku!

35. Tylko KKS pisze:

oki co do Jopa. Pamiętaj kolego, że Rutkowski to nie Wojciechowski i dopóki trener ma jakieś szanse to go nie zwalnia i tyle w temacie. P.S. Zielenina poleciał bo przygotował Lecha do jesieni wręcz katastrofalnie i mu się zebrało a jeden mecz z Wisłą nic już nie mógł zmienić.

36. Pavvelinho pisze:

Ryba

Nie tylko Juskowiak ale i Mielcarski również czytałem jego wywiad na jednej ze stron internetowych.

37. Ryba pisze:

no co chłopakowi należy się szacunek i traktowanie go z godnością po imieniu a nie po nazwisku:)w końcu tyle dla nas zrobił;) a tak na serio my się śmiejemy a tak naprawdę miał chłopak pecha z tym swojakiem każdemu mogło się zdarzyć;) świetna wrzutka suvorova była;) ale tak na serio to też pamiętajmy że to były prorocze słowa Reksia jak go pytali przed meczem legła – wisła czy największy wróg Lecha pomoże w walce o mistrza a Rksio wtedy wypalił legia przegra z wisłą a lech i tak będzie mistrzem bo nam pomoże cracovia i zremisuje ten mecz w derbach;)

38. Ryba pisze:

fakt zielek słabo ich przygotował ale on już taki jest słabo zaczyna a w końcówce wszystko wygrywa w sezonie mistrzowskim też późno się rozkręcał;) i kolego gwarantuję to w 100% że zielek może by przepier….ł ligę ale puchar Polski przy tym rozstawieniu by zdobył;) i kto wie Bragę nie wiem czy ograł

39. Tylko KKS pisze:

No cóż Panowie Pavvelinho i Ryba. Super, że mamy mocno zbieżne poglądy i super, że mocno zbieżnie kochamy Kolejorza:) jutro jednak jest dzień i trzeba będzie popracować. P.S. mam propozycję żeby na Koronę zabrać chusteczki i podziękować Panu JMB/ Dobranoc.

40. Ryba pisze:

Mielcarski to go krytykuje przez cały czas kolego on wypowiedział się kiedyś że nie rozumie i nie kupuję taktyki Baska że zniszczył Lecha którego on podziwiał w Europie nie lubię akurat Mielcarza ale z tym się zgadzam

41. Pavvelinho pisze:

Ryba

A przede wszystkim nie robił rotacji przed każdym spotkaniem w lidze czy też w LE. Tak jak ten nasz boski treneiro bakeiro.

42. Ryba pisze:

jak nam Tusk nie zamknie stadionu to jestem za pokażmy Rutkowi że temu panu już dziękujemy! powiedzmy fajny jesteś ale już Ciebie nie potrzebujemy i nie pokazuj się w Poznaniu chyba że w roli skauta to oki! ja też lecę bo wstaję jutro o 4.30 Dobranoc i życzmy sobie lepszych czasów Kolejorza i walkę o majstra w następnym sezonie bo w tym? cudu chyba nie ma na to szansssssssss gdyby był Smuda to pewnie zrobiłby w tych dwóch kolejkach cuda a tak to raczej odpada

43. Mario pisze:

Lech przypomina Pudziana.Taki niby silny i pewny siebie,a to kolos na glinianych nogach,który przewraca się pod własnym ciężarem.

44. BRAGA pisze:

HAHAHAH A NIE MÓWIŁEM JAKIE DZISIAJ BĘDZIE GŁÓWNE INFO NA OFICJALNEJ??:D:D WYBIERZ NAJLEPSZEGO PIŁKARZA MECZU………..EMMMM WYBIERAM CHŁOPCA OD PODAWANIA PIŁEK I SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ LECH – KORONA!!!! ŻADNYCH KURWA INFORMACJI O ZESPOLE, STANIE KRIWCA ITP. TYLKO KURWA KASA KASA KASA KASA KASA KASA!!!!!!!!!!!!!!!!

DŁUGI DLA MNIE WY JESTEŚCIE BARDZIEJ OFICJALNĄ STRONĄ TEGO ZESPOŁU NIŻ LECHPOZNAN.PL

NA PRAWDĘ ŻENUJĄCE PODEJŚCIE DO KIBICA…

45. vbf pisze:

oj kolego miałes 4,5 h spania.. nie zazdroszcze..

