Trener Lecha przed meczem z Koroną

W niedzielę, o 17:00 Lech Poznań zagra u siebie z kielecką Koroną, a dziś po godzinie 13:00 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Jose Marii Bakero Escudero. Oto co powiedział Hiszpan przed zbliżającym się spotkaniem.

Ostatnio już wspominałem, że jedynie o czym myślimy to o tym, że trzeba wygrać swój mecz. Dopiero jak go wygramy, to będziemy patrzeć, jak zagrają inne drużyny i czy mamy szansę na puchary. Na razie jestem zadowolony, że zespół potrafił się podnieść po porażce w Gdańsku i wygrać w Bytomiu.

Jest to ostatni mecz u siebie, także musimy walczyć i ciężko pracować. Nie sądzę, aby Korona nie była zdeterminowana. Oglądam wszystkie mecze w naszej lidze i widzę, że wszyscy się nas spinają Korona ma teraz inny system gry i szybkiego Niedzielana. Musimy przystąpić do tego meczu skoncentrowani i nadać rytm grze. Jeśli mecz będzie wolny, to Korona będzie chciała to wykorzystać.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

17 komentarzy

 1. KubaKKS pisze:

  Mam nadzieje że to jego ostatnia wypowiedź przed meczem Lecha.

 2. bakero-won pisze:

  Chętnie pożegnam go tak jak kiedyś żegnany był Pala.

 3. Pavvelinho pisze:

  Uważam że jego ostatnią konferencją powinna być rezygnacja po meczu z Koroną.

 4. 07 pisze:

  Panu juz dziékujemy!!!! Fuera

 5. special one pisze:

  Co Ty chcesz od Bakero, będzie jednym z nielicznych, którzy wprowadzą Lecha do I ligi…

 6. KoL pisze:

  A ja bym zliczyl wielu, od zarzadu do POsackiego poczynajac… Tak czy inaczej, trudno sie nie zgodzic ze slowami trenera. Grac szybciej i skuteczniej!

 7. Poznaniak (R) pisze:

  Panowie, na następnym meczu doping prowadzą:

  darkoski, pevvelinho i wiaduktor

  Miłej oprawy! Może pokażą zdjęcia na onecie. ;p

 8. xx pisze:

  BAKERO KUT.SiE OSTATNI MECZ W EKSTRAKLASIE

 9. dziki pisze:

  hahahaahanajlepszy kawał jaki słyszałem Lech bakero = szybka gra:):):):):):) no chyba że bezsensowne długie piłki do przodu to szybka gra:)

 10. Pyry pisze:

  bracia po szalu, komu dobro LECHA lezy na sercu – BIALE CHUSTECZKI NA KORONE!!!

 11. dziki pisze:

  szkoda.że teraz nie ma takiej promocji jak wtedy:P jak Pala leciał to rozdawali chusteczki pod stadionem:)

 12. lllllech pisze:

  dziki myśle że możesz założyć stragan z chusteczkami na pare godzin przed meczem. Wezme swoje, ale od ciebie też bym kupił w końcu trzeba wspierać ludzi przedsiębiorczych.

 13. lechita65 pisze:

  Tego Pana nie trzeba zwalniać, jego trzeba wyj…ć dyscyplinarnie za to co zrobił z naszym Lechem. I kur…a Panowie i Panie w niedziele na stadion i powiedzieć mu dowidzenia….

 14. dziki pisze:

  widzę, że czytanie ze zrozumieniem to czasami kłopot….słowa promocja i rozdawali wykluczają jakąkolwiek sprzedaż:) kto był na meczu wtedy z Groclinem to wie o co chodzi:)

 15. ponceriusz pisze:

  Nie chciałbym zmian trenerów co pół roku jak w Polonii i trochę racji ma Rutek, który uważa, że trenerowi trzeba dać trochę czasu. Tylko niech przez te pół roku pokaże chociaż zalążek umiejętności trenerskich. Baker nie pokazał nic, więc ich nie ma.

 16. Zarek pisze:

  Zrobic ankiete zwolnic go czy go wykopac.

 17. mts pisze:

  Jeśli mecz będzie wolny … jak oni całą rundę grają w jednostajnym wolnym nudnawym tempie panie srakero przez co nie da się tego zbytnio oglądać !