Trwa budowa nowych kas + FOTO

W ostatnich miesiącach kibice Lecha Poznań chcący kupić bilety na domowe mecze Kolejorza musieli udawać się m.in. pod stadion Miejski mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17, gdzie na parkingu w pobliżu III i IV trybuny znajdowały się białe kontenery.

Tymczasem już niedługo fanom “niebiesko-białej” ekipy przyjdzie nabywać wejściówki na pojedynki Kolejorza w nowych kasach, których budowa jest już na ukończeniu. Ze względu na fakt, iż osoby projektujące stadion nie uwzględniły w nim kas biletowych, powstają teraz one w dość ciekawym miejscu, bo pod promenadami.

Inwestorem jest nie kto inny, jak spółka Euro Poznań 2012, natomiast wykonawcą kas firma AK-Bud Kurant. Aktualnie kasy są wykańczane od zewnątrz, ale także od środka. Tym samym doprowadzany jest do nich obecnie prąd oraz trwa montaż instalacji sanitarnej, co spowodowało czasowy demontaż nawierzchni m.in. przy promenadzie od III trybuny.

Dodajmy również, że kasy mają być ukończone jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2011/2012 piłkarskiej Ekstraklasy. Każda z kas będzie miała sześć okienek, zatem w zbliżających się rozgrywkach ligowych fani Lecha Poznań dość sprawie będą mogli nabywać pod stadionem Miejskim bilety na mecze Kolejorza.

>> Regulamin czeka na stadionie + 7 zdjęć
>> Trwa budowa kładki dla kibiców gości + 8 zdjęć
>> Stadion coraz mocniej brudny + 10 zdjęć
>> Uwaga! Policja wchodzi na stadiony

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

13 komentarzy

 1. Versoo pisze:

  Nawet ładne, ale te okienka troche male ;/

 2. haski pisze:

  a co cały chcesz tam wejść:D

 3. Versoo pisze:

  Nie, ale chce do nich podejsc, a raz ze one sa waskie z tego co widze i na dodatek toche nisko

 4. 07 pisze:

  @versoo – no kobiety w nich tanczyc nie majá, wiéc…. ;))))
  A tak powazniej to dobrze ,ze chociaz nowe kasy bedá na tym starym stadionie…;))))
  Ps. odrobina zartów nie zaszkodzi;))))))

 5. chochoł pisze:

  Miejsce do nowych kas nawet bardzo fajne. No i nie bedzie sie moklo, gdy bedzie sie kupowalo bilet przy deszczowej pogodzie

 6. angelo pisze:

  No i debile za małomiasteczkowość będą mieli gdzie płacić. Na dobre i na złe z Lechem jestem albo nie . Lech tak – Rutkowski nie , stop złodziejstwu i korupcji , musi być koniec prowincjuszom z Wronek , zakłamanym i złodziejskim .

 7. ole pisze:

  “…Ze względu na fakt, iż osoby projektujące stadion nie uwzględniły w nim kas biletowych…” – dobre, ciekawe czego jeszcze projektanci zapomnieli uwzględnić :) Pewnie projektan założył, że bilety będą z busa sprzedawane :)

 8. darkoski pisze:

  @ole – po co bilety 100% karnetów na miejsca na stadionie

 9. Xchalibór pisze:

  Fajnie, ale chyba kolejki beda tam sie tworzyc a pod promenada za duzo miejsce nie ma , by tam stac. Za to minus.

 10. Markodi pisze:

  Jakie kolejki? za czym? za biletami na Lecha?? buhahha 6 tys karnetow i 5 tys. biletow sprzedadza bez kolejek nawet w dniu meczu

 11. kibic pisze:

  ja tam nie będe stał oni nas nie wysłuchali BAKERO

 12. angelo pisze:

  Dokąd w Lechu będzie idiota R to przypuszczam, że kasy nawet dla idiotów nie będą oblegane, osobiście wolę biednie ale uczciwie czego złodzieje z Wronek nie są w stanie mi zapewnić , Rutkowski z nosem jak największa skocznia na świecie okazał się tylko klownem i to w dodatku przybranym za zwykłego oszusta i złodzieja i puenta na koniec dla wszystkich co jeszcze kumają co jest grane w Lechu- największym bólem człowieka jest to w co uwierzył a co okazało się kłamstwem.

 13. Bolo pisze:

  Prowizora i fuszera polaczona z glupota to insygnia korupcji i zlodziejstwa !!! A ci tkzw. urzednicy tylko karaja kibicow. Grobelny i POZIR przed trybunalem powinni sie wytlumaczyc z machlojek !!!