46. Pavvelinho pisze:

Krivets ma najbliższy miesiąc z głowy.

47. Rahu pisze:

NIE NO KUR>>> szczyt hamstwa i bezczelnosci!!

Newsy z oficjalnej dzisiaj: Wybierz pilkarza meczu z Lechia? kup bilet na mecz z Korona i wybierz imie dla koziolka

KUR>> gdzie ja zyje??!?!?! kur.. jak ma byc lepiej w tym klubie skoro na oficjalnej zachowuja sie jakby nic sie nie stalo.

48. maniek pisze:

Jaja sobie chyba robią. Podobno nasz ,,trener” zostaje. No k..wa mać!

49. ssss pisze:

Od kiedy mozna kupować bilety papierowe na Korone? Bo na ich str nie piszą o tym

50. Boro pisze:

Zamkneli nam stadion my bysmy musieli zamknac droge Obamie to szansa dla nas!

51. stary kibol pisze:

Szanowni kibice LECHA POZNAŃ,wiem jak wszystkim leży na sercu dobro naszej ukochanej drużyny. Czytam wszystkie komentarze na nieoficjalnej i z niektórymi zgadzam się, a z niektórymi nie. Ale pozwólcie, że kilka słów napiszę co ja myślę o tym co dzieje się z LECHEM w ostatnim sezonie.
    Otóż- po zdobyciu mistrzostwa wszyscy popadli w dróżynie w gwiazdorskie samo uwielbienie, no cóż jest to normalne uczucie bo przecież KOLEJORZ został mistrzem…Ale od początku jesieni w naszym klubie dzieje się żle, mianowicie w LE. nasi piłkarze starali się jak mogli „w celu pokazania się” itd… natomiastw w lidze grali żle. a już na wiosnę fatalnie. Jakie są przyczyny tego marazmu. Myślę, że zarząd spieprzył zimowe zakupy po prostu kupił za mało. Zresztą co do zarządu to pasowało by wyrzucić dwóch działaczy. Myślę, że nie mają ani predyspozyci ani wiedzy do wykonywania tej funkci.
    Co do piłkarzy: myślę, że w szatni jest zła atmosfera tzn. szatnia jest podzielona na grupy ,jednym chce się grać innym nie itd…pasowało by przewietrzyć szatnię i to w miarę możliwości 3-5 zawodników poszukać młodych szybkich takich co chcą grać w piłkę.
    A co do „trenera”J M BAKERO E. (ps.Kopernik, który wstrzymał LECHA w rozwoju) to oświadczam, że jak w następnym sezonie ten nieudacznik będzie trenerem moja noga na stadionie ni postanie.Od przeszło 40 lat nie byłem może na ok.20 meczach z różnych powodów, ale jak ten trener będzie prowadził nasz zespół w nowym sezonie to ja po prostu pier..le idę na mecze WARTY POZNAŃ, nie będę kibicował, ale posiedzę na stadionie i popatrzę na ładną piłkę. Pozdrawiam Stary Kibol.

52. wielkikks pisze:

Pozwolę sobie to zacytować i pozdrawiam kibole o takim stażu 🙂

A co do ?trenera?J M BAKERO E. (ps.Kopernik, który wstrzymał LECHA w rozwoju) to oświadczam, że jak w następnym sezonie ten nieudacznik będzie trenerem moja noga na stadionie ni postanie.Od przeszło 40 lat nie byłem może na ok.20 meczach z różnych powodów, ale jak ten trener będzie prowadził nasz zespół w nowym sezonie to ja po prostu pier..le idę na mecze WARTY POZNAŃ, nie będę kibicował, ale posiedzę na stadionie i popatrzę na ładną piłkę. Pozdrawiam Stary Kibol.

I WSZYSTKO W TEMACIE !!!!!

53. Kid pisze:

SIEMA…
    MAM POMYSŁ ….. ZAWIEŚMY NAPIS… ” DO ZARZĄDU LECHA – BAKERO ALBO MY KIBICE..WYBIERAJCIE!!!! ”