Weekendowe wyniki młodzieży Lecha

W miniony weekend, w dniach 21-22 maja mecze w Lidze Juniorów Starszych, Młodszych i w rozgrywkach Młodej Ekstraklasie rozegrały młodzieżowe zespoły Lecha Poznań. Dla każdej ekipy Kolejorza był to bardzo udany weekend, bowiem żadna z drużyn nie straciła nawet bramki.

W sobotę w LJS Kolejorz rozbił Jarotę Jarocin aż 6:0. Dzięki temu zwycięstwu Lech Poznań z 70 punktami przewodzi w ligowej tabeli, ale ma tylko oczko przewagi nad drugim MSP Szamotuły. Poznaniacy mają jednak do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie, zatem wkrótce mogą powiększyć jeszcze przewagę.

W weekend bardzo dobrze powiodło się też dwóm drużynom Lecha Poznań z LJM. Kolejorz I rozbił Jarotę Jarocin 6:0, natomiast w niedzielę Kolejorz II pokonał na wyjeździe Przemysława Poznań aż 7:0. W tabeli po 27. kolejkach przewodzi Lech I Poznań, który ma oczko przewagi nad poznańską Wartą. Trzeci natomiast już od bardzo, bardzo dawna jest za to Lech II Poznań.

Tymczasem w weekend wyjątkowo łatwo poszło graczom Karola Brodowskiego z Młodej Ekstraklasy. Lech Poznań pokonał we Wronkach gdańską Lechię aż 4:0. Po 28. kolejkach z 35 punktami na swoim koncie lechici plasują się zatem na 10. miejscu w tabeli. Dodajmy również, że o mistrzostwo ME wciąż walczy Legia Warszawa z Zagłębiem Lubin.

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

3 komentarze

  1. Versoo pisze:

    Brawo dla nich! chociaz im sie dobrze wiedzie

  2. leniu_KKS pisze:

    czas juz wziac tego pawla kapse z mlodej do pierwszej druzyny on gra na prawym skrzydle dlatego idealnie moglby pewlnic role zmiennika kielba

  3. BaRt pisze:

    @leniu_KKS Jakub Kapsa